Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Marvak reče pred 13 minutami:

 

Sem dolgo zdržal izpisan desno zgori, niti ne berem več prov dosti, ker zadeva nima smisla, vsak na svojem bregu. Itak trdim da je prvi začel z žaljenjem brez vsebina učitelj tehnike, sam zato ker se ne očitno ne strinjamo. To napišem, se prec izpišem nazaj, in ker se učim na napakah mi bo do naslednjič še dlje ratal bit izpisan.

 

Sam vidim se folk še zmeraj bori, pa ker sem bil sam ničkolikokrat banan samo zato ker sem grafično odgovarjal učitelju tehnike na njegove žaljivke, me moti kako lahko dovolite take poste, absolutno nič ne doprinese k debati samo žali.

 

boli me kurac če me banate, *******brišem******** brezveze, fantek prestrašen, dej cepi se že pa daj mir, eni se pač ne bomo

 

edit: tvoj dedek zame fantek, ene rodbine, lahko človek živi 80 let pa bo še zmeram mali kurčič, na ravni pred puberteto, v življenju vse kar naredu, na roke naredil debila od tvojga fotra

Fukni se pod vlak

Povezava do prispevka

Sej bi ti predlagal da pobiješ z nožem vso svojo družino potem pa še sebe fukneš pod vlak, sam ipak nimaš jajc za to.

 

pač počakaj da boš cepljen, verjemi da ti bo cepivo pomagalo se borit proti virusom in to to

 

lep lp

 

Edit: pač grozen mi to pisat, sam kaj sem naredil drugače kot on, prvi on začel pisat poste ki vsebujejo samo žaljenje, samo malo bolje sem ga užalil

uredilo bitje Marvak
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 23 minutami:

Sej bi ti predlagal da pobiješ z nožem vso svojo družino potem pa še sebe fukneš pod vlak, sam ipak nimaš jajc za to.

 

pač počakaj da boš cepljen, verjemi da ti bo cepivo pomagalo se borit proti virusom in to to

 

lep lp

 

Edit: pač grozen mi to pisat, sam kaj sem naredil drugače kot on, prvi on začel pisat poste ki vsebujejo samo žaljenje, samo malo bolje sem ga užalil

Pizda vlak je predober za govno kot si ti. Naj te pobere od raka

uredilo bitje BuLsHiT
  • Nekul -1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DrAg0nBoY reče pred 1 uro:

Glede na to, da baje ostajajo odmerki, a se kaj pogovarjajo kdaj bomo lahko začeli izbirati s katerim cepivom se bi želeli cepiti?

Beović : ''vprašanje izbire cepiva je popolnoma odveč''

 

Nič ne boš izbiral. Je treba prej porabit 150000 astre ki je v skladišču. Valda ne bomo stran metal :D

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 9 minutami:

Pizda vlak je predober za govno kot si ti. Naj te pobere od raka

 

Brezveze, to se nikjer ne neha, oziroma bom jaz nehal, res zadnja stran k rabim, da se dokažem da te znam na internetih bolje užalit

 

sam pravim moderatorjem nej v kali zatrejo poste ki vsebujejo samo žaljenje, sej jaz sem imel že pred covid 19 stil pisanja da sem med vsebino posta rad žalil folk, sam učitelj tehnike pa driska sta pa začela pisat poste izven gnojišča ki izključno žalijo, in pol druzga k pingpong žaljivk niti ne more pridt vn

Povezava do prispevka

Nej mudel napiše covid je resna bolezen, jebem ti mater. Ne pa samo žaljivke. Potem mu lahko če si kdo želi vsaj na neki odgovori.

 

Če pa mudel napiše post "ti si debil", kaj nej pol

 

to pa res tok minimalen nivo moderatorstva treba

Povezava do prispevka

Kakor koli, da prekinemo brezvezno kreganje. Prebolel sem že 20. januarja, še danes pa nimam vonja. Nekaj sicer voham, ni pa niti približno tako, kot pred covidom. Celo električnega podaljška, ki se je kuril (in na koncu vnel) nisem zavohal, vohal sem nek rahel smrad, nisem pa znal ne locirati zadeve, niti se mi ni zdelo, da bi bila to lahko stopljena plastika.

 

Določenih stvari ne voham sploh. Recimo sveže pečenega kruha. Totalno brez vonja. Krneki

uredilo bitje MorskaGlista
  • Račka +1 1
  • Solzice 2
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 9 urami:

Kakor koli, da prekinemo brezvezno kreganje. Prebolel sem že 20. januarja, še danes pa nimam vonja. Nekaj sicer voham, ni pa niti približno tako, kot pred covidom. Celo električnega podaljška, ki se je kuril (in na koncu vnel) nisem zavohal, vohal sem nek rahel smrad, nisem pa znal ne locirati zadeve, niti se mi ni zdelo, da bi bila to lahko stopljena plastika.

