Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 1 uro:

o tem, kako dobro deluje pozivanje na cepljenje; mati je kljub temu, da je že bila cepljena s prvo dozo cepiva, v zadnjih 3 tednih dobila 4 (štiri!) nova povabila na prvo cepljenje. :ododava:

 

kakšni klovni so to, ne moreš verjet. stavim 'nis, da mn3 rulja za zajebancijo v enem deževnem vikendu skupaj sproducira efektivnejši sistem pozivanja.

https://www.24ur.com/novice/korona/pomanjkljiva-cepilna-strategija-mlajsi-moski-prejel-ze-tretji-odmerek-cepiva.html

 

Nekateri so se očitno cepili večkrat 😂

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče Dne, 23. 4. 2021 at 13:10:

Za az te pri nas štejejo za varnega 3 tedne po prvem odmerku (če niso spet kaj spremenili). 

 

Tudi to je nesmiselno. AZ ima po dveh odmerkih koliko 65%? Pfizer in moderna pa po enem ...

Skratka, ker mi gre dokaj na kurac da nisem bil ze od poletja v domovini, sem danes klonil in sel po prvo dozo pfizerja.

Povezava do prispevka
moderator reče pred 4 urami:

 

Tudi to je nesmiselno. AZ ima po dveh odmerkih koliko 65%? Pfizer in moderna pa po enem ...

Skratka, ker mi gre dokaj na kurac da nisem bil ze od poletja v domovini, sem danes klonil in sel po prvo dozo pfizerja.

Kako si prisel sploh na vrsto/kako si dobil pfizerja? 

Povezava do prispevka
andrejus reče Dne, 23. 4. 2021 at 8:11:

Zgleda da folk (preko medijev) te politične igrice dojema kot svoj boj. In dejansko bolj zamerijo te stvari kor recimo neko konkretno stvar, ki vpliva na konkretno življenje.


Glede na to, da vlada že cel mandat surfa na valu arogance, ne bi bil čisto prepričan.

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 28 minutami:

Jelly! :(

 

Ce bi vedel, da bodo v Sloveniji kot izjemo za vstop v drzavo uvedli pogoj cepljenje, bi sel ze zdavnaj.
Ker nazalost imajo tudi tukaj FB in teorije zarote in se nekateri pac ne gredo cepit, oz. bi se cepili radi s sputnikom, tega je pa malo.

So pa, ali pa bodo v kratkem zaceli proizvodnjo sputnika na institutu Torlak v Beogradu.

 

Je kar zanimivo kako "tretje drzave" prehitevajo EU po cepljenju.

No BIH in Makedonija ne bi dobile nic po drugi strani, ce jim ne bi Srbija razdelila dalje.

 

Vsec mi je, ker je to ena redkih dobro organiziranih zadev tukaj.
Prijavis se preko "euprave", nakar dobis SMS in email.
Po cepljenju se dobi natisnjeno potrdilo in QR kodo ki omogoca preverjanje avtenticnosti na spletni strani.
Sedaj se moram samo se pozanimati na kaksen nacin to prenesti v slovenski sistem. Da ne bo tezav na meji.

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka
moderator reče pred 16 urami:

V Srbiji sem ze od poletja. V podjetju je veliko cepljenih tudi ze pod 30 let. Cepivo po izbiri.

po izbiri med katerimi? tudi sputnik in tisti kitajski?

 

props za srbe da so se zmenili za proizvodnjo.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
maksi reče pred 23 minutami:

kolikor sem bral Sputnika ne delajo Rusi, ampak se zmenijo za lokalno proizvodnjo cepiva

 

Delajo, ampak ker nimajo kapacitet niti zase, so se sli vseeno covid diplomacijo, ces bomo malo v levih dezelah okrepili vpliv.

Se vedno imajo tisto ubogo razmisljanje izpred desetletij, ko so dejansko imeli vpliv.

Povezava do prispevka

Lol dons sem dobil tole na mail.

 

Zgleda so končno začel uporablat tisto bazo podatkov folka k se je prek euprave prijavlo na ceplenje.

