Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

https://www.lifesitenews.com/blogs/french-factories-might-introduce-dog-collars-to-keep-workers-physically-distanced?utm_source=blogger_articles

 

French factories might introduce ‘dog collars’ to keep workers physically distanced

 

 

  

osis reče pred 12 minutami:

Sam to so finance.

 

Also, kdo dejansko lahko zdajle potuje v/iz V. Britanije? Da so nam prinesli nov sev. 

Pod linkom na članek v financah sem dal še link na originalno raziskavo iz katere so oni napisali članek..

Povezava do prispevka
Orbit reče pred 8 urami:

Evo jaz nosim masko na biciklu. Super za zimo, konec zmrzovanja. Bom nadaljeval tudi ko covida več ne bo. :wub:

 

berghaus reče pred 1 uro:

Enako, ugotovil, da je top zadeva v minusu.

 

 

imamo sicer tudi artikle namenjene športni aktivnost v mrazu, že iz časov pred covidom. 

 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 13 minutami:

 

zgleda ni take panike

Še. Počakaj na Janšev preblisk, da semafor ukrepov zdaj ne drži več in bomo še malo zaprti, ker imamo nov sev (za katerega sicer nihče ne zna povedati, v čem se bistveno razlikuje od ostalih).

Povezava do prispevka

Torej 7 dnevna incidenca je pod kriterijem za rdečo fazo, če padejo še hospitalizirani potem bi glede na semafor (ki se ga tak ne bo nihče držal) danes morali odločati, da se to v regijah z boljšo sliko dovoli:

image.png.d57057f4c296fbaecab726ccfa4aea4c.png

 

Me zanima če bo temu res tako (seveda če število hospitaliziranih danes pade pod 1200).

Povezava do prispevka
Darth_Maul reče pred 2 minutama:

Resno vprašanje. Kdo spremlja politike po twiterju, razen novinarjev?

Jest ko rabm srt :)

 

Šalo na stran... Tok kokr se pa sproducira ena sranja na političnih twiter računih in komentarjih me sploh ne čudi zakaj je ta država tok v kurcu.

Povezava do prispevka
DrAg0nBoY reče pred 1 uro:

Torej 7 dnevna incidenca je pod kriterijem za rdečo fazo, če padejo še hospitalizirani potem bi glede na semafor (ki se ga tak ne bo nihče držal) danes morali odločati, da se to v regijah z boljšo sliko dovoli:

image.png.d57057f4c296fbaecab726ccfa4aea4c.png

 

Me zanima če bo temu res tako (seveda če število hospitaliziranih danes pade pod 1200).

Ti kar sanjaj, saj je svoboda. Zaenkrat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...