Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Covid common in pet cats and dogs, study finds

 

Navedek

 

Covid is common in pet cats and dogs whose owners have the disease, research suggests.

Swabs were taken from 310 pets in 196 households where a human infection had been detected.

Six cats and seven dogs returned a positive PCR result, while 54 animals tested positive for virus antibodies.

"If you have Covid, you should avoid contact with your cat or dog, just as you would do with other people," Dr Els Broens, from Utrecht University, said.

"The main concern is not the animals' health but the potential risk that pets could act as a reservoir of the virus and reintroduce it into the human population."

The authors of the study said no evidence of pet-to-owner transmission had been recorded to date but it would be difficult to detect while the virus was still spreading easily between humans.

 

Most infected pets tend to be asymptomatic or display mild Covid symptoms.

 

 

Povezava do prispevka

Že dolgo se sprašujem zakaj vse tako strašno skrbi delovanje te nove generacije cepiv, nihče pa se ne zmeni za delovanje neštetih virusov. Nova cepiva (in tudi klasična atenuirana) namreč močno posnemajo ali izkoriščajo delovanje virusov. A je težava v tem, da so cepiva sintetizirali ljudje oz. zlobne korporacije? Nikogar ne skrbijo posledice "genske terapije", ki jo na nas milijone let izvajajo stari in novi virusi?

 

Zdi se, da v tem trenutku sinteza poljubnega (a relativno kratkega) dednega zapisa ni več pretiran izziv. Dogajajo se napake v zapisu, ampak se tudi med "naravno" replikacijo virusov.

 

Nekaj je novih sestavin, a so to predvsem maščobe. Uporabljeni konzervansi so dokaj pogosti v farmaciji. Verjetno sploh še nismo imeli bolj "čistega" cepiva od obeh mRNA. Še celo lifolizirani sta in zahtevata shranjevanje pri nizkih temperaturah. Temu se bodo v prihodnje zagotovo poizkusili izogniti s pomočjo še kakega konzervansa. Nova cepiva ne uporabljajo niti adjuvansov, ki so bili v preteklosti že na sumu v povezavi s stranskimi učinki. Paladinu ljubi Novavax recimo uporablja "patented saponin-based Matrix-M™ adjuvant". Mogoče pri mRNA cepivih koga skrbi menjava RNK baz z modificiranimi različicami, čeprav tega argumenta še nisem zasledil med naysayerji. Modifikacija naj bi bila narejena v izogib imunskemu sistemu, ki se sicer takoj poloti divjega RNKja. Pa tudi stabilnost naj bi bila boljša. Mogoče predobra in se bomo zaradi tega v dveh letih spontano užgali. Pri vektorskih mi je malo smešna Astra, ker so mimogrede uporabili šimpanzji virus, ki je sam po sebi lahko vir nekaterih težav. Drugi (J&J, Rusi) so vsaj izbrali človeške, ki pa tudi lahko povzročijo redke zdravstvene zaplete.

 

Z respiratornimi virusi se načeloma ukvarja predvsem respiratorni sistem. Prilagojeni so za razmnoževanje v teh celicah in se jim ne mudi prodreti drugam. Sicer pa pri korona pacientih lahko potrdijo prisotnost virusa v drugih organih, vendar v manjšem obsegu. Respiratorni sistem oz. sluznica ima bojda tudi dokaj samosvoj imunski sistem, ki se lahko "uči" neodvisno od preostalega telesa. Tu se (nepodučeno) sprašujem kako drugačen je način dostave z injekcijo? Najbrž na tak način druge oz. več telesnih delov izpostavimo antigenu. Zanimivo raziskujejo tudi cepiva, ki se bodo inhalirala. Mogoče bodo pa to ljudje lažje sprejeli.

 

Se veselim odgovorov. Če seveda prej ne padem z RIPstola zaradi cepljenja.

Povezava do prispevka

Prisilno cepljenje:

 

1. Uleti policija, te zagrabijo, klinčajo, mrga ti vbrizga cepivo.

 

2. Se nočeš cepiti, nisi upravičen do 400 evrov subvencije iz sklada boja proti covidu.

 

Pick one.

 

Isti kurac ko naši borzni delomrzneži. Zahteva se vse pravice. Dolžnosti? Ko jebe. 

