Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Marvak reče pred 8 urami:

Kokrkol. Jaz ne bom spostoval nobenega ukrepa več. Pa ne govorim o prehodu občin, ampak disko dancing v kleti z 5000 ljudi.

 

Starejši ljudje v DSO so cepljeni, ostali se pa znajdite kot se znate. Predlagam da se prijaviš v dom starejših in jih prosiš da s teboj delajo v rokavicah.

 

Kaj nimam argumenta? Pač me zdi se mi več proporcionalno toliko žrtvovat za par slabokrvnega folka, ki sam noče it v izolacijo dokler jih ne cepijo

 

 

Pa drgac nism za nov let 31.12. 2020 ze disko dancing 5000 ljudi, sam ce mi bote take govoril bom pač šel v to

 

In to je to. Ves moj argument. Odjebite

 

Sej so vsi hoteli prazni. Izberite jih par, jih sami plačajte, naredte si notr karanteno, ter počakajte tam dokler vas ne pridejo pošpikat. Ostale nas pa pustite živeti po svoje

 

 

20201212_212601.jpg

Povezava do prispevka

Los Angeles to offer vaccine record on iPhones

 

Navedek

 

People who get the coronavirus vaccine in Los Angeles will be able to keep proof of immunisation in their iPhone's digital wallet.

The record will live in the Apple Wallet, usually used for payment cards, boarding passes, or event tickets.

Officials say it will first be used to remind people to get their second required dose of the vaccine.

But it could also be used as proof of vaccination in the Covid-19 hotspot of Los Angeles.

 

uredilo bitje Ascender
Povezava do prispevka

@Galaksija hvala za promo.

 

Edin lahko bi dal še naslov slike zraven, k nism najlepši gor. BRUHAM SI V USTA

 

Ampak mogoče bo pomagalo da se neha zapirati dijake in otroke, ampak kronično bolane in stare. 

 

Tako kot sem rekel, naj si izberejo hotel, vsakega v svojo sobo, pa dostavo pred vrata. Ko pride pošiljka za cepljenje so že vsi na kupu in toj to.

 

In se lahko vsi ostali vrnemo nazaj v življenje oziroma otroci v šole

 

Praznih hotelov imamo dovolj da greste lahko prostovljno tudi vsi "zdravi" počakat če se vam zdi potrebno.

 

MAGAR VAM ŠE DRŽAVA ČASTI

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče Dne, 31. 12. 2020 at 20:49:

ovčke bodo navalile na test samo da se lahko smučajo

A zdej so že testi slabi al kako?

 

To je isto kot pri zadnjem snegu.

 

Zjutraj: Ugh noben ne pluži cest! OMG kje so vsi z plugi! Jebeni DARS nič ne delajo!!

 

Zvečer: OMG čist mam avto zaplužen! WTF na doviršče so mi porinili zaplužen sneg! JOJ DARS KAKO TO PLUŽITE

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
smarnca reče pred 2 urama:

A zdej so že testi slabi al kako?

 

To je isto kot pri zadnjem snegu.

 

Zjutraj: Ugh noben ne pluži cest! OMG kje so vsi z plugi! Jebeni DARS nič ne delajo!!

 

Zvečer: OMG čist mam avto zaplužen! WTF na doviršče so mi porinili zaplužen sneg! JOJ DARS KAKO TO PLUŽITE

Zakaj bi rabil test za smučanje? Se mogoče smuča v majhnem zaprtem prostoru z veliko ljudmi?

 

Če ne rabiš testa za na avtobus in za stat v vrsti pred trgovino ne vem zakaj bi ga rabil za smučanje.

Povezava do prispevka
lynx reče pred 32 minutami:

Povsod, kjer je glavni dostop z gondolo, se, ja. Najbrž so se ustrašili še pokritih sedežnic, potem je pa že lažje potegnit uravnilovko.

Kako virus loči med gondolo in avtobusom? Zakaj za na gondolo rabim test za na avtobus pa ne?

 

Če je test tako dober, zakaj potem ne odprejo vsega pod pogojem da imaš negativen test?

Povezava do prispevka

Glede unega videoposnetka, sam da vam pokažem Captaina.

https://9gag.com/gag/aqj4P7P

 

Captain here: In Quebec, people in "Red Zones" were not allowed to have familly members over for the holidays. Only people who live alone were allowed to visit into the "bubble" of another home. If you break the rules and are caught by the cops, they normally tell you to stop breaking the rules and go home. If you refuse, they will physically remove you and give you a $1500 fine. *Flies away...

 

Kdor krši pravila bo pač dobil posledice in v tem primeru ta ravs ter kazen sta čisto na mestu. SAj na tem videu se vidi da je to družina enih čapacev, ki mislijo da vedo več od vseh ostalih in se lahko požvižga na pravila.

 

uredilo bitje Henrik
  • Račka +1 2
  • Nekul -1 2
  • Groot, ki sir je 5
Povezava do prispevka

Blo jih je 6. Res, škoda da jih niso policaji kar usmrtili sredi ceste, kriminalce ogabne! Kako si drznijo praznovati novo leto s svojo družino!

In kaj, ko ob pol 12ih pride policija (in si bil v družbi že 5 ur) boš ob opozorilu šel domov, in polnoč preživel v avtu? 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 10 urami:

 

 

Kdor krši pravila bo pač dobil posledice in v tem primeru ta ravs ter kazen sta čisto na mestu. 

 

 

Če si bil jud in si si po letu 1933 lastil košček vrtička si bil poslal v taborišče, ker kdor krši pravila bo pač dobil posledice in v tistem primeru je bila kazen čisto na mestu. 

 

 

uredilo bitje Lord Baltimore
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...