Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

bainit reče pred 4 urami:

kje si dobil pfizer, pri nas je bila sam astra...

a to prek tistega portala?

ja, pa takrat je naš zdravstveni dom dobil celo pošiljko za vse občane prijavljene

  

hawa meyta reče pred 1 uro:

image.png.20843cd689bea29edae80e515b46393d.png

 

:rofl:

 

:ododava:

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
Marvin reče pred 18 urami:

Prav to je eden izmed ključnih elementov brzdanja epidemije, da ne pride do lockdowna.

Smo videli lansko jesen kako testiranje prepreči lockdown in vidimo tudi zdaj (https://nypost.com/2021/06/02/melbourne-pandemic-lockdown-extended-to-2nd-week/ pa upoštevaj da imajo oni zdaj jesen in da niso še skoraj nič prekuženi&precepljeni in jih čaka še veliko lockdowna).

 

Povezava do prispevka
DrAg0nBoY reče pred 5 urami:

Evo, zgleda da sem se le nalezel in sem pozitiven.

 

Trenutno razen glavobola od petka nimam nobenih simptomov. Oh well, zgleda se vsaj z AZ-jem ne bom cepil :D.

 

čestitke na osebnem uspehu, zdaj vsaj neki casa ne bos rabil poslusat, da bos ubil babico

Povezava do prispevka

Dobil sem termin za drugo cepljenje. Predviden termin je bil v petek, dodelili so mi nedeljo. Ker sem od sobote do srede odsoten, se trudim priklicati številko za prenaročitev. Valda se samo tajnica javlja.

A je kdo od vas že prestavil cepljenje preko zvem strani? 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem bil predvčeraj s prvim šutom Pfizerja cepljen. Naslednji dan sem imel rahel muskelfiber v ramenu, drugo nič. Mamo je roka bolela 1 uro isti dan, drugo nič. Prijatelj isto nekajurna bolečina v roki. Pfizer mercedez med temi instant cepivi:P

 

NPM confirms

uredilo bitje Slasher
Povezava do prispevka

https://ambasador21.wordpress.com/2021/04/28/analiza-brisnih-palck-za-povrsinsko-pcr-testiranje-v-slovaski-republiki-potrdilo-o-genocidu/?fbclid=IwAR382pA1o1O9At2NtVZ5kEXdQOopcqp0CUbNWqO670-Xa6PoexCEIONttFE

 

genocid - nylon - litij - aluminij - bill gates - WE ALL GONNA DIE (vsaj ta cepljeni, no)

 

In to po FB šerajo ljudje, ki sem jih imela še za dokaj normalne :cry:

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 1 uro:

Ni mi več najbolj jasno kakšna pravila so sedaj za gostilne? Namreč za ene 10 folka hočem organizirat neki, pa ne vem al naj mam doma al v gostilni. A smo lahko not v gostilni? Kakšna posebna pravila?

A ima kdo od vas SP? Prijavi poslovno srečanje in je to to. Drgač ste lahko največ 4 za mizo ob izpolnjenem PCT pogoju

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...