Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Se prijaviš na tej "aplikaciji", dobiš po smsju kodo, s katero potrdilš prijavo v tej "aplikaciji", nakar ti izpiše, da je bila koda že uporabljena.

 

Jaz res več ne razumem, ali imamo v Sloveniji same debile na področju organizacije cepljenja in vzdrževanja državnih informacijskih sistemov ali kaj? Pa sej ena sama stvar ne deluje?!?

 

To vse skupaj že izgleda, kot da te nočejo cepiti in delajo samo propagando, da se lahko vsi cepijo. Ma naj grejo vsi skupaj nekam res.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

meni je šlo vse čez okej

 

Naročilo na cepljenje COVID-19 je uspešno oddano in potrjeno z varnostno kodo.

Zahvaljujemo se vam za oddano naročilo in potrditev.

Mobilna telefonska številka je aktivirana z varnostno kodo in bo uporabljena za obveščanje o dodeljenem terminu cepljenja in drugih pomembnih informacijah v zvezi s cepljenjem.

 

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 minutami:

meni je šlo vse čez okej

 


Naročilo na cepljenje COVID-19 je uspešno oddano in potrjeno z varnostno kodo.

Zahvaljujemo se vam za oddano naročilo in potrditev.

Mobilna telefonska številka je aktivirana z varnostno kodo in bo uporabljena za obveščanje o dodeljenem terminu cepljenja in drugih pomembnih informacijah v zvezi s cepljenjem.

 

 

Nato pa te bodo v ambulanti sprejeli z besedami 'Ste se prišli cepit proti klopnemu meningitisu, no kar naprej.'

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 1 uro:

To vse skupaj že izgleda, kot da te nočejo cepiti in delajo samo propagando, da se lahko vsi cepijo. Ma naj grejo vsi skupaj nekam res.

 

Navedek

Cepilnega centra ne bo možno izbirati, saj bo določen glede na mesto izbranega zdravnika. Tisti brez izbranega osebnega zdravnika, bodo ob prijavi določeni v cepilni center glede na občino prebivališča, tisti brez prebivališča pa glede na občino delodajalca.

 

Lepo da so pomislili tudi na brezdomce pa se lahko cepijo glede na to kje imajo službo. 

 

uredilo bitje YourReptilianOverlord
Povezava do prispevka

Jaz sem dobil SMS, da sem že na seznamu, še preden sem vpisal varnostno kodo, nato pa mi je javilo, da je že potrjena.... upam,da to pomeni, da so me v bistvu najdli v bazi, in da zato ni bilo potrebno vpisati varnostne kode :D Pri osebnem zdravniku sem se prijavil konec marca, ko se je izkazalo, da je NIJZ prijava pointless.

Povezava do prispevka

Itak da ne.

 

Ampak očitno rabiš na vsaki strani samo enega Kvizliga, ki jo posreduje tretji osebi. Preplašeni programer pa jo je dobil s prijavo.

 

All in all- glede na to kar sem videl danes- holy shit, če bo šlo tako naprej je državljanska vojna malodane neizogibna.

 

 

uredilo bitje Rhaegar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...