Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Še vedno ne razumem kakšen problem bi imel delodajalec z necepljenim delavcem razen bolniške tiste 2 tedna v kolikor zboli za Covidom (tudi cepljen lahko zboli za nešteto drugimi boleznimi). Kaj briga delodajalca, če prodajalec v Bauhausu ne more na Hrvaško, testi so zastonj in ne breme delodajalca. To, da se ne sme družiti s splošno (cepljeno) populacijo pa nikakor ni res. Torej, zakaj bi direktor Bauhausa to zahteval? 

 

Glede prenosa pa že če uporabimo glavo vemo, da nekdo, ki ne kašlja in kiha ni tako kužen kot nekdo, ki to ne dela. Znanstveniki ne morejo 100% trditi, da cepljen v vsaki situaciji ne more prenesti virusa kar nekateri namerno izkrivljate v smislu, da cepljen in necepljen v enaki meri širita virus kar zagotovo ni res. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 55 minutami:

Ne razumi to kot napad na tebe, da si se zlagal. To kar si napisal sem vzel le kot primer tega kar mnogi mislijo, da nas čaka, meni pa ni logično, da bi to zahtevalo privat podjetje. Če že kdo, nas v cepljenje sili država, ne gospodarstveniki. 

 

 

Odvisno koga vprašaš .. mi neumni flateartherji smo prepričani da nas v cepljenje silijo farmacevtski lobi in ostali zaslužkarji..države so zgolj skorumpirane in zlobirane do obisti pa delujejo kot enforcerji ... 

Povezava do prispevka
opflipo reče pred 2 minutama:

od frenda, plazmo je šel darovat, ker je prebolel. vse kar je za vedeti je na sliki, ni kaj drugega. 

 

Aha, ne sej me samo zanimalo samo al je dejansko prebolel, al karkoli. Sem tudi jaz razmišljal, da bi šel nardit test za protitelesa, ker me res zanima. Do zdaj v enem letu nisem praktično nobenih simptomov, dobro prehlajen sem bil lani spomladi, pa tudi to pomlad, ampak to sumim, da je bolj alergija.

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 1 minuto:

 

Aha, ne sej me samo zanimalo samo al je dejansko prebolel, al karkoli. Sem tudi jaz razmišljal, da bi šel nardit test za protitelesa, ker me res zanima. Do zdaj v enem letu nisem praktično nobenih simptomov, dobro prehlajen sem bil lani spomladi, pa tudi to pomlad, ampak to sumim, da je bolj alergija.

 

sodelavec ženinega brata si je šel testirat protitelesa in jih ima, pa ni prebolel. nisem pa videl papirja o tem 😉

Povezava do prispevka
Ascender reče pred 3 urami:

 

Odvisno koga vprašaš .. mi neumni flateartherji smo prepričani da nas v cepljenje silijo farmacevtski lobi in ostali zaslužkarji..države so zgolj skorumpirane in zlobirane do obisti pa delujejo kot enforcerji ... 

Ta teorija se sesuje kot hisica iz kart ko se zaves da v drzavi obstaja opozicija trenutni vladi.

In glede na to da vemo da recimo pri nas itak ni nizin do katerih se niso pripravljeni spustit da bi nasprotnim vrgli poleno pod noge, si tezko oklican kot neneumen ce dejansko mislis da ni v trenutnem naboru butthurt nesposobnih strank, ki jih je Jansa pojebal in jih drka levo desno ze eno, nekoga ki bi to dejstvo uporabil za pridobitev politicnih tock s katerimi bi se lahko pririnil na oblast.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 50 minutami:

In glede na to da vemo da recimo pri nas itak ni nizin do katerih se niso pripravljeni spustit da bi nasprotnim vrgli poleno pod noge, si tezko oklican kot neneumen ce dejansko mislis da ni v trenutnem naboru butthurt nesposobnih strank, ki jih je Jansa pojebal in jih drka levo desno ze eno, nekoga ki bi to dejstvo uporabil za pridobitev politicnih tock s katerimi bi se lahko pririnil na oblast.

Kaj pa če opoziciji trenutno stanje odgovarja, ker se tako lahko v miru pasejo pri koritu korona sredstev in vejo da bo na koncu za račun odgovarjal JJ, sami se bodo pa lahko ponudili kot veliki rešitelji. Nihče pri zdravi pameti ne bi hotel prevzeti oblast zdaj.

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 1 uro:

zaceli smo drseti po slippery slope,

 

pfizer ceo:"cez 12 mesecev bo potrebno tretje cepljenje."

 

 

prov zanima me kaj bomo zvedeli o certified safe and effective vaccines nakonc leta pa naslednje leto.

Začeli? Hehehe

 

Btw, razmišljajo tudi o podražitvah - https://www.cbsnews.com/news/pfizer-covid-vaccine-price-hike-post-pandemic/

Povezava do prispevka
hordak reče pred 14 urami:

Kaj pa če opoziciji trenutno stanje odgovarja, ker se tako lahko v miru pasejo pri koritu korona sredstev in vejo da bo na koncu za račun odgovarjal JJ, sami se bodo pa lahko ponudili kot veliki rešitelji. Nihče pri zdravi pameti ne bi hotel prevzeti oblast zdaj.

