Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Trenutno pri nas za žrtev korone štejejo vsi s pozitivnim testom v 28 dneh pred smrtjo. Zaradi takega načina štetja smo med prvimi 3 na svetu po številu žrtev korone.

 

Predlagam da se način štetja spremeni, tako da se šteje samo ljudi umrle zaradi dihalne stiske s pozitivnim covid testom ob smrti.

 

Tako bi močno zmanjšali število žrtev covida in bi lahko začeli z odpravljanjem ukrepov.

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 2 urama:

Trenutno pri nas za žrtev korone štejejo vsi s pozitivnim testom v 28 dneh pred smrtjo. Zaradi takega načina štetja smo med prvimi 3 na svetu po številu žrtev korone.

 

Predlagam da se način štetja spremeni, tako da se šteje samo ljudi umrle zaradi dihalne stiske s pozitivnim covid testom ob smrti.

 

Tako bi močno zmanjšali število žrtev covida in bi lahko začeli z odpravljanjem ukrepov.

Sem pisal tl;dr odgovor, nakar sem ocenil, da najbrž samo trollaš in nisi zabit. Dobra!

Povezava do prispevka

wow, Marvak je koncentrat toksičnosti zblojenih komentarjev. Nič nimam proti normalnemu diskurzu z drugače mislečimi, a kaj ko nima nobenega tehtnega in utemeljenega razloga, samo žalitve in reptilijansko dretje, ker je na zaprtem oddelku končno spet dan odprtih vrat.

Daj model, chill, priporočam totalno frontalno lobotomijo in kozarec toplega mleka.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kokrkol. Jaz ne bom spostoval nobenega ukrepa več. Pa ne govorim o prehodu občin, ampak disko dancing v kleti z 5000 ljudi.

 

Starejši ljudje v DSO so cepljeni, ostali se pa znajdite kot se znate. Predlagam da se prijaviš v dom starejših in jih prosiš da s teboj delajo v rokavicah.

 

Kaj nimam argumenta? Pač me zdi se mi več proporcionalno toliko žrtvovat za par slabokrvnega folka, ki sam noče it v izolacijo dokler jih ne cepijo

 

 

Pa drgac nism za nov let 31.12. 2020 ze disko dancing 5000 ljudi, sam ce mi bote take govoril bom pač šel v to

 

In to je to. Ves moj argument. Odjebite

 

Sej so vsi hoteli prazni. Izberite jih par, jih sami plačajte, naredte si notr karanteno, ter počakajte tam dokler vas ne pridejo pošpikat. Ostale nas pa pustite živeti po svoje

uredilo bitje Marvak
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 2 urama:

Kokrkol. Jaz ne bom spostoval nobenega ukrepa več. Pa ne govorim o prehodu občin, ampak disko dancing v kleti z 5000 ljudi.

 

Starejši ljudje v DSO so cepljeni, ostali se pa znajdite kot se znate. Predlagam da se prijaviš v dom starejših in jih prosiš da s teboj delajo v rokavicah.

 

Kaj nimam argumenta? Pač me zdi se mi več proporcionalno toliko žrtvovat za par slabokrvnega folka, ki sam noče it v izolacijo dokler jih ne cepijo

 

 

Pa drgac nism za nov let 31.12. 2020 ze disko dancing 5000 ljudi, sam ce mi bote take govoril bom pač šel v to

 

In to je to. Ves moj argument. Odjebite

 

Sej so vsi hoteli prazni. Izberite jih par, jih sami plačajte, naredte si notr karanteno, ter počakajte tam dokler vas ne pridejo pošpikat. Ostale nas pa pustite živeti po svoje

jz ti svetujem obisk https://www.psih-klinika.si/

uredilo bitje Profesor praktičnega pouka
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 2 minutama:

Hehehe........... 

 

Tipičen response prestrašene pičkice na post o tem da imamo eni dovolj karanten zaradi vas

Zaradi nas? Jz nimam tezav s tem, da se drzim ukrepov, niti me ni pretirano strah covida (zaradi samega sebe), zate mam pa filing da bos su na killing spree ker ne mores zivet sam s sabo (in po moznosti se s kom, ce vas je vec v gospodinjstvu)

 

in pol sm jz pickica

Povezava do prispevka
Marvak reče pred 2 minutama:

@Profesor praktičnega poukaJa verjetno si govno od človeka, prideš popoldne domov pretepeš ženo in otroke nakar gres videoigrice igrat

 

Boli te kurac. Ne rabiš nič

Cak kako pridem popoldne domov, ce sm itak skos doma :rofl:

 

dej stari resno, poisci si neko strokovno pomoc, ker na dolgi rok s takim sibkim psihicnim zdravjem ne bos zdrzal

 

danes covid, jutri bo kaj? Te bo baba pustila, pa bos klal po sloveniji?

 

http://www.telefon-samarijan.si

 

Povezava do prispevka
Orbit reče pred 5 minutami:

Marvak umiri se. Če bi  mogu na nekoga stavit, da se bo znašel na naslovnici slovenskih novic, bi dal eure na tebe.

 

No sej to ti pravim, da sem na robu teh vaših karanten.

 

Folk se pogovarja od kere do kere ure gre lahko vn iz občine. Prfukneno

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Eno je če jaz orišem stanje duha, probam ljudem razložit naj pogruntajo strategijo ko se bomo ljudje nehali držati socialne distance

 

Drugo pa če si ti pač blesav

 

Pač ljudje smo blesavi, čakali bomo novo neto, bo kao vse dobro. Nakar bo isti kurac, in ljudjem se bo speljalo

uredilo bitje Marvak
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...