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 42 minutami:

Prisilno cepljenje:

 

1. Uleti policija, te zagrabijo, klinčajo, mrga ti vbrizga cepivo.

 

2. Se nočeš cepiti, nisi upravičen do 400 evrov subvencije iz sklada boja proti covidu.

 

Pick one.

 

Isti kurac ko naši borzni delomrzneži. Zahteva se vse pravice. Dolžnosti? Ko jebe. 

Lej jst nisem covid zarotnik, sem ga imel, ni bilo fajn, sem na listi za cepljenje. Ampak v dveh letih so ti povsem rekonstruirali nekaj, kar je bilo moji milenijski generaciji samoumevno - potovanja po svetu -, subvencije ti pogojujejo s cepljenjem, za navadne kulturne dogodke rabim potrdila ... Ob tem pa po faci še pomanjkljiva komunikacija, printanje denarja in vlaganje v naključna področja (yolo honorarji vsem študentom) ob omejevanju ostalih. Ne vem, zakaj si tako začuden, da ljudje niso razpoloženi, da bi se množično špikali s cepivom? Meni je povsem logično in marsikatere pomisleke imam tudi jaz, ampak ker bo zgleda to edini način, da bom lahko normalno in človeško opravljal svoj poklic, se bom pač cepil. Pač res mi pa ni težko razumet, da imajo ljudje odpor, tudi če se bom jaz pošpikal s 5gjem :) 

Povezava do prispevka

@Hernier

 

Mi je popolnoma jasno in razumljivo, da ljudje dvomijo in niso navdušeni nad cepljenjem. Nihče ni. Kvečjemu kak narkič ali mazohist, ki uživa v iglah. In kot praviš, vlada in enota za boj proti virusu nista s svojimi nebulozami, stalnim spreminjanjem pravil, lastnim neupoštevanjem le teh in še mnogo dugega, prav nič pripomogla k lažjemu stanju vsega skupaj. 

 

Tvoje razmišljanje je točno tako, kot bi po mojem mnenju moralo biti. In iz tukaj bi morali začeti urejati stvari. Da ne bo filinga prisile, da so pravila za vse enaka in sorazmerna z dejanskim stanjem, ne kar nekaj kar se nekdo tam gor spomni, ko ima tri minute časa. 

 

Zakaj sploh cepiti otroke in mlade? Cepi se starejše in kritične, že s tem se reši ogromna dilema s temi cepivi. Če se hoče cepit moj smrkavec naj se, njegova prosta odločitev. 

 

Pri vseh teh stvareh smo na istem bregu. Sem že tolikokrat lajnal tole, da mi je prav butasto. 

 

Da pa zahtevaš subvencijo za nekaj, o čemer nočeš niti slišati je pa zgolj sistem permisive, hočem vse, dam nič. Precej smo se pogovarjali o naših borznih lenih riti, kako jebeš tako socialno državo, ki nedelo nagrajuje s 500 evri in je normalna posledica, da folk noče delati. Praktično vsi se strinjamo, da če si prijavljen in zavračaš delo, marš ven. In uleti bleach, ki to označi s prisilo, da gre delati. Ja dooh. Sej ne rabiš iti delat, samo mojega keša pa tudi ne boš videl. 

 

 

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 39 minutami:

Prisilno cepljenje:

 

1. Uleti policija, te zagrabijo, klinčajo, mrga ti vbrizga cepivo.

 

2. Se nočeš cepiti, nisi upravičen do 400 evrov subvencije iz sklada boja proti covidu.

 

Pick one.

 

Isti kurac ko naši borzni delomrzneži. Zahteva se vse pravice. Dolžnosti? Ko jebe. 

 

odvisn kako bereš članek. recimo;  uleti virus -> država ti omeji, krajša delavnik -> za kompenzacijo ti ponudi subvencijo -> subvencijo pogojuje s cepljenjem, saj s tem vsaj minimalno prispevaš k reševanju krize ->  da pa recimo v tem času nisi zbolel je pa kaj? čista sreča? da se držiš ukrepov je kaj - drek na palci? 

 

"Ljudje ne morejo pričakovati, da bodo prejeli subvencijo, ne da bi vsaj minimalno prispevali k zdravstveni varnosti,"

 

in če dodamo ...

