Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

če bo res prišla sem

opcije so še brazilska varianta (mlajši večinoma kot pri indijcih, s tem, da tle še dojenčki umirajo)

pa zanimivo bo, če se najde kakšna taka varianta, ki lahko preskoči iz človeka nazaj na npr. netopirja in potem nazaj na človeka sčasoma. zato so tiste kune usmrtili na danskem, so se bali točno tega.

Povezava do prispevka
bainit reče pred 24 minutami:

opcije so še brazilska varianta (mlajši večinoma kot pri indijcih, s tem, da tle še dojenčki umirajo)

A kr dojenčki umirajo, v 3rd world tropski državi, fakin neverjetno.

 

bainit reče pred 27 minutami:

pa zanimivo bo, če se najde kakšna taka varianta, ki lahko preskoči iz človeka nazaj na npr. netopirja in potem nazaj na človeka sčasoma. zato so tiste kune usmrtili na danskem, so se bali točno tega.

Ni druge, kot še kune pa netopirje cepit, da ne bodo postale inkubator nevarnih variant, tako kot necepljeni ljudje.

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 6 urami:

Tisti, ki imate vgrajen čip, a mi lahko poveste kako se pride do nastavitev, rad bi si nabil statse za igranje glasbenih inštrumentov?:D:D:D

 

Skos moraš nabavljat opremo in gruntat kaj še nujno rabiš, da boš imel taprav SAUND ;)

Povezava do prispevka

jst sem se prijavil na lokalni zd in na nijz, en teden nazaj sem dobil sms s strani nijz-ja, da sem bil prijavljen in da morm potrdit termin

 

30 let

 

aja, še v službi smo ene tri tedne dobili nazaj poziv za prijavo, ker smo del "kritične" infrastrukture

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...