Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

MikeHunt reče pred 1 uro:

 

če boš priplezal iz kleti boš videl, da zunaj nosi masko mogoče 20% ljudi, če sem radodaren

 

 

LP

 

Ma niti to ne. Danes sem šel mimo lokalne gostilne, folk pije na terasi, sicer stoje, zraven kup ljudi brez mask na klopci, mimo so se peljali policaji in nič. Vse skupaj je zaradi zmedenih in nepotrebnih ukrepov že prišlo tako daleč, da nihče več ne jemlje stvari resno.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 11 minutami:

 

 Vse skupaj je zaradi zmedenih in nepotrebnih ukrepov že prišlo tako daleč, da nihče več ne jemlje stvari resno.

Tole je neumen izgovor. Ljudje vejo da bi mogli nositi masko, vendar to pač ignorirajo, ker so se tako odločili. Jaz se tudi ne strinjam z nekaterimi davki in prispevki in mislim da so neumni. A mi potem to daje pravico, da jih ne plačam?

Povezava do prispevka
Death reče pred 51 minutami:

Tole je neumen izgovor. Ljudje vejo da bi mogli nositi masko, vendar to pač ignorirajo, ker so se tako odločili. Jaz se tudi ne strinjam z nekaterimi davki in prispevki in mislim da so neumni. A mi potem to daje pravico, da jih ne plačam?

nekaj je upoštevanje zakonov, drugo pa upoštevanje (neumnih) vladnih odlokov, ki se jih sami ne držijo

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 8 minutami:

Da, odvisno kje bomo 11. aprila, če v oranžni potem ni omejitev med regijami.

 

Pravili so, da bojo brž veljali prvi teden ukrepi iz rdeče faze, ker smo ravno na meji in smo v porastu okužb.... da ne bi blo dobro, če bi rekli, da gremo po oranžni, drug teden pa se bo izkazal rdeč (predvidevajo celo, da bi nekatere regije znale biti črne drug teden).

Povezava do prispevka
Death reče pred 1 uro:

Tole je neumen izgovor. Ljudje vejo da bi mogli nositi masko, vendar to pač ignorirajo, ker so se tako odločili. Jaz se tudi ne strinjam z nekaterimi davki in prispevki in mislim da so neumni. A mi potem to daje pravico, da jih ne plačam?

 

Sej to ni izgovor. Na eni strani imaš stroko, ki pravi, da so maske zunaj nepotrebne in raziskave, ki pravijo, da je možnost prenosa okužbe na prostem minimalna, na drugi strani pa z odlokom prepisano nošenje mask zunaj. Kako boš kaj takega jemal resno? In ko daš na kup par takih nesmislov, se valda ljudem zdijo ukrepi na splošno krneki, posledica pa je, da se jih vse manj upošteva.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...