 

Plenković je sicer napovedal, da bo Hrvaška državam v tej regiji darovala kar 310 tisoč odmerkov cepiv. "Glede na to, da ima Hrvaška veliko neporabljenih odmerkov, še več pa jih bo, smo se danes odločili, da bomo sprejeli odločitev in podarili 310.000 odmerkov cepiv," je dejal ter dodal, da je čas hrambe odmerkov omejen.

 

 ... vemo koliko je ura, glede na članek se razume.

Povezava do prispevka

@opflipo

 

Se strinjam. Držanje ukrepov je bil in bo itak bavbav. Nihče mi ne more vrniti tega, da sem se sam strogo držal ukrepov, bil zaradi tega posmeh v svoji vukojebini, medtem ko so ostali scali na ukrepe, na skrivaj furali vse lokale, povzročili izbruh v našem koncu, nas vrgli v rdečo in za meje lastne občine. Zaradi takega retardizma sem moral furat s seboj kup papirologije, SS dovoljenj, da grem lahko v službo. In ko so bili taisti lepo po pol leta doma (in po lokalih), subvencionirani, sem jaz pridno vsak dan lazil na šiht. 

 

Vi ste videli sliko pridnega folka, ki se je trudil zamejiti epidemijo, jaz sem gledal "nau men anben govoru". Taisti folk sedaj pričakuje socko. Flosko okoli kepe kvečjemu. 

 

Pa sploh ni problem, če se nočejo cepiti. Čisto cenim. Da mi pa pol pišeš naokoli kako nočeš, da se ti cepljeni približa, ker seva iz sebe? In da je cepljene treba izgnati, mamice sprašujejo kaj narediti, ker je varuška cepljena in jo ne bi rada spustila k svoji snežinki? Vidiš kakšna polarizacija je? 

 

Še zadnjič, cepiti ogrožene in starejše. Pika. Moje mnenje. Da pa vlada pogojuje milijon stvari s cepljenjem ni moja krivda, naj se folk žali njim. Tudi jaz se, že zavoljo svoje omladine. Ne pa napadati nas, ki nam virus predstavlja večje tveganje, kot cepivo. 

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 12 urami:

Tu se (nepodučeno) sprašujem kako drugačen je način dostave z injekcijo?

 

sprašuješ zakaj ljudje ne zaupajo covid cepivom, zakaj se jih bojijo? v medijih brez da bi se pretirano trudil zaslediš o (zelo) neželenih učinkih virusa kot strdki ali pri mladih vnetje srčne mišice. nepoučeno te sprašujem (ker deluje  da si med bolj načitanimi ) a isto velja za zdravega recimo 40letnika ali mladostnika, če se okuži? in ko pravim zdravega ne mislim takšnega s prekomerno telesno težo brez pridruženih bolezni. pa tudi če pustimo zdravje posameznika na strani, bi rekel, da gre za neko nelagodje ko ljudje tehtajo hujše zaplete cepljenja vs okužbo, da menijo, da jo bodo z okužbo bolje odnesli, da bodo v tistem % obolelih, kjer bolezen prebolijo blago. 

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 38 minutami:

@opflipo

 

Se strinjam. Držanje ukrepov je bil in bo itak bavbav. Nihče mi ne more vrniti tega, da sem se sam strogo držal ukrepov, bil zaradi tega posmeh v svoji vukojebini, medtem ko so ostali scali na ukrepe, na skrivaj furali vse lokale, povzročili izbruh v našem koncu, nas vrgli v rdečo in za meje lastne občine. Zaradi takega retardizma sem moral furat s seboj kup papirologije, SS dovoljenj, da grem lahko v službo. In ko so bili taisti lepo po pol leta doma (in po lokalih), subvencionirani, sem jaz pridno vsak dan lazil na šiht. 

 

Vi ste videli sliko pridnega folka, ki se je trudil zamejiti epidemijo, jaz sem gledal "nau men anben govoru". Taisti folk sedaj pričakuje socko. Flosko okoli kepe kvečjemu. 

 

Pa sploh ni problem, če se nočejo cepiti. Čisto cenim. Da mi pa pol pišeš naokoli kako nočeš, da se ti cepljeni približa, ker seva iz sebe? In da je cepljene treba izgnati, mamice sprašujejo kaj narediti, ker je varuška cepljena in jo ne bi rada spustila k svoji snežinki? Vidiš kakšna polarizacija je? 

