Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Prejšnjo soboto so mene in mojo drago špiknl s tem famoznim Jannsenom ali Johnson & Johnson cepivom.

 

Takoj, ko me je medicinska sestra špiknla, sem še 2-3 minute po tem čutil kar hude mravljince v levi roki, kot da bi imel narejene prste iz cvirna. Zatem mi ni bilo nič.

 

Pol naslednji dan so pa začeli stranski učinki se kazat: malce višja temperatura, prehlad, zamašen nos in blage bolečine v glavi. Uglavnem, slabo sem se počutil, kot da bi prišel prekrokan s kake fešte :confused:

 

No, tako je bilo samo en dan, nasleden dan sem bil že spet isto fit kot pred špontanjem.

 

Mi je pa všeč, da sem potreboval samo en odmerek in zdaj sem rešen :mafija:

 

Aja, pa še 14 dni moran počakat, preden lahko kažem šleka-pek ljuden zunaj pred betulami, ker bom smel ga pit notri v kafanih! :devil:

Povezava do prispevka
shure reče pred 9 urami:

Strdke lahko dobiš tudi od Pfizerja, sam v medijih ne poročajo.

 

 

mladi moški srčni miokarditis.. al kako se reče temu. Popuščanje srčne zaklopke.  Kar je še huje kot strdki. Samo ja, AZ je nevarna... ker italjanarji niso sposobni izvesti dobro organizirane cepilne kampanije. 

 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

sem glih gledal, najvecja bedarija, placljivo in ni "dokaz" nicesar

 

EDIT: zdaj ko ni več epidemije (we cool) kakšna pravna podlaga je, da lahko nekdo vstopi nekam nekdo drug pa ne sme vstopiti nekam? al ćakamo 1-2 meseca na prijavo na slovenska absolute joke sodišča in pol po 5 mescih, ja ne bi smel tega delat, sam kaj pa mi moremo, odziv spet?

uredilo bitje MikeHunt
Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 1 uro:

 

EDIT: zdaj ko ni več epidemije (we cool) kakšna pravna podlaga je, da lahko nekdo vstopi nekam nekdo drug pa ne sme vstopiti nekam? al ćakamo 1-2 meseca na prijavo na slovenska absolute joke sodišča in pol po 5 mescih, ja ne bi smel tega delat, sam kaj pa mi moremo, odziv spet?

 

to tud mene zanima

pa nasploh tist, k je bil semafor ukrepov, kjer se določene zadeve ne sprostijo niti v zeleni fazi

ok, sem sklepal, da tist potem gre z odpravo epidemije  (za PCT je blo logično, da bo še neki časa ostal)

očitno ne

Povezava do prispevka

Baje da je tole  znanstveno.

 

 

MikeHunt reče pred 4 urami:

sem glih gledal, najvecja bedarija, placljivo in ni "dokaz" nicesar

 

EDIT: zdaj ko ni več epidemije (we cool) kakšna pravna podlaga je, da lahko nekdo vstopi nekam nekdo drug pa ne sme vstopiti nekam? al ćakamo 1-2 meseca na prijavo na slovenska absolute joke sodišča in pol po 5 mescih, ja ne bi smel tega delat, sam kaj pa mi moremo, odziv spet?

 

diareja.thumb.jpg.127247ae5d4375a5678e05186e992aa0.jpg

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...