Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

nekdo reče pred 45 minutami:

Torej pretepanje kršiteljev ne deluje? Se spomnim kako je bilo nekaj forumašev naudušenih nad indijskim pristopom s palicami.

Zanimivo je tudi kako so obrnili plosco pred dobrim letom dni najglasnejsi znanilci besedne zveze "stay at home".
Od zakaj ne morete ostati doma par tednov, do kritiziranja vseh ukrepov in cipov v cepivu.

Povezava do prispevka
moderator reče pred 2 urama:

Zanimivo je tudi kako so obrnili plosco pred dobrim letom dni najglasnejsi znanilci besedne zveze "stay at home".
Od zakaj ne morete ostati doma par tednov, do kritiziranja vseh ukrepov in cipov v cepivu.

 

Ma to je predvsem zato, ker ostati doma na začetku epidemije in popoln lockdown PAR TEDNOV je smiselno, ko se pa to sranje (ki se ga je že nabralo velik kup) vleče leto in pol z lockdownanjem kar na random na obroke brez nobenega načrta in logike, pa nima to več nobenega smisla.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
reder reče pred 17 minutami:

Napovedujejo, da se bo cepljenje kar pospešilo v naslednjih 2 mesecih. Na koliko % cepljenega prebivalstva pričakujete, da se bomo ustavili? Bi rekel okoli 50%.

Hm ... Ene 40-60 yes, s tem da je 60 res optimističen scenarij

Povezava do prispevka

Saj meni se to ne zdi slabo. Če rečemo, da je 30-40% Slovencev prebolelo, 50% cepljenih, del je itak imun/asimptomatski... Itak, da se določeni pokrivajo (je prebolel in se bo cepil, je imun a se bo cepil itd. tako, da ne moremo seštevati procentov). Po moje bi to moralo zadostovati, da jeseni bolnišnice ne bodo bolj obremenjene kot so trenutno in bi morali biti brez večjih ukrepov. Vsaj v teoriji...

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Napovedujejo, da se bo cepljenje kar pospešilo v naslednjih 2 mesecih.

 

To napovedujejo od januarja naprej. Do konca februarja naj bi blo cepljenih 5% ljudi. Zdej smo maja, pa je vseh skupaj cepljenih 10%. Enostavno ne verjamem da se bo karkol spremenilo, pričakujem da bo jeseni mogoče številka 20%. 

Povezava do prispevka
Navedek

Ko bo višja precepljenost, za cepljene maske ne bodo obvezne
Številne svetovne zdravstvene organizacije so po njenih besedah že začele izdajati priporočila glede nošenja mask pri cepljenih ljudeh. Kadar so v družbi tistih, ki so prav tako cepljeni, so lahko brez mask tudi v notranjosti, medtem ko so pa zaščitne maske še vedno obvezne na večjih prizoriščih, je povzela. O tem se bodo svetovalni skupini začeli pogovarjati, ko bo tudi pri nas dosežena večja precepljenost.

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 45 minutami:

Ko bo višja precepljenost, za cepljene maske ne bodo obvezne
Številne svetovne zdravstvene organizacije so po njenih besedah že začele izdajati priporočila glede nošenja mask pri cepljenih ljudeh. Kadar so v družbi tistih, ki so prav tako cepljeni, so lahko brez mask tudi v notranjosti, medtem ko so pa zaščitne maske še vedno obvezne na večjih prizoriščih, je povzela.

Ljudje že zdaj ne nosimo mask v takih situacijah, ne glede na to kdo je cepljen. 

  • Nekul -1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Cepiti se bi morali, ker trenutno ni alternative za kovid, razen da se vsi prekužimo in tvegamo težak potek, ali pa da se zapiramo na vsake par mesecev...

Mi je pa cepivo potem bolj primerno (pa nisem rizičen)

uredilo bitje black187
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 5 minutami:

Kako pa so zdaj protokoli glede cepljenja prebolelih? Jaz bi si tudi z veseljem spustil 5G čipe v telo, ampak sem februarja prebolel, tako da najbrž bom moral počakat pol leta, preden se bom lahko cepil?

Kolikor vem, če si bil pozitiven na testu, moraš še vedno čakati pol leta. 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 4 urami:

Kako pa so zdaj protokoli glede cepljenja prebolelih? Jaz bi si tudi z veseljem spustil 5G čipe v telo, ampak sem februarja prebolel, tako da najbrž bom moral počakat pol leta, preden se bom lahko cepil?

 

Zadnja informacija je bila, da te cepijo po 3 mesecih od prebolelosti z enim samim odmerkom in to je to. Zdaj pa pitaj boga, itak se stalno nekaj spreminja.

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 5 urami:

 

 

Sem dolgo zdržal izpisan desno zgori, niti ne berem več prov dosti, ker zadeva nima smisla, vsak na svojem bregu. Itak trdim da je prvi začel z žaljenjem brez vsebina učitelj tehnike, sam zato ker se ne očitno ne strinjamo. To napišem, se prec izpišem nazaj, in ker se učim na napakah mi bo do naslednjič še dlje ratal bit izpisan.

 

Sam vidim se folk še zmeraj bori, pa ker sem bil sam ničkolikokrat banan samo zato ker sem grafično odgovarjal učitelju tehnike na njegove žaljivke, me moti kako lahko dovolite take poste, absolutno nič ne doprinese k debati samo žali.

 

boli me kurac če me banate, *******brišem******** brezveze, fantek prestrašen, dej cepi se že pa daj mir, eni se pač ne bomo

 

edit: tvoj dedek zame fantek, ene rodbine, lahko človek živi 80 let pa bo še zmeram mali kurčič, na ravni pred puberteto, v življenju vse kar naredu, na roke naredil debila od tvojga fotra

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...