 

Še zadnjič, cepiti ogrožene in starejše. Pika. Moje mnenje. Da pa vlada pogojuje milijon stvari s cepljenjem ni moja krivda, naj se folk žali njim. Tudi jaz se, že zavoljo svoje omladine. Ne pa napadati nas, ki nam virus predstavlja večje tveganje, kot cepivo. 

 

ja sej te čutm, sicer nobenga takega ne poznam - sliš se kar zabavno 😂

 

šalo na stran, men sicer ni blo hudga, delo od doma sem si uredil že preden je epidemija bila razglašena in sem v letu in pol bil 1x šithu. tudi sedaj sem se zdilal, da bom večji del dela opravljal doma. me pa mal pogreje, ko se s cepljenjem pogojuje subvencijo, če je ta posledica prepovedi dela zaradi covida - a v ozadju je razlog, da bodo cepiva propadla, ker se folku zmanjšuje zanimanje za cepljenje - ja mogoče ma kej veze tudi to, da je poletje ane in pa da bi se moral še 1x cepit  pred glavno virusno sezono, če bi iz naslova cepljenja želel optimalno zaščito. 

uredilo bitje opflipo
Povezava do prispevka
berghaus reče pred 43 minutami:

Nihče mi ne more vrniti tega, da sem se sam strogo držal ukrepov, bil zaradi tega posmeh v svoji vukojebini, medtem ko so ostali scali na ukrepe

Kaj si 16 letna najstnica?

 

Rekel si da sta oba, ti in žena, rizična skupina. Edino normalno da si se držal strogih ukrepov.

 

Mi za novo leto se nismo držali ukrepov in se je potem izkazalo,  da smo ogrožali starejše okoli sebe. Ima prav VG; IQ pade ko prestopiš Karavanke.

Povezava do prispevka

Ma v posmeh smo bili, ker smo zavrnili nekaj povabil v času največje štale, od tega en mlaj, kjer se je zbralo preko 100 folka. Valda smo šli v naslednjih tednih s številkami v maloro, plus večina sosedja se je okužilo. Razpizdila me je potem panika, pri enih sosedih je zbolela cela familija (fotr, mat, oba na mlaju, in oba froca) in so potem na juriš staro mamo in babico preselili v sosednjo hišo. Razpizdilo me je njihovo razlaganje kakšno štalo in pizdarije so imeli (oba starša težji potek) in kako sta morala otroka rihtat in kuhat in kaj vem kaj koji kurac še........ja pizda kaj ste pa pričakovali??

 

Načeloma smo pri nas celo epidemijo čisto ok preživeli, doma smo postorili toliko, kot prej leta ne, jaz sem poleg vsega delal praktično ves čas, ni nam bilo hudega. Sploh ker noben od naju nima odpora do mask (žena je bila itak zobna asistentka, maska je delovna obveznost). Jebal sem se samo z dokumenti, pekarna pač, delaš ob čudnih urah, kretenska vlada je spreminjala pravila non stop, na koncu že naša služba za te stvari ni vedela kako in kaj. Diretore se je obesil na gospodarsko zbornico za konkretnejša navodila, pa ni bilo nič bolje. Kar se službe tiče, precej je bilo tavanja v temi, doma smo se imeli čisto ok. Sploh smrkavec je bil navdušen nad šolanjem od doma. To bi on skos :D

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 55 minutami:

Pa sploh ni problem, če se nočejo cepiti. Čisto cenim. Da mi pa pol pišeš naokoli kako nočeš, da se ti cepljeni približa, ker seva iz sebe? In da je cepljene treba izgnati, mamice sprašujejo kaj narediti, ker je varuška cepljena in jo ne bi rada spustila k svoji snežinki? Vidiš kakšna polarizacija je? 

Mene muči sledeče: ljudje, ki so neironično prepričani, da ti cepiva vbrizgajo 5g in podobne ekstreme, se mi smilijo, hkrati pa ne vem, kako jih vrnit v našo realnost. Sem gledal streame par takega folka in to je dejansko obupan folk, povečini dal skozi tragedijo (na unem slovenskem protestu je glavna modelka razlagala, da ji je brat umrl zaradi zdravniške napake, to je pač tough shit in dejansko bi ženska rabila pomoč, da predela to bolečino). Zaradi takih ali drugačnih tragedij, slabega življenja, zgubil so službe, stranke, partnerji so bili gnili med lockdownom, svega in svašta, pač iščejo nekaj, komur bodo naprtili krivdo, pa al je to Janša al Kučan z udbo al pa Kitajska pa sirijski migranti, LGBT vsebine v učbenikih al 5g signal v cepivu, ne vem, kaj vse. Mogoče sem naiven, ampak res želim pristopat s stališča, da te ljudje a priori ne mislijo slabo, pač pa so do te mere razočarani nad sistemom in v končni fazi tudi svojeme življenjem, da iščejo neke zunanje krivce. Pol pa daš zraven še paranoične medije, sketchy politike, ki si v poket stisnejo denar od mask in kupijo testerje od Adama Eferla, pa si efektivno vzgojil novo generacijo teoretikov zarote. 

