Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Navedek

PCT bodo torej potrebovali v celotnem javnem življenju in na vseh delovnih mestih, ne samo v zdravstvu in šolstvu. Vsak test bo stal 12 evrov. Država ga torej ne bo plačala več, saj se lahko cepimo. Delodajalec ga najbrž ne bo hotel. Če se zaposleni ne bo testiral, mu lahko grozi tudi odpoved delovnega razmerja? Da, pravi Krek, toda, kot pravi, "je to stvar delodajalcev".

 

Povezava do prispevka
black187 reče pred 2 urama:

Torej cepljeni še vedno trosijo virus, s tem da so večinoma zaščiteni proti hujšim oblikam ali smrti. Če bi bil jaz na 24ur, bi dal naslov - "Cepljeni ubijajo antiwaxx".

Zaradi cepljenih bodo nastali nevarnejši sevi. 

 

https://www.livescience.com/51682-vaccines-evolve-deadlier-viruses.html

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 5 urami:

Zaradi cepljenih bodo nastali nevarnejši sevi. 

 

https://www.livescience.com/51682-vaccines-evolve-deadlier-viruses.html

 

Sej to najbrž tudi preboleli, ker se virus prilagaja. Po mojem s tega vidika med cepljenimi in prebolelimi ni neke razlike. Ne zanima, če je tudi kakšna študija glede tega.

Povezava do prispevka

Jaz se v kratkem poročim in bo žurka, tko da bom obolu če bo zarad antivaxxerjev kaka pizdarija. TKo da podpiram obvezne PCT pogoje, ker želim imeti nek benefit kot cepljena oseba, pred debili ki so bolj pametni od epidemiologov in bolj holy od papeža. Bruha se mi, k berem te debate na FBju od folka, ki misli, da je center vesolja. A postjam desničar?

  • Na jagodo +1 1
  • Trol 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Glede na piz... ki jih želijo uvesti, da bi preprečili nov val jeseni, je najbolj smiselno it v obvezno cepljenje. To prčkanje z možnostjo izbire (PCT) in ohranjanjem vzpostavljene infrastrukture... Jebeš to. Obvezno cepljenje za vse -> izvedemo to v enem mescu in to je to. Seveda mora država zagotoviti odškodnino vsem tistim nekaterim, ki bodo imeli hujše stranske učinke. Glede na verjetnost se lahko pričakuje par 10 ljudi z resnimi stranskimi učinki. Pljunek v morje trenutnim stroškom testiranja + zapiranja države + pofukane birokracije in slabe volje državljanov. Da ne štejem koliko nezdravljenih rakavih in stroške ostalih kroničnih bolnikov imamo zaradi bebastih ukrepov. 

 

Ampak zakaj bi bili racionalni, če lahko shitpostamo po TV-ju in FB-ju, delamo kvadraturo kroga in štejemo angele na buckini glavi. Če je bolezen je tako resna, da opravičuje zapiranje države, potem je obvezno cepljenje upravičeno.

 

 

  • Račka +1 5
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

P.S. Sicer ne postajam desničar, ker se mi še vedno zdi, da je velik razlog za to, da je premalo cepljenih ta idiotska vlada in njeni govorniki vključno s sluzmi kot so Kacin, Krek in Urbanija. In tudi če bo ta idiotska vlada sprejela ukrepe, ki omejujejo zbiranje še več kot na 50 oseb, bova mela poroko in bom po svoji stari levičarski pank navadi kršil zakon in jim jebal mater, ker na moji poroki bo 95% cepljenih. 

 

Kar se pa tiče obveznega cepljenja mi je pa tko. Res si ne bi želel tega podpirati, raje bi videl, da bi bil folk pameten in bi se množično vsaj ene 80% cepil. Mislim pa, da je obvezno cepljenje lahko še večje brezno kot si mislimo. Ja mogoče bi začasno rešili težave s COVIDom, samo povzročal bi pa tak nor razdor med folkom in oblastjo, da sem fix da bi se, glede na razgretost ozračja, faking strelal. In to bi blo pomoje za družbo in za celjenje ran še velik velik hujš. Jebiga taki avtokratski ukrepi se ne morjo dobr končat.

Povezava do prispevka
svit reče pred 15 minutami:

Seveda mora država zagotoviti odškodnino vsem tistim nekaterim, ki bodo imeli hujše stranske učinke. Glede na verjetnost se lahko pričakuje par 10 ljudi z resnimi stranskimi učinki.

 

Kako se bo dokazovalo, da so "stranski učinki" res posledica cepljenja?

