Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

daljinec reče pred 3 urami:

v 21-22 bo več mrrvih samo ne zard covida, ampak zaradi vseh tistih neodkritih krvnih rakov, takšnih rakov, drugih rakov, zaradi operacij, ki se ne izvajajo, katastrofa se bo nadaljevala

Kar se jaz spomnim je bilo rečeno, da se vsa diagnostika dela naprej kot pred covidom (razen spomladi).

 

Ostalih 200 je lahko najbrž posledica neugotovljenega covida. Ravno na tak način določajo letno umrljivost za gripo.

uredilo bitje Death
Povezava do prispevka
Henrik reče pred 2 urama:

66 mrtvih ...

 

res nam ne kaže najbolje ta boj proti koronavirusu :(

 

Saj mogoče sem ful tečen, ker sem kar negativen glede tega pa se ponavljam, ... samo ajde

grem v Lidl in tam ena družina brez mask, pride ena zaposlena opozorit in možakar long story short - ne rabim, ker ustavno sodišče

 

Kot je vlada zabluzila ta drugi val z vsem kar je bilo že omenjeno in ne ve kaj bi sama s sabo, res hvala še medijem, ki poročajo kot, da nič več ne velja in ekstra hvala črkobralstvu in branilstvu v dani situaciji

 

Dejansko sem počasi utrujen od vsega

 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

  

tomazek reče pred 3 minutami:

Anketa v domu starejših občanov Vič je pokazala, da bi se samo 20% varovancev odločilo cepiti proti COVID :) Niti ti starčeki se nočejo cepiti...

 

 

ja sam to zdej govoris k da je to merodajno,

 

moja stara mtka prav da je virus hoax, z najtezjim srcem nosi masko v trgovino, sam grem stavit da ce fase virus ga ne prezivi zarad vseh bolezni ki jih ima

 

da je omenim kako spremlja potrca in ostale zadeve po fb

 

Lp, Ne me jeb

uredilo bitje Ne me jeb
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 9 minutami:

ja sam to zdej govoris k da je to merodajno,

 

Seveda je merodajno, če so zraven povdarili, da bi se za uspešnost cepiva moralo cepiti več ali vsaj okrog 60% prebivalcev Slovenije. Hkrati jih je zaposlenih v domu upokojencev reklo še manj, da bi se cepilo in sicer 12%. Sedaj pa si zračunaj kolikšen delež slovencev se bo šel cepit, če se niti teh skupaj 1/5 noče.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
hordak reče pred 39 minutami:

 

Also, a zna povedati en pameten razlog, da maske nosijo tisti, ki s(m)o že preboleli.

 

ne vem kolk ti bo pameten

drgač pa zaradi totalne nezmožnosti kontroliranja takšnega števila ljudi

in da te ena mrga v Lidlu ne sesuje ko pičko, ker nimaš maske (čeprav je realno ne rabiš)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...