Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Navedek

For one thing, animal drugs are often highly concentrated because they are used for large animals like horses and cows, which can weigh a lot more than we do—a ton or more. Such high doses can be highly toxic in humans. 

Moreover, FDA reviews drugs not just for safety and effectiveness of the active ingredients, but also for the inactive ingredients. Many inactive ingredients found in animal products aren’t evaluated for use in people. Or they are included in much greater quantity than those used in people. In some cases, we don’t know how those inactive ingredients will affect how ivermectin is absorbed in the human body.

 

Sam a ni s tem ivermectinom tko, da več kt ga maš, boljše je?

Glede nekih neaktivnih sestavin pa nebi, če loh v burgerju iz meka indirketno popapcaš, pol te tud mal direktnega dodatka nebo pokopalo.

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Jaz ne razumem tega:


Kvečjemu je logičen PT.

Stroka&politika bi tukaj radi sedeli na dveh stolih hkrati. 

 

Po eni strani hočejo s pctjem zmanjšati širjenje virusa, po drugi pa prisiliti ljudi v cepljenje. 

 

Če dajo da se morajo cepljeni testirat, hkrati ne morejo trdit, da s cepljenjem ščitimo druge. 

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 1 uro:

Ampak, a pol se je dobr cept al ne? Ker men gre edin na qrac vso to posiljevanje z obeh strani, "cepite se" pravijo eni, "ne cepite se" kričijo drugi, jst pa ne vem na kater breg se postavt. Oboji so pa dosadni ko qrac...

 

ce nisi bajs pa si pod 45, lol wtf are you thinking

 

ce si bajs se cepis, pa pol bluzis po forumih in normaliziras svojo telesno dismofrijo



LP

Povezava do prispevka
Galko reče pred 30 minutami:

 

Dobesedno vsa stroka na svetu pravi, da se je zelo pametno cepit. Razni frizerji, kamionđije in folk na sociali se z njimi ne strinjajo.

 

Imaš prav, je velika dilema, koga poslušat. Mogoče se lahko probaš cepit samo na pol, ne vem, v gumo od avta

pa še krof dobiš zraven, res ne vem kje je kle dilema.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

Dobesedno vsa stroka na svetu pravi, da se je zelo pametno cepit. Razni frizerji, kamionđije in folk na sociali se z njimi ne strinjajo.

 

Imaš prav, je velika dilema, koga poslušat. Mogoče se lahko probaš cepit samo na pol, ne vem, v gumo od avta

Nehi pljuvat po delavstvu. Najbolj glasne so rsznd malomeščanske mamice opremljajo in druga burži elita. Delavci so vsi že zdavnaj cepljeni, da lahko cim bolj nemoteno opravljajo svoj siht

Povezava do prispevka

  

AdamