Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

 

Če si mislil mene nisem z besedico trolal jaz, ampak očitno novinarji in kasneje ugotovili, da je informacija napačna pa spremenili. Moj navedek je bil totalen copy/paste napisanega v članku na 24ur.

 

 

Se pardoniram. Po svoji navadi so šle 24kure v 30 minutah iz 14 dnevni total lockdown v sproščali bomo ukrepe.

Povezava do prispevka
Navedek

"Šal ali ruta ne zadostujeta več"
Razmere ne dopuščajo sproščanja ukrepov, prav tako pa ni predvideno zaostrovanje ukrepov. je dejala državna sekretarka na Ministrstvu za zdravje Marija Magajne. Kot je še povedala, je po novem za zaščito nosno-ustnega predela obvezna maska, ruta ali šal pa ne zadostujeta več.

VIR: https://siol.net/novice/slovenija/neuradno-v-cetrtek-1-849-novih-okuzb-540961

 

 

Zdej pa bo! :sorcerer:

 

 

Povezava do prispevka

Ali pa bo Tonin spet poskrbel za kak fantomski tovornjak mask.

 

Drugace pa tale zmaga

Navedek

"Za zaščito nosno-ustnega predela je obvezna maska, ne zadostuje šal ali kar koli drugega," je poudarila. Pralne maske iz blaga so sicer še naprej dovoljene, je dejala.

 

Se pravi dvoslojen bombaz kul, sal ki si ga pa v parih slojih zavijes okoli ust in nosu pa absoluten no-go. :rofl: In pol se cudijo od kje pomanjkanje zaupanja v stroko.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...