 

Moj lasten primer: cepil sem se maja, pred tremi tedni me je pičila osa (drugič v lajfu, nazadnje pred 20 leti) in sem fasal sistemsko reakcijo na pik (tolk da sem rabil zdravila). Sicer takšne reakcije niso nič nevsakdanjega in mi na kraj pameti ne pade da bi šel zganjat galamo da je to zarad cepiv (ker bi takšno reakcijo na pik fasal tudi brez covid cepiva), ampak greš loh stavt svoj kurac da se bo našlo ogromno folka, ki bodo delal paniko in zvračal krivdo na cepiva še za manjše pizdarije.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 5 minutami:

A zaradi Janeza ne gres do dohtarja ce te kaj zaboli? da vsekako je Janez zasluzen da bos ti krsil ukrepe in ogrozal druge

ne, je pa treba ljudem, ki jih je strah cepljenja/se nočejo cepit (zaradi x razlogov) na lep način razložit zakaj se je dobr cepit, kaj to pomeni za družbo in zate. 

 

Trenutna vlada pa ne zna komunicirat, vse kar dajo od sebe so grožnje, poniževanje, laži in to ni način, da nekoga prepričaš v nekaj kar noče/se boji. To privede samo do še večjega odpora. 

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka

iz prve roke kako je v Evropi, Avstrija ima 56 % polno celjenih, 3g pravila ce gres na kavo, frizeraj na kosilo in da striktno gledajo, se nisem bil nikjer kjer me niso po cetlu povprasali (v rupetini nikoli) , oktobra se zacne tretja doza

pa se pol tolka ne pizdi tolk ko vi Slovenci, tule so se antivaxerji pizdl ker cepljeni dobijo nek meni zastonj v lokalnem mcdju pa pred lokalnim diskacem cepijo mlade

 

problem ni v vladah ampak raji, en pogled na razne FB skupine pa ti je to jasno da ste butli

 

 

Ce pa rabis Janeza da te preprica v druzbeno dobro in lastno zdravje...oh weeeh

uredilo bitje VonGriffin
  • Račka +1 1
  • Trol 2
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 11 minutami:

iz prve roke kako je v Evropi, Avstrija ima 56 % polno celjenih, 3g pravila ce gres na kavo, frizeraj na kosilo in da striktno gledajo, se nisem bil nikjer kjer me niso po cetlu povprasali , oktobra se zacne tretja doza

pa se pol tolka ne pizdi tolk ko vi Slovenci, tule so se antivaxerji pizdl ker cepljeni dobijo nek meni zastonj v lokalnem mcdju pa pred lokalnim diskacem cepijo mlade

 

problem ni v vladah ampak raji, en pogled na razne FB skupine pa ti je to jasno da ste butli

 

 

Ce pa rabis Janeza da te preprica v druzbeno dobro in lastno zdravje...oh weeeh

no ampak take ljudi je treba na lep način prepričat ne. 

 

Janeza rabimo na naslednji odpravi na mars, skupaj s svojimi sodelavci

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 25 minutami:

A zaradi Janeza ne gres do dohtarja ce te kaj zaboli? da vsekako je Janez zasluzen da bos ti krsil ukrepe in ogrozal druge

 

Ne, kot sem rekel bo na poroki 95% ljudi cepljenih, torej ogrožali ne bomo nikogar. Bomo pa slavili življenje in to Janezu ni prav, ker srečni so po nejgovem lahko samo tisti ki grejo pritrkavat v kapelco na Kredarco pol pa še mal na ponos slovenskega penisa - Triglav.

Povezava do prispevka

Seveda bos vsakega svata preverjal ja

 

jaz bom slavil zivljenje na Nova Rock koncertu med tem ko boste rupetincani zavoljo lastne neumnosti in neodgovornosti spet imeli zaprte meje

 

Navedek

no ampak take ljudi je treba na lep način prepričat ne. 

 

resnicno zakaj Slovenci vedno potrebujete drzavo da se da kaj naredit ? cepis se zaradi sebe in okolice ne zaradi Janeza

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 13 minutami:

Seveda bos vsakega svata preverjal ja

 

jaz bom slavil zivljenje na Nova Rock koncertu med tem ko boste rupetincani zavoljo lastne neumnosti in neodgovornosti spet imeli zaprte meje

 

 

resnicno zakaj Slovenci vedno potrebujete drzavo da se da kaj naredit ? cepis se zaradi sebe in okolice ne zaradi Janeza

ne potrebujemo države za to, potrebujemo strokovnjake, ki jih je pa ta vlada odstavila takoj ko se je dalo

Povezava do prispevka
rajc91 reče Pravkar:

ne potrebujemo države za to, potrebujemo strokovnjake, ki jih je pa ta vlada odstavila takoj ko se je dalo

Samo v Sloveniji... če ti mnenje ni všeč poišči druge strokovnjake. Vlada je odstavila samo vodjo NIJZ. Vsi ostali strokovnjaki, ki pa se oglašajo iz zdravniških vod in znanstvene srenje pa kot kaže zate niso dovolj pa naj gre za Jeralo, Cizlja, Ihana, Rozmana, itd. S tem da samo kopiramo ukrepe sprejete drugje po EU.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...