 

Ne vem sicer, kdaj točno pride un click, da začneš iz "vlada dela slabo" ali pa "levičarji nagajajo" razmišljat o pedosatanistih, kabali, tehnokomunizmu, klonu Joeta Bidna in 5g terminator apokalipsi, ampak to se zgodi in ne vem, kako postopat, da začneš te ljudi vračat v realnost. Si poskusil kdaj debatirat s kom, ki je očital, da cepljeni sevajo ali pa da k otroku ne spusti radioaktivne varuške? Kako tak folk vsaj toliko približat skupni realnosti, da lahko imaš neko "in good faith" debato, ki ne bo čisto usekana? 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 minutami:

sketchy politike, ki si v poket stisnejo denar od mask in kupijo testerje od Adama Eferla, pa si efektivno vzgojil novo generacijo teoretikov zarote.

Priročno izpustil politike, ki na podžiganju skepse gradijo upanje na bodoči uspeh (ekstremi kot so Jani Janko... ki maske pač ne bo nosil, niti se ne bo cepil, pa eni ki se jim rosijo očala in podobno....)
ali npr. faking ustavna obtožbi ker imamo premalo naročenega cepiva (z dobavnim rokom do konca leta), med tem ko se 2/3 Slovenije noče cepit in se že zdaj julija s cepivom obmetavajo - vsem štirim vrstam.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 3 minutami:

Priročno izpustil politike, ki na podžiganju skepse gradijo upanje na bodoči uspeh.
Npr. faking ustavna obtožbi ker imamo premalo naročenega cepiva (z dobavnim rokom do konca leta), med tem ko se 2/3 Slovenije noče cepit in se že zdaj julija s cepivom obmetavajo - vsem štirim vrstam.

Tebi se realno blede, če misliš, da je bil point mojega komentarja kakorkoli nagovarjat fight med vlado in opozicijo. Govoril sem o everyday folku

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Tebi se realno blede, če misliš, da je bil point mojega komentarja kakorkoli nagovarjat fight med vlado in opozicijo. Govoril sem o everyday folku

V bistvu si komentiral da je vlada sama lastnoročno kriva za vse teoretike zarote (zgolj ob pomoči paranoičnih medijev)

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

@Hernier

 

Ne moreš. Ni govora. Okoli sebe imam tanajhujše teoretike zarot, sem že govoril o tem. Alieni, 5G, ptiči se zaletavajo v šipe zaradi sevanja, čipi v cepivih, vojne bitke med tavelikimi 10 kilometrov pod zemljo (!!!), kaže se mi stran s popisi potresov po celem svetu, razlaga da so to v bistvu eksplozije v bitkah.

 

Petrinja, posledica kleša dveh nacij 10 kilometrov pod zemljo, prišlo do eksplozije nukleranega orožja, da kako sem slep, naj pogledam tabele kako zdaj tam na Hrvaškem raste radioaktivnost. Isto potres v Zagrebu. Imajo vse dokaze. Misliti si ne moreš kakšne zgodbe letijo ven. Govorim ti o odraslih ljudeh, na žalost na vodstvenem položaju.

 

Zadnja informacija, v Izraelu umira na desettisoče tistih, ki so se cepili. Samo tisti, necepljeni so varni. Ampak nočejo dati teh številk ven. In mi kaže razne Reddit strani.......obolevam. zaradi tega smo izgubili ful dobro sodelavko, verjameš ali ne, ker pravi da v tako toksičnem ozračju ne more delati. Zadnje čase pomaga, da jim zabrusim nazaj da me takšne bedarije ne zanimajo. Dobim odgovor, da si bom sam kriv, ko se vzpostavi novi red na tem planetu. In pove novi datum. Že petnajsti od lanskega aprila.