Aha, a zato so potem 6 mesecev na vsak nacin poizkusali sestavit KUL koalicijo, na koncu v last ditch effortu ker niso imeli drugih opcij izbrali faking ERJAVCA za mandatarja, sli v glasovanje ceprav niso imeli garantirane vecine z pipe dreamom da mogoce bo kak odpadnik inkognito preskocil, epsko popusili in si prakticno prepolovili podporo = manj ljudi ki lahko cuza drzavno siso na naslednjih volitvah. :lol:

Ni kaj, pije vodo tvoja teorija, 200IQ plays right here.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 20 minutami:

Aha, a zato so potem 6 mesecev na vsak nacin poizkusali sestavit KUL koalicijo, na koncu v last ditch effortu ker niso imeli drugih opcij izbrali faking ERJAVCA za mandatarja, sli v glasovanje ceprav niso imeli garantirane vecine z pipe dreamom da mogoce bo kak odpadnik inkognito preskocil, epsko popusili in si prakticno prepolovili podporo = manj ljudi ki lahko cuza drzavno siso na naslednjih volitvah. :lol:

Ni kaj, pije vodo tvoja teorija, 200IQ plays right here.

Ja, očitno se full trudijo odstraniti JJa s temi zvenečimi imeni big brain.

Povezava do prispevka
hordak reče Pravkar:

Ja, očitno se full trudijo odstraniti JJa s temi zvenečimi imeni big brain.

Aha, se pravi da je to long play da si naredijo bruke, izpadejo nesposobni in tako zagarantirajo manjso podporo na naslednjih volitvah in ostanejo izven koalicije in ne morejo pobirat denarja, zato ker nocejo prit na oblast zdajle ko je folk distracted in si bi lahko filali zepe pod mizo levo desno kot dela trenutna vlada.

5D chess moves, dobro da si mi razlozil bil sem slep a zdaj vidim.

Povezava do prispevka
svit reče pred 14 minutami:

Kdor koli pravi, da je alternativa slabša od trenutne vladajoče klike, nima ravno razčiščenih pojmov o demokraciji, korupciji in sposobnosti.

Dej modelcek, nisem noben fan Janse, in trenutno se krade, omejuje demokracijo in ustrahuje levo in desno, samo dejmo se ne slepit da trenutno ne izbiramo med drekom in drisko. Ja ena je marginalno boljsa, ampak to je very fucking low bar in ne spremeni dejstva da oboje smrdi do high heavens.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 46 minutami:

Aha, se pravi da je to long play da si naredijo bruke, izpadejo nesposobni in tako zagarantirajo manjso podporo na naslednjih volitvah in ostanejo izven koalicije in ne morejo pobirat denarja, zato ker nocejo prit na oblast zdajle ko je folk distracted in si bi lahko filali zepe pod mizo levo desno kot dela trenutna vlada.

5D chess moves, dobro da si mi razlozil bil sem slep a zdaj vidim.

Ker si Janša pa samo dviguje podporo s temi bedastimi ukrepi in arogantnostjo, ane genij?

Povezava do prispevka

"Izvršni direktor Pfizerja Albert Bourla je povedal, da bodo tisti, ki so cepljeni s cepivom Pfizerja in BioNTecha, v roku šestih do dvanajstih mesecev po drugem odmerku potrebovali še tretjega. Povedal je tudi, da obstaja možnost, da bodo potem ljudi morali cepiti vsako leto. Cepivo, ki sta ga proizvedla Pfizer in Moderna, je učinkovito do šest mesecev po cepljenju z dvema odmerkoma, za zdaj pa še ni dovolj podatkov o dolgotrajnejši zaščiti."

Povezava do prispevka
hordak reče pred 1 minuto:

Ker si Janša pa samo dviguje podporo s temi bedastimi ukrepi in arogantnostjo, ane genij?

Jansa izgublja podporo ker je odkrito pozresen in hoce ideolosko spucat medije in institucije, ukrepi nimajo tukaj kaj dosti zdraven. Za primerjavo, zacetek junija lani je imel SDS vec kot 10% narast podpore po prvem valu corone ko je bil hard lockdown, kraja pa napadanje je bilo pa se bolj skrito in subtilno.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 2 minutama:

Jansa izgublja podporo ker je odkrito pozresen in hoce ideolosko spucat medije in institucije, ukrepi nimajo tukaj kaj dosti zdraven. Za primerjavo, zacetek junija lani je imel SDS vec kot 10% narast podpore po prvem valu corone ko je bil hard lockdown, kraja pa napadanje je bilo pa se bolj skrito in subtilno.

Ja seveda, kaj bolj vpliva na življenje povprečnega volilca, omejitve gibanja, policijska ura, zaprte firme in posiljevanje z nagobčniki na vsakem koraku ali kdo je direktor neke agencije...govoriš bedastoče.

Opozicija bo na naslednjih volitvah precej lažje igrala na karto, držali smo Janšo nazaj in bomo sedaj vse popravili, kot zafukali smo še to kar Janši ni uspelo, če bi sedaj prevzeli oblast.

Povezava do prispevka

men je pri tej zgodbi najbolj hecno da bi verjetno v paralelnem vesolju opozicija še bolj težila z omejitvami, janša bi pa trollal proti maskam

 

to bi bla poplava sds shodov kako jim kradejo pravice do dela in da ne marajo mask

 

kar samo potrjuje da je vse gnilo 

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...