 

Določenih stvari ne voham sploh. Recimo sveže pečenega kruha. Totalno brez vonja. Krneki

Poizkusi kak prehranski dodatek s cinkom, recimo šumeče tablete. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

lol, pa to veš, da majo šumeče tablete večinoma skoraj nično absorbcijo?

kak glicinat kelat raje

Nisem vedel, možno. Lahko pa proba, škoditi ne more, če že koristi ne.

 

Zinc may have a potential role in taste malfunctions treatment for COVID-19 patients. Journal Review article

https://www.oatext.com/zinc-may-have-a-potential-role-in-taste-malfunctions-treatment-for-covid-19-patients-journal-review-article.php

 

 

Povezava do prispevka
hordak reče pred 3 urami:

Nisem vedel, možno. Lahko pa proba, škoditi ne more, če že koristi ne.

 

Zinc may have a potential role in taste malfunctions treatment for COVID-19 patients. Journal Review article

https://www.oatext.com/zinc-may-have-a-potential-role-in-taste-malfunctions-treatment-for-covid-19-patients-journal-review-article.php

 

 

 

Vsake toliko pojem kakšno cinkovo tabletko (ne šumečo). Upajmo, da se vonj vrne, ker to je res moteče.

 

Zanimivo je, da se je sosedu in njegovi ženi vonj vrnil po enem tednu (nista pa imela niti nobenih drugih simptomov razen vročine in glavobola).

Povezava do prispevka

Jaz sem glih prebolel korono. 5 dni vročine + utrujenost, okus ok. Vonj je pa druga zgodba. Čisto vse je potencirano. Dobesedno vse kar voham mi smrdi oz je ful premočno. Zjutraj grem tankat, vonj becina mi je vcasih bil kul, malo neprijeten, danes sem komaj dihal na pumpi. V stanovanju mi smrdi, v pisarni, pri starših. Če grem mimo gostilne mi vse smrdi. Danes jem burek, odličen okus, smrdi pa na polno. Dejansko se zbujam ponoči in težko nazaj zaspim, ker mi luft smrdi.

  • Solzice 3
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 33 minutami:

Jaz sem glih prebolel korono. 5 dni vročine + utrujenost, okus ok. Vonj je pa druga zgodba. Čisto vse je potencirano. Dobesedno vse kar voham mi smrdi oz je ful premočno. Zjutraj grem tankat, vonj becina mi je vcasih bil kul, malo neprijeten, danes sem komaj dihal na pumpi. V stanovanju mi smrdi, v pisarni, pri starših. Če grem mimo gostilne mi vse smrdi. Danes jem burek, odličen okus, smrdi pa na polno. Dejansko se zbujam ponoči in težko nazaj zaspim, ker mi luft smrdi.

you took the red pill:D

Povezava do prispevka

res vas vse lepo prosim, da se vzdržite pozivanja k jebanju m'tk, k izvrševanju harakirija in podobno.

 

hkrati drugo stran lepo prosim, da ne trola s tako prozornim, bednim in nedomiselnim krindžem. če vam je dolgčas, ste besni nad svojim življenjem ali imate psihične težave,- pojdite ven na zrak in se zluftajte.

 

mimogrede, radio Slovenija poroča, da je v skladišču trenutno 200k doz cepiva. v tem mesecu jih pride še 500k. precepljenost prebivalstva pa je cca. 10%.

 

mojstri pa tik pred zdajci sprejemajo 'novo strategijo'. :ododava:

 

 

B.A.N.A.N.A.  R.E.P.U.B.L.I.K.A.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 1 uro:

also

moja mati je bila danes drugič cepljena z AZ:unsure:

Moja bi morala biti jutri (prvo dozo je dobila enkrat v začetku marca), pa so ji sporočili da ne bo, ampak da dobi nov rok 12 tednov po prvi dozi. Kako je to možno, da za ene velja eno, za druge drugo... dobra organizacija, ni kaj :lol:

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 urami:

Jaz sem glih prebolel korono. 5 dni vročine + utrujenost, okus ok. Vonj je pa druga zgodba. Čisto vse je potencirano. Dobesedno vse kar voham mi smrdi oz je ful premočno. Zjutraj grem tankat, vonj becina mi je vcasih bil kul, malo neprijeten, danes sem komaj dihal na pumpi. V stanovanju mi smrdi, v pisarni, pri starših. Če grem mimo gostilne mi vse smrdi. Danes jem burek, odličen okus, smrdi pa na polno. Dejansko se zbujam ponoči in težko nazaj zaspim, ker mi luft smrdi.

 

Pri meni je bilo enako, vonja nobenega, močne vonjave pa potencirane (npr. kis). Solata je imela vonj po tekočini za odmaševanje odtokov.

 

No naj te potolažim, jaz po 3 tednih nisem vohal več nič, niti teh vonjav ne.

 

Edino sladkarije so mi šle, to pa ja.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...