Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Načeloma tudi maske nehamo nositi v zeleni fazi. Ampak glede na izjave modrih odločevalcev, bodo maske ostale + PCT testiranje za it v kino/gledališče/turistično namestitev.

 

Logarjeva se strinja s Kacinom:

Navedek

"Glede na to, da je epidemija še vedno razglašena, bi bilo malce nelogično, da bi ukrepe v državi sprostili," je dejala Mateja Logar.

 

Eden bi še kar bil v zaporu po "preteku" kazni, druga pa se sklicuje na nelogičnost in ne bi spoštovala kriterijev, ki jih je ona sama pomagala postaviti... Prehitro se epidemija umirja in je v nevarnosti EU predsedovanje in udobni vladni stolčki.

 

Aja pa še bonbonček... Razpravo kako bodo sproščali ukrepe v zeleni fazi, bodo začeli šele v ponedeljek, ker komu pa se mudi v teh časih...

uredilo bitje svit
Povezava do prispevka

Kako boš potem tudi stroki kaj verjel, ko izjavi kaj takega? Sprostiti ne moremo ukrepov zato, ker smo se mi odločili, da bomo imeli razglašeno epidemijo wtf

 

Maskam in PCT diskriminaciji pa ni videti konca, tudi ko bo 0 okuženih na dan sredi poletja.

Povezava do prispevka
reder reče pred 31 minutami:

A ni rečeno, da klubi oz. diskoteke ostanejo zaprti tudi v zeleni? Itak pa dvomim, da je v populaciji ljudi, ki obiskujejo diskoteke prav velika precepljenost in se diskačem itak ne bi splačalo odpreti zaradi PCT diskriminacije. 

 

je res, ampak ostajajo za sprostit ane

tako kot številčne omejitve

jasno pa tega ne bo pred preklicom epidemije 

 

Povezava do prispevka

Nacionalni koordinator za logistični del akcije množičnega cepljenja zoper covid-19 Jelko Kacin pa je na današnji novinarski konferenci spomnil, da je bilo minuli vikend nekaj dogodkov, na katerih so se zbirale velike množice ljudi. Glede na to pozorno spremljajo, kakšne bodo morebitne posledice v regijah, kjer so ti dogodki bili. Ko bo pri tistih, ki so se morda okužili z novim koronavirusom, prihodnji teden minila inkubacijska doba, bo več znanega o tem, ali je mogoče pričakovati nove lokalne izbruhe okužb in kako obsežni bi ti lahko bili, je menil.

Še naprej so zelo zaskrbljeni tudi glede tega, kaj lahko povzroči sproščanje ukrepov na področju športa, saj so se nekatere stvari po njegovih besedah pokazale kot "težko obvladljive".

 

Pa zakaj na svetu se temu idiotu sploh posveca pozornost in objavlja budalastine, ki jih izusti. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
lynx reče pred 7 minutami:

Na cepljenju konec aprila mi je bilo rečeno, da bo druga doza AZ čez tri mesece. Ravno dobil termin za drugo dozo ... čez efektivno 40 dni od prve. :huh:

 

 

Jaz isto. Sem bil cepljen 11. maja, danes dobil sporočilo za naslednji šus 22. junija. torej 40 dni. Jaz sem eden od tistih, ki bi raje počakal na 12. teden. Sploh ker poleti ipak težko, da boš fasal virus. 

Povezava do prispevka
lynx reče pred 1 uro:

Na cepljenju konec aprila mi je bilo rečeno, da bo druga doza AZ čez tri mesece. Ravno dobil termin za drugo dozo ... čez efektivno 40 dni od prve. :huh:

Je bilo objavljeno, da ne cakajo vec 12 tednov ampak le se 6 do 8. 

Povezava do prispevka

pri biontechfajzerju so pa recimo malo podaljšali,

 

kaj to točno pomeni itak noben ne ve ali ne pove...

Pri AZ je blo tisto da je pol večja učinkovitost, če je druga doza malo kasneje...

pri fajzerju ne vem

uredilo bitje GigiGovedina
Povezava do prispevka

Se ne pritožujem, mogoče bom lažje potoval, samo Francija se mora v red spravit. Je bilo pa res rečeno, da so kasnejše študije raztegnile rok. Laično bi rekel, da je bolje imeti večji razmak, dam pa možnost, da so vmes prišli strateški pomisleki glede zalog ipd.

Povezava do prispevka
LorD_D'DooM reče pred 1 uro:

Sem bil 15.5.2021 cepljen s prvo dozo AstraZenece, so rekli, da se vidimo čez 12 tednov.
Danes sem dobil sporočilo s pozivom za drugi odmerek 28.6.2021, torej 44 dni po prvem odmerku.

+1

 

Sem bil kar malo wtf.


Smo pa vsi v familiji, ki smo ze fasal 1. dozo AZ, dobili danes sms.

Povezava do prispevka
lynx reče pred 9 urami:

Se ne pritožujem, mogoče bom lažje potoval, samo Francija se mora v red spravit. Je bilo pa res rečeno, da so kasnejše študije raztegnile rok. Laično bi rekel, da je bolje imeti večji razmak, dam pa možnost, da so vmes prišli strateški pomisleki glede zalog ipd.

IMHO je tole kar razlog.

 

Jaz sem tudi že dobil vabilo na drugo dozo.

 

Je pa potrdilo, ki ga dobiš na na tistem portalu res smešno. 10 min dela in ga prirediš na kogar hočeš. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...