Povezava do prispevka

Ne bi bilo prvič, da so v krizi drugače racinalni ljudje padli pod vpliv teorij zarot. Ko nekomu vzameš, eksistenco, mu prepoveš druženje,.. lahko ven pade marsikaj in dlje ko bo stvar trajala več bo tega.

uredilo bitje nekdo
Povezava do prispevka

da postavim 3 panoje na trgu - rabim dovoljenje policije, upravne enote, občine; če mam en komad rabim še ipf ok

 

da potujem, rabim potni list, ki ima biometrične podatke ok

 

da potujem v epidemiji - moram biti cepljen proti zelo nalezljivemu virusu NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 2 urama:

@Hernier

 

Mi je popolnoma jasno in razumljivo, da ljudje dvomijo in niso navdušeni nad cepljenjem. Nihče ni. Kvečjemu kak narkič ali mazohist, ki uživa v iglah. In kot praviš, vlada in enota za boj proti virusu nista s svojimi nebulozami, stalnim spreminjanjem pravil, lastnim neupoštevanjem le teh in še mnogo dugega, prav nič pripomogla k lažjemu stanju vsega skupaj. 

 

Tvoje razmišljanje je točno tako, kot bi po mojem mnenju moralo biti. In iz tukaj bi morali začeti urejati stvari. Da ne bo filinga prisile, da so pravila za vse enaka in sorazmerna z dejanskim stanjem, ne kar nekaj kar se nekdo tam gor spomni, ko ima tri minute časa. 

 

Zakaj sploh cepiti otroke in mlade? Cepi se starejše in kritične, že s tem se reši ogromna dilema s temi cepivi. Če se hoče cepit moj smrkavec naj se, njegova prosta odločitev. 

 

Pri vseh teh stvareh smo na istem bregu. Sem že tolikokrat lajnal tole, da mi je prav butasto. 

 

Da pa zahtevaš subvencijo za nekaj, o čemer nočeš niti slišati je pa zgolj sistem permisive, hočem vse, dam nič. Precej smo se pogovarjali o naših borznih lenih riti, kako jebeš tako socialno državo, ki nedelo nagrajuje s 500 evri in je normalna posledica, da folk noče delati. Praktično vsi se strinjamo, da če si prijavljen in zavračaš delo, marš ven. In uleti bleach, ki to označi s prisilo, da gre delati. Ja dooh. Sej ne rabiš iti delat, samo mojega keša pa tudi ne boš videl. 

 

 

Kako dam nič? Pa kdo že več kot leto dni dela social distancing, doma sem zaprt 90% časa, zunaj nosim maske non stop, fitnesa nisem videl že leto dni... Ampak ja itak, ko nočem bit poizkusni zajček za eksperimentalno cepivo pa kar naenkrat "ne dam nič".

 

 

Come on...

 

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Sej vedo sami kdo so tisti, lej ga. Naša občina je bila prav vzorec debilizma, sekal smo najvišje številke v celi državi, dobesedno vse je bilo odprto na črno. Tu se folk hvali, da so v času zaprtja zaslužili največ. Pa neka, zaradi mene. Da sem pa jaz, kot cepilec, kriv za stanje v državi mi je pa podpasna.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Si poskusil kdaj debatirat s kom, ki je očital, da cepljeni sevajo ali pa da k otroku ne spusti radioaktivne varuške?

men je ena boljsih kzadnje dni kako je nekdo delal "raziskavo" o sestavi cepiv (mogoce je vir tega celo tista zdravnica ki je kao mikroskropirala cepivo)

in je bila med ugotovitvami da cepiva vsebujejo urin

in opl par dni kasnej

zasledim na fb podobno objavo o sestavi cepiv

sam da urin ni bil vec urin

ampak uran :D

uredilo bitje chinasky
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 16 urami:

Že dolgo se sprašujem zakaj vse tako strašno skrbi delovanje te nove generacije cepiv, nihče pa se ne zmeni za delovanje neštetih virusov. Nova cepiva (in tudi klasična atenuirana) namreč močno posnemajo ali izkoriščajo delovanje virusov.

Zakaj je po tvojem mnenju cepivo narejeno tako, da prisili tvoje celice v izdelavo spike proteina na katerega potem reagira imunski sistem? Ali ne bi bilo lažje in bolj logično vbrizgati kar spike protein?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...