 

Sicer sem se jest v tem času že direkt pri osebnem zravniku prijavu...

 

Me prav zanima kolkrat bom povabljen.

 

Priloga(2)_Page_1.thumb.jpg.2de84ea017906f9e8617196b09c22305.jpg

Priloga(2)_Page_2.thumb.jpg.8f6c5b89ea010d732025517274b7c4fd.jpg

Povezava do prispevka
LichKing reče pred 56 minutami:

Lol dons sem dobil tole na mail.

 

Zgleda so končno začel uporablat tisto bazo podatkov folka k se je prek euprave prijavlo na ceplenje.

 

Sicer sem se jest v tem času že direkt pri osebnem zravniku prijavu...

 

Me prav zanima kolkrat bom povabljen.

 

Priloga(2)_Page_1.thumb.jpg.2de84ea017906f9e8617196b09c22305.jpg

Priloga(2)_Page_2.thumb.jpg.8f6c5b89ea010d732025517274b7c4fd.jpg

 

Srm tudi jaz dobil tole danes. 

 

Meanwhile in Serbia

 

 

Povezava do prispevka

Mislim, da so decembra splavili stran, marca jim je pa pooblaščenka zatežila, da morajo povedati ljudem čemu služi.

Sedaj so zgolj zadostili GDPRju z zamikom pa potrdili to, kar nam je vsem jasno, da ne bo nihče cepljen na podlagi tega seznama. 

Ker je zgolj za okras ugotavljanje interesa. 

 

Je pa vsaj evidentno sedaj, da so Kacin in co. lagali, ko so valili krivdo na pooblaščenko, da se zaradi nje ne da cepiti. Seznam nikoli ni bil namenjen cepljenju, zato nič kar bi ona naredila ne bi moglo vplivati na to.

Povezava do prispevka

 

YourReptilianOverlord reče pred 18 minutami:

Je pa vsaj evidentno sedaj, da so Kacin in co. lagali, ko so valili krivdo na pooblaščenko, da se zaradi nje ne da cepiti. Seznam nikoli ni bil namenjen cepljenju, zato nič kar bi ona naredila ne bi moglo vplivati na to.

 

KR93TA2.gif

Povezava do prispevka

Ni bil samo Kacin veš.

 

8.12.2020 Na portalu eUprava je na voljo vloga za zbiranje interesa državljanov za cepljenje proti covid-19.

11.12.2020 Janša zagotovi, da bo prijava upoštevana kot vrstni red za cepljenje. Prej kot se nekdo prijavi, prej bo na vrsti, če ne sodi v rizično skupino.

16.3.2021 Informacijska pooblaščenka izda odločbo, da naj informirajo ljudi čemu seznam služi. Na seznamu je več kot 140000 ljudi, do njega ni še nihče dostopal. NIJZ zanika sodelovanje pri seznamu.

11.4.2021 Jelko Kacin se zlaže, da teh podatkov ni dovoljeno posredovati zdravstvenim domovom, ker je informacijska pooblaščenka to preprečila.

12.4.2021 Janša, Hojs in Nova24tv obtožijo pooblaščenko destrukcije in zadrževanja in preprečevanja uporabe seznama.

25.4.2021 NIJZ ne zanika več sodelovanja, ljudem pošlje obvezno GDPR obvestilo. V njem kot namen za obstoj baze podatkov navede preverjanje pripravljenosti ljudi na cepljenje. Seznam ne služi kot vrstni red za cepljenje in nikoli ni. Aplikacija za naročanje pride nekoč.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 28 minutami:

Čudno, da niso Informacijske pooblaščenke še obtožili, lastnoročno pobila tisoče Slovencev, ki so zaman čakali na cepivo. Skupaj s Marjanom "Puška v Koruzo" aka "Prazna Skladišča" Šarcem pomoje super krivka za zakrivat lastne faile 

Ne pozabit še kolesarje, Zlatka in predvsem Tanje Fajon ona je kriva za največ covid žrtev....

uredilo bitje Nodi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...