Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Marvak reče pred 13 minutami:

Pa živčen sem ker smo v Ameriki vidli kako so zasegli kapitol pa nič dosegli. Tako da hočem da ko pri nas pukne da gremo res All inn

 

 

Lej birdface, niso nič dosegli, ker tudi nimajo vizije oziroma načrtov za naprej. Vsak zna rušit in kritizirat, gradit in izboljšati pa skoraj noben. 

 

Lep lp

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 24 minutami:

na kurac mi grejo ljudje, ki nasilno protestirajo in unicujejo tujo imovino. 

kdaj so mirni protesti kaj spremenili

 

če se oblast ne boji državljanov, potem imamo tole kar imamo sedaj

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Deadguy reče pred 12 minutami:

 

Lej birdface, niso nič dosegli, ker tudi nimajo vizije oziroma načrtov za naprej. Vsak zna rušit in kritizirat, gradit in izboljšati pa skoraj noben. 

 

Lep lp

 

Ja ampak potem ko je vse uničeno, ponavadi ljudje skupaj stopijo in z nekim novim zanosom nazaj zgradijo.

 

Koliko časa smo dobro živeli po tem ko so gradili po drugi svetovni vojni.


Zdej pa na žalost spet treba vse zrušit da se nazaj zgradi.

 

Žal.

 

Drugače je z tem gloom outlookom izhajam predvsem iz tega kako se širi vas okoli mene in izkustvom da naslednji rodovi definitivno ne bodo tako dobro živeli kot so nasi stari starši. Kaka to evolucija da nazadujemo? Pa ja lahko se jaz preselim, isto kot dedek nekam na samo, dokler ne pride pederuši od sosedov po neki blesavi logiki občine. Sam pač v nedogled se ne da selit, in slej kot prej se bo treba spucat.

 

Pač dejstvo je človek posameznik vedno slabše živi. Vedno več je nekih superpolščin pa cepiv od vlade.

In jaz pač ne verjemem v sistem kot je. Za začetek pravim da imamo volitve ne ustavne. Kako naj pol verjamem v družbo?

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Marsikaj se bo še pokazalo...

 

 


1. novica: AstraZeneca Evropski zvezi ponuja precej manj cepiva kot ga je obljubila... ker so VB, Izrael in ZDA ponudili več denarja. Za penale jih bk.
2. novica: ljudje po EU gorčeni.
3. novica: cepivo AstraZeneca je itak neučinkovito, ne se sekirat... res... brezveze... čisto zanič... v bistvu še dobro da so ga drugi pokupili, kaj bomo mi s tem sranjem.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

Kako že gre tista, bliže ko je imperij svojemu koncu bolj nori so zakoni. Evropa taka kot je, je že nekaj časa obsojena na propad, porazna nataliteta, vsesplošna dekadenca,... Covid je stvar samo še pospešil, ker se bo sf... še to mladino kar je je ostalo.

uredilo bitje nekdo
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 4 urami:

Pa da ti primitivci posilijo zenski del familije?

Ka ti promoviras nasilje, si na glavo padel?

Očitno bo z lockdownerji treba obračunat s silo. Druge ni.

 

  

andrejus reče Pravkar:

Dokler kak farmacevtski gigant ne ugotovi kako to patentirat in prodat za par 1000 eur/pacienta ne bo nič.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 4 urami:

Pa da ti primitivci posilijo zenski del familije?

Ka ti promoviras nasilje, si na glavo padel?

  

daljinec reče pred 7 minutami:

če si pred krizo namignil da multikultiji posiljujejo si bil rasist, sedaj jim je to priročen izgovor...dol z zdravniško drhaljo!!!

 

Evo jih posiljevalski protestniki na nizozemski:

 

 

Bravo hrabri policiji, ki brani državo!!!!11

 

Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 1 uro:

Pa da ne bo kdo mislil, da je Pfizer kaj boljši:

 

Sweden pauses payments to Pfizer until pharma giant clarifies the number of vaccine doses in each vial

 

Mi smo drugače to dilemo imeli že decembra 2020:

 

 

Ce je 6. odmerek samostojno pripravljen iz ene flaske (torej ne malo tu malo tam) se potem pojavi sam se vprasanje kako bomo take polovil v drugem cepljenju. Kaj ce potem ko bo drugi odmerek ne bo teh "dodatnih"? 

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 2 urama:

 

Dokler kak farmacevtski gigant ne ugotovi kako to patentirat in prodat za par 1000 eur/pacienta ne bo nič.

Pol bomo leta 2025 brali neke analize WHO in EU komisije da kako je zahodni svet napačno shendlal krizo. Da so bila zdravila na dosegu roke neki neki ipd.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 10 minutami:

Pol bomo leta 2025 brali neke analize WHO in EU komisije da kako je zahodni svet napačno shendlal krizo. Da so bila zdravila na dosegu roke neki neki ipd.

Zahodni svet je napačno shendlal krizo, že predolgo živimo v balončku zato smo reagirali s pretirano paniko, sedaj pa se zmedeno vrtimo v krogu in upamo da nas bodo cepiva odrešila.

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 14 minutami:

carsko kako bi nekateri kr veselo jedli zdravila brez testov

a cepiva ki so šla čez vse EMA in FDA protokole niso kul

ni ravno trivialno proizvajat zdravil po EMA standardih, še težje je to dokazovat

Wat?

 

Zdravila so obstoječa in že odobrena za XY bolezen. Treba pa je narest resne študije ali pomaga proti Covidu. V UK so šele sedaj začeli. V CH kjer sledim pa nimajo še niti dovoljenja za študije. LooL

 

Aja gre za generike, sem pozabil omenit.

1/2 revnega sveta pa ta zdravila že uporabljajo.

 

Počakaj en par let in boš bral zapise kako smo to slabo shendlali.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 4 urami:

O Ivermerctinu pa nič?

 

 

Pri nas, kolikor sem zasledil, je Ivermectin omenil Štrukelj.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/strukelj-prva-cepiva-proti-covidu-19-bodo-ucinkovita-kljub-novemu-sevu/546452

 

In pa to:

Bi lahko ob remdesivirju in podobnih zdravilih pri bolnikih s covidom uporabljali tudi ivermectin, zdravilo proti zajedavcem? Zdravilo naj ne bi bilo drago in je široko dostopno.
Zdravilo Ivermectin že kar dolgo let poznamo. Smo ga že uporabljali pri ljudeh, pred tem še pri živalih za zdravljenje parazitov. V osnovi se to uporablja v Afriki za zdravljenje in preprečevanje parazitnih bolezni. Nedvomno ima protivirusno aktivnost proti številnim virusom, vendar kliničnih podatkov, kar se drugih virusov tiče, je do zdaj bolj malo. Zdaj je kar nekaj raziskav na to temo, pa še čakamo prave podatke.

Tatjana Lejko Zupanc, Klinika za infekcijske bolezni in vročinska stanja, UKC Ljubljana (Premagajmo covid-19, 11. 12. 2020)

 

 

Verjetno pritiska kak lobi, da se stvari tako počasi premikajo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...