Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

cefizl reče pred 3 urami:

Za onega modela, ki pravi, da še ni čul strokovnjaka, ki bi dvomil v cepiva.

https://doctors4covidethics.org/wp-content/uploads/2021/07/Pfizer-pharmacokinetics-and-toxicity.pdf

Doctors for Covid Ethics = slovenskizdravniki.si :rofl:

lol... viri:
pfeizer-confidential-translated, by Anonymous
Urgent Open Letter from Doctors and Scientists to the European Medicines Agency regarding COVID-19 Vaccine Safety Concer, by - avtor sam

mislim, citiraš anonimneže, sebe ("urgent open letter"), svojo spletno stran... ne mi rečt da se to tolerira.

 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 9 minutami:

Doctors for Covid Ethics = slovenskizdravniki.si :rofl:

lol... viri:
pfeizer-confidential-translated, by Anonymous
Urgent Open Letter from Doctors and Scientists to the European Medicines Agency regarding COVID-19 Vaccine Safety Concer, by - avtor sam

mislim, citiraš anonimneže, sebe ("urgent open letter"), svojo spletno stran... ne mi rečt da se to tolerira.

 

Ja pač jebeš kaj sta mikrobiolog in biokemik v raziskavi ugotovila, ker je ta naložena na domeni, ki ti ne paše.

 

Verjameš pa raziskavam o učinkovitost in varnosti cepiv, ki jih sponzorira big pharma.

  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče Dne, 30. 7. 2021 at 16:05:

A tole ste videli? Preboleli imamo boljša protitelsa od cepljenih 😎

 

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.07.29.454333v1

 

 

 

 

Sem ze na gnoju, bom se tu. Za gnoj preprosto nimam cajta spremljati.

 

So ze objavili v nature.

Kaj je glavna razlika med preprintom in objavljenim clankom? HINT: ni v tekstu, je dovolj ce slikice pogledas

https://www.nature.com/articles/s41586-021-03696-9

 

 

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče Dne, 31. 7. 2021 at 0:10:

Cepivo očitno ne deluje 

 

https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7031e2.htm

 

900 okuženih, 74% od njih cepljenih 

 

5 hospitaliziranih, 4 cepljeni in 1 necepljen 

Sem ze na gnoju, tudi tukaj

 

Najprej tsk tsk, s takim bralnim razumevanjem bi na maturi pogrnil

 

Kaj je ena blazna zanimivost te populacije?

KAj mislis, kaj je prisostovovalo pri njihovih infekcijah?

Povezava do prispevka

No, razsvetlji nas veliki znanstvenik.

Povej zakaj točno je važno kje in kako so se okužili, njihov cepitveni status pa po tvoje očitno ne? Razen da očitno podatki ne ustrezajo tvoji dogmi, in jih je potem treba reinterpretirati.

Vemo, da je delež pozitivnih večji kot je delež cepljenih. Vemo da je delež hospitaliziranih večji kot je delež cepljenih (in deleža pozitivnih in hospitaliziranih sta precej tam tam). In ti iz tega potegneš, da cepiva odlično delujejo?

 

 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče Dne, 30. 7. 2021 at 16:05:

A tole ste videli? Preboleli imamo boljša protitelsa od cepljenih 😎

 

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.07.29.454333v1

 

 

 

 

Pa ne sam to, cepljenje prebolevnikov nima absolutno nobene koristi.

 

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.06.01.21258176v2

uredilo bitje cefizl
  • Trol 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

@Mitsu

 

Ni nujno protiustavno... v zadnjem letu je bila sodba (ali celi dve) ESČP na temo obveznega cepljenja. Sodba je postavila nek okvir ocenjevanja dopustnosti posegov v človekove pravice na področju obveznega cepljenja. Nasvet: uporaba Googleiskalnika, tipkovnice in branje sodb.

 

Iskreno sem sam pričakoval drugačno odločitev, a okvir je vseeno postavljen. Pa tudi brez te sodbe, se praviloma tehta tudi sorazmernost posegov z učinki, ki naj bi jih ti posegi imeli na področjih, kjer je vendarle možno omejevati cl. pravice

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 36 minutami:

Kako vprašanje? Pa sploh se ne gre za isto raziskavo. In pol js neznam brat...

Isto?

 

Preberi svojo izjavo:

 

Navedek

Pa ne sam to, cepljenje prebolevnikov nima absolutno nobene koristi.

Tole pa piše v priloženem članku:

"Consistent with the longevity of bone marrow plasma cells, infection with SARS-CoV-2 leads to persistent anti-RBD antibodies in serum, and corresponding neutralizing responses. Nearly 93% of the plasma neutralizing activity is retained between 6 and 12 months after infection33,34. Vaccination boosts the neutralizing response by 1.5 orders of magnitude by inducing additional plasma cell differentiation from the memory B cell compartment"

Povezava do prispevka

Uau, v resničnem svetu pa med cepljenim in necepljenimi prebolevniki ni blo razlike pri okužbah. In zakaj bi prebolevnik, ki ima dokazano več in bolša protitelesa, kot jih dobi s cepivom, šou vase spustit neki, kar mu lahko povzroči strdke, odpoved organov, zjebe živčni sistem, ... , al ga pa celo ubije?

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 4
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 1 uro:

Uau, v resničnem svetu pa med cepljenim in necepljenimi prebolevniki ni blo razlike pri okužbah. In zakaj bi prebolevnik, ki ima dokazano več in bolša protitelesa, kot jih dobi s cepivom, šou vase spustit neki, kar mu lahko povzroči strdke, odpoved organov, zjebe živčni sistem, ... , al ga pa celo ubije?

 

OBEY,

COMPLY,

BE COOL.

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 18 urami:

Pa ne sam to, cepljenje prebolevnikov nima absolutno nobene koristi.

 

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.06.01.21258176v2

Opozorilo: Ne delam longitudinalnih studij, vem samo osnove.

 

Navkljub temu,

Ko sem prebral abstract sem ze vedel da ima problem immortal time biasa

Ko sem prebral cel clanek sem to samo potrdil.

 

 

Sola kriticnega razmisljanja. Zakaj sem bil dostpi preprican ob prebiranju abstracta, kaj je potrdilo v glavnem besedilu?

 

In,

 

zakaj je nevarno da laiki limajo nepreverjene link levo-desno, cetudi so "znanstveni"?

Povezava do prispevka
nimious reče pred 22 urami:

No, razsvetlji nas veliki znanstvenik.

Povej zakaj točno je važno kje in kako so se okužili, njihov cepitveni status pa po tvoje očitno ne? Razen da očitno podatki ne ustrezajo tvoji dogmi, in jih je potem treba reinterpretirati.

Vemo, da je delež pozitivnih večji kot je delež cepljenih. Vemo da je delež hospitaliziranih večji kot je delež cepljenih (in deleža pozitivnih in hospitaliziranih sta precej tam tam). In ti iz tega potegneš, da cepiva odlično delujejo?

 

 

U, tole spregledal

 

Ko se odvijajo homoseksualne orgije ti nobeno cepivo ne bo pomagalo.

 

Bodimo konzervativni in predvidimo da cepivo brani v 95% primerov t.j. za vsak nov stik je 95% moznost da se NE okuzis.

 

Kolikokrat moras priti v tesen stik da pade kumulativna moznost pod 50%? Ne pozabi, ko si enkrat v stiku z okuzenim je vsak nov stik ekvivalent novemh dogodku.

 

(0.95)^x < 0.5

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...