Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Spiralmind reče pred 2 urama:

ha, kakšna eho kamrica, 5-6 si vas podaja ene in iste anti-budalaštine :D Kot zblaznele amebe v petrijevki.

 

Ali se je bolje kar nasaditi na nož, če obstaja možnost, da se urežemo med lupljenjem krompirja?

 

prosim pojdi po pozivitveni odmerek z masko, da nea bo kdo slucajno umrl.

Povezava do prispevka

Mi je pisal bivsi sodelavec (32 let) iz Avstrije, cepljeni nesrecnik z 2.dozo Pfizerja. Na sreco je zdej ok.

 

Navedek

I can't say if that was from the vaccine 100% cos doctors wouldn't confirm anything with 100% certainty, but I collapsed at the bus station ca 20 mins after the shot, and lost memory for ca 10 mins, when I came back to my sense I did not know where thw fuck I was or what I was doing there, after some 20 mins all my memory was back, aside from those 10 mins of blackout...I dunno if I fell down into the grass or laid down when I started feeling bad

 

Was in hospital for 4 days, all fine and perfectly healthy, although they found some dot in my brain and told me I had a mini infarkt. Which ofc shocked the shit out of me.

 

Only to retract this statement next day after further tests and analysis to "it was probably not an infarkt". Was a real rollercoaster before my vacation.

 

Yeah it was scary af, cant describe how it feels to come to senses and not know why you are here, where you are and what you were doing man.....it was pfizer yes, but who can know if this is connected or not, I would say yes cos im perfectly healthy cannot be anything else and I never had anything like this...this was my 2nd shot, nothing happened from the first

 

Yes, it must be what else....some think it's stress but thats just crap, then I would have collapsed many times in my life and from other vaccines too lmaoh. Thats always the go to explanation for most people, accumulated stress leading to chain reaction after the shot....not plausible in my book

 

I got diagnosed with transient global amnesia caused by a diffusion block point next to hippocampus, something like that lmao.

 

Povezava do prispevka

Glede na to, da je bilo po statistiki vsak dan kar nekaj infarktov in kapi tudi pred covidom in da se sedaj ljudi tako množično cepi, bi rekel, da ni nič pretirano čudnega, če katerega po cepljenju doleti infarkt ali kap. Poleg tega pa je vsa ta situacija s korono in cepivi stalno po medijih in ljudje takoj vsak problem povežejo s cepivom, sploh glede na to, da je vse okrog cepiva itak shady glede na hiter razvoj in takojšnjo uporabo na ljudeh.

 

Sosed (30 let) je par let nazaj umrl med spanjem brez razloga (infarkt). Če bi to bilo danes, bi vsekakor takoj vsi krivili cepivo.

Povezava do prispevka
Amare reče pred 33 minutami:

Mi je pisal bivsi sodelavec (32 let) iz Avstrije, cepljeni nesrecnik z 2.dozo Pfizerja. Na sreco je zdej ok.

 

 

 

No vsaj po izkušnjah vseh pri nas doma (različni cepilni centri v AT) bi moral biti vsaj 20 Minut po prejemu odmerka še v čakalnici, ki je organizirana za cepilnimi mesti, in ne na avtobusni postaji... :sleeping:

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 1 uro:

Glede na to, da je bilo po statistiki vsak dan kar nekaj infarktov in kapi tudi pred covidom in da se sedaj ljudi tako množično cepi, bi rekel, da ni nič pretirano čudnega, če katerega po cepljenju doleti infarkt ali kap. Poleg tega pa je vsa ta situacija s korono in cepivi stalno po medijih in ljudje takoj vsak problem povežejo s cepivom, sploh glede na to, da je vse okrog cepiva itak shady glede na hiter razvoj in takojšnjo uporabo na ljudeh.

 

Sosed (30 let) je par let nazaj umrl med spanjem brez razloga (infarkt). Če bi to bilo danes, bi vsekakor takoj vsi krivili cepivo.

hja, kolegova znanka je umrla po drugem odmerku pfizerja, njeno hcerko so prepricali v to da niso sli delat obdukcije. ni prislo v medije, ker se hcer noce izpostavljat.

 

vzem kakor hoces

Povezava do prispevka

danes govoril z sosedo 42 let

športnica vsak vikend na polna po gorah kondicije za izvoz  no in  danes jo dohitim na gori in ona čist fertig preznojena brez moči pravi da se bo vrnila v dolino ker da odkar je bila cepljena ne more  več nikamor skoz omotična in popolnoma brez moči 

Povezava do prispevka
ngebe reče pred 1 uro:

hja, kolegova znanka je umrla po drugem odmerku pfizerja, njeno hcerko so prepricali v to da niso sli delat obdukcije. ni prislo v medije, ker se hcer noce izpostavljat.

