Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Zgleda bodo poizkusili narediti isto paniko kot lani ob istem času. In to ob tem ko je skoraj polovica prebivalstva že prebolela ali bila cepljena in je v bolnišnicah le 500 ljudi (od tega je zagotovo velik delež takih, ki bi bili v bolnišnici ne glede na to ali imajo covid ali ne). 

Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 7 minutami:

Kaj se je zgodilo z aplikacijo, da je noben več ne shilla?

Aplikacija je neuporabna.

 

lej ta primer.. recimo da imam jaz cel čas nameščeno&prižgano aplikacijo

 

dan 1, petek - malo me srbi v grlu, ampak ni sile in normalno živim naprej

 

dan 2, sobota - utrujen, grlo me boli, sem doma

 

dan 3, nedelja - isto kot dan 2

 

dan 4, ponedeljek - se počutim že bolje, ampak vseeno pokličem zdravnika in me naroči na test, ki ga imam naslednji dan

 

dan 5, torek - grem na test

 

dan 6, sreda - dobim pozitiven rezultat, vpišem kodo v telefon

 

zdaj pa jaz sem bil verjetno kužen že v četrtek, mogoče sredo prejšnji teden, ljudje ki sem jih okužil so že kužni + če ti telefon javi rizični stik, ne moreš ti kar na podlagi tega ostat doma

 

da ne omenjamo tega, da nekaj časa sploh ni delala

Povezava do prispevka

Ja, tam kjer si lahko javil, da na podlagi aplikacije ne prides v sluzbo. Ne samo to, da si lahko javil, se preden si dobil sporocilo v appu so mozje v skafandrih ze prisli pote.

Mislim, da je to edino Juzna Koreja implementirala takoj na zacetku pandemije. 

 

Kako jim zdaj gre, sem prelen, da bi pogledal.

Povezava do prispevka
Deadguy reče pred 2 urama:

A je kje drugod po svetu ta aplikacija zaživela? 

Jaz sem bil v stiku z obolelim vec kot 15min. Ko je ta vnesel kodo v app smo vsi ostali dobili klic in bili poslani v karanteno. Na email sem 1min po klicu dobil vse dokumente katere sem poslal delodajalcu. Drzava je potem preko zdrav zavarovalnice krila mojih 10dni karantene delodajalcu

Povezava do prispevka
Boris reče pred 10 urami:

Jaz sem bil v stiku z obolelim vec kot 15min. Ko je ta vnesel kodo v app smo vsi ostali dobili klic in bili poslani v karanteno. Na email sem 1min po klicu dobil vse dokumente katere sem poslal delodajalcu. Drzava je potem preko zdrav zavarovalnice krila mojih 10dni karantene delodajalcu

Jaz sem bil kot potencialno kužen v stiku več kot 15 minut s petimi osebami, od tega dva penzionista. Ko sem vnesel kodo v app, noben ni jebal nikogar, nihče poklical nikogar, sam app jim je kazal, da so imeli 1 rizičen stik :rofl: 

Povezava do prispevka
loonymcgreat reče pred 2 urama:

Sam ta Mladina tudi jaha najvišji val populizma ej. :sick:

Dokler se niso cepili so vsi nabijali naj se še politiki cepijo in pokažejo zaupanje v cepiva. 

Pol se pa cepijo in dobis tako naslovnico:avadodo:

A v Mladini so pisali, naj se politiki cepijo in pokažejo zaupanje? Pol je res prizadeto lol

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...