Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Sicer ne mislim, da bi bilo treba smučanje omejevati, ampak avtobusi imajo pač precej pomembnejšo funkcijo, čeprav povprečen Slovenec s tremi avti pri hiši tega ne razume. Skoraj nobena druga država ni ukinjala javnega prometa.

Povezava do prispevka

Torej gre za zaroto? 

 

Kaj je cilj civilne inciative MASKE DOL? Mislim kakšen je plan, kaj želijo doseči? 

 

Ko berem na družbenih omrežjih komentarje raznih znancev me kar stisne med kakšnem folku živim. Npr tisti ki se gredo hitro testirat so/smo ovce. Vsi vejo kako so testi neuporabni in neveljavni itd.. Čeprav zaenkrat dejansko to ni blo nikjer rečeno in potrjeno. 

 

Mi lahko nekdo pove kaj bo ko "se narod zbudi"? To nabija ta folk non stop...

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 6 minutami:

Torej gre za zaroto? 

 

Kaj je cilj civilne inciative MASKE DOL? Mislim kakšen je plan, kaj želijo doseči? 

 

Ko berem na družbenih omrežjih komentarje raznih znancev me kar stisne med kakšnem folku živim. Npr tisti ki se gredo hitro testirat so/smo ovce. Vsi vejo kako so testi neuporabni in neveljavni itd.. Čeprav zaenkrat dejansko to ni blo nikjer rečeno in potrjeno. 

 

Mi lahko nekdo pove kaj bo ko "se narod zbudi"? To nabija ta folk non stop...

Kdor gre na test pomaga podaljševati ukrepe. Tak človek je še hujši kot ovca. 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 12 minutami:

Mi lahko nekdo pove kaj bo ko "se narod zbudi"? To nabija ta folk non stop...

 

Kako si razlagate to spodaj? 

 

Predstavljajte si da imate mamo/babico v DSO, plačujete 700+ EUR na mesec in 1/2 osebja se ne želi cepiti

 

 

 

Screenshot_20210108-104923_Facebook.jpg

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 7 minutami:

Predstavljajte sibda imate mamo/babico v DSO, plačujete 700+ EUR na mesec in 1/2 osebjanse ne želi celiti.

Si predstavljaš. da si negovalec v DSO s 700 evri plače in za ta denar želijo, da si še poizkusni zajček.

Povezava do prispevka

@HellAngel
sej stekam kaj hoces povedat, nws

jaz pri teh pickarijah sicer pocakam oz. poskusam pocakat na "uradni" odziv oz potrditev verodostojnosti

ker se dostkrat samo izkaze da folk izkrivlja resnico 

(pretepanje stare zenske na protestih, nasilje nad najstnico ki ni hotla nosit maske, itd)

uredilo bitje chinasky
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 2 minutama:

Predstavljajte sibda imate mamo/babico v DSO, plačujete 700+ EUR na mesec in 1/2 osebjanse ne želi celiti.

 

Predstavljajte si*, da živite v pravni državi, kjer so z ustavo zagotovljene določene temeljne človekove, ekonomske in socialne pravice.

 

**Ker pa si neoliberalno in tržno razmišljujoč posameznik pa lahko to izkoristiš kot poslovno priložnost in odpreš ustanovo za oskrbovanje starejših občanov, kjer bo vsak zaposleni cepljen in s tem ne bo prenašal okužbe na mamo ali babico. 

 

 

*BuDi ti pa na tej točki lahko zamižiš in si predstavljaš lepote Slovenije iz videospota Najlepša si 

** BuDi na tej točki lahko spet odpreš oči 

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 4 minutami:

@mumbo360 @chinasky

 

Ne me narobe razumet, ko bo opcija se grem prec cepit. Zanima me sam kaj odgovornim na položajih hod po glavi da delajo take očitne neumnosti, da še zmanjšujejo zaupanje že tko znerviranga folka.

 

Bil je propaganda shot, ampak ker ga je delala Savinjska TV, ki je sposobna producirat samo talk show z Juretom Jevšenakom, je pač izpadlo vse skupaj izjemno amatersko. 

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 1 minuto:

Še najbolj absurdno pri tem je, da imamo hkrati pa 100k+ ljudi, ki bi se radi cepil za katere ni cepiva. 

Nič ni absurdno. Najprej je potrebno cepiti ljudi ki so najbolj ogroženi, oziroma so zaradi svoje službe najbolj izpostavljeni. Cepiti enega zidarja, ki praktično nima koga okužiti, za varnost pomeni precej manj kot cepiti negovalca v DSO ali zdravnika, ki imata stalno stike z ogroženimi skupinami. 

Povezava do prispevka
Death reče pred 3 minutami:

Nič ni absurdno. Najprej je potrebno cepiti ljudi ki so najbolj ogroženi, oziroma so zaradi svoje službe najbolj izpostavljeni. Cepiti enega zidarja, ki praktično nima koga okužiti, za varnost pomeni precej manj kot cepiti negovalca v DSO ali zdravnika, ki imata stalno stike z ogroženimi skupinami. 

Če se zaposleni v DSO ne želi cepiti, bi morali it naprej po prioritetnem seznamu in cepiti prvo osebo, ki na cepljenje pristane. Je vseeno bolje da je cepljen zidar, kot da cepivo leži v zmrzovalniku. 

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 5 minutami:

Ne vem, ampak delavci verjetno lahko sforsirajo kako klavzulo, po kateri delodajalec odgovarja za morebitne slabe reakcije. Ne vem koliko jih bo šlo potem v to.

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 1 uro:

A je kdo vidu tole (glej na 0:22)? Mislm, budalaština prve klase. Da misljo da je folk tok glup da nau vidu da se šprica ne premika pa da brez rokavic dela... Sej vem, neki je za show in da se pokaže. Sam da majo folk za take budale...

 

https://www.facebook.com/101017414921399/videos/309603210461716/

 

image.thumb.png.afc74eee00b45350ee2b7a3d58a97505.png

 

Fak, naj se že ugasnejo ta socialna omrežja - še posebej starejši so čisto blesavi.

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

samo realno pol vidiš kolko je fuknjenega folka na tem svetu, pred social media ni blo to tako očitno opazno...

 

 

oz dosti folka se "radikalizira" na novo, ko nimajo pametnejega posla in berejo fake news na FB in podobno in pol mislijo kolko so zdej pametni in razsvetljeni

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 6 minutami:

samo realno pol vidiš kolko je fuknjenega folka na tem svetu, pred social media ni blo to tako očitno opazno...

 

 

oz dosti folka se "radikalizira" na novo, ko nimajo pametnejega posla in berejo fake news na FB in podobno in pol mislijo kolko so zdej pametni in razsvetljeni

ja prej vsak pač ni imel platforme ... prav tako pa niti neke mreže, prek katere bi z lahkoto našel iste čudake, kot je sam ... in si je mislil, fak, mal sem čuden, bom mel mal bolj low profile ... danes pa na internetu z lahkoto najdeš tisoče somišljenikov :D

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 1 minuto:

jep, in zdej so ti "čudaki" še najbolj glasni. in tako rata da znanost ne velja nič več, nikomur se ne verjame oz. se verjame bolj teorijam zarot/retatrdom ki jih širijo in spodbujajo. pa še "normalen" folk navlečejo na to, posebaj v časih kot smo 

 

 

osnovnošolci, ko so jih vprašali, kaj bi bili

 

UK: youtube star

USA: youtube star

CHINA: astronavt

 

Neoliberalni šolski sistem napravlja takšne ljudi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...