 

vzem kakor hoces

 

Sej ne trdim, da je cepivo nedolžno, nasprotno. Saj je celo dokazano, da povzroča strdke (AZ, Janssen).

 

Kar hočem povedati je, da se v trenutni situaciji že skoraj vsako nepojasnjeno smrt oz. slabo počutje povezuje s cepivom pa čeprav bi se večina teh dogodkov najbrž zgodila ne glede na cepivo oz. korono. Ljudje so že čisto napsihirani.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 6 urami:

Sej ne trdim, da je cepivo nedolžno, nasprotno. Saj je celo dokazano, da povzroča strdke (AZ, Janssen).

 

Kar hočem povedati je, da se v trenutni situaciji že skoraj vsako nepojasnjeno smrt oz. slabo počutje povezuje s cepivom pa čeprav bi se večina teh dogodkov najbrž zgodila ne glede na cepivo oz. korono. Ljudje so že čisto napsihirani.

Sej ne da je prepričevanje svojca v odklon obdukcije nelegalno.... Cepiva so v 4. fazi kliničnih študij in bi se moglo usak potencialni neželjeni učinek natančno prečekerat. USAKO smrt po cepljenju bi se moralo preučiti. Kar se več kot očitno ne dogaja.

Tko da so ljudje res napsihirani, in flat-eartherji ne zaupajo stroki! Čeprav se je stroka posrala na lastna pravila, sam to je očitno nepomemben detajl...

Povezava do prispevka

Jaz sem odkar sem se cepil ves cas presvican, pa sem mlad, dobrega zdravja, lahko bi rekli misicast. Vsakic ko grem ven sem takoj utrujen, pa prej nisem bil. Zjutraj in ponoci je malo bolje, cez dan pa katastrofa.

 

Kaj ti bo laznjiva stroka, ce imamo ljudi, ki po internetih povejo tocno tako kot se dogaja.

 

Cepil sem se v zacetku julija. Danes je malo bolje, mogoce cepivo popusca. 

Povezava do prispevka
nimious reče pred 1 uro:

Sej ne da je prepričevanje svojca v odklon obdukcije nelegalno.... Cepiva so v 4. fazi kliničnih študij in bi se moglo usak potencialni neželjeni učinek natančno prečekerat. USAKO smrt po cepljenju bi se moralo preučiti. Kar se več kot očitno ne dogaja.

Tko da so ljudje res napsihirani, in flat-eartherji ne zaupajo stroki! Čeprav se je stroka posrala na lastna pravila, sam to je očitno nepomemben detajl...

 

Pojma nimam iz kje si zdaj potegnil obdukcijo. Stroka je itak povečini odpovedala, že zdaj ne morem verjet, da je tako slaba in amaterska reakcija s strani stroke na takšen "svetovni" zdravstveni problem. Ampak na žalost je odpovedala tudi zdrava pamet ljudi, kar se vidi predvsem po tem, kakšne neumnosti se tvezijo po internetu.

 

Sicer pa imajo cepiva (pa ne samo za korono)  ogromno stranskih učinkov, tudi takih, ki ti znajo konkretno zjebat življenje, na primer razne nevropatije. Ampak tega noben ne omenja, omenja se samo cepivo za covid, ker je zdaj to aktualno. In ker se pač toliko promovira to cepljenje. Ni pa zdaj, da je to cepivo bavbav, ostala so pa za ljudi super zdrava.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Ministrica za šolstvo Simona Kustec bi danes morala imeti govor ob začetku konference ravnateljev, vendar ji je to onemogočila okužba s covid-19. Kot je zapisala v pisnem nagovoru ravnateljem, ima zahteven potek bolezni. 

 

očitno cepivo ni prijelo

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 34 minutami:

Ministrica za šolstvo Simona Kustec bi danes morala imeti govor ob začetku konference ravnateljev, vendar ji je to onemogočila okužba s covid-19. Kot je zapisala v pisnem nagovoru ravnateljem, ima zahteven potek bolezni. 

 

očitno cepivo ni prijelo

Rofl, to je tako kot mulci, ko sem delal v srednji šoli

 

Dva meseca prej opozarjal, da je treba na koncu oddat zaključne eseje, drgač bodo popravci

 

Na dan oddaje "zdRaVo ProFeSor, MojA HčErKa je zaHtEvnO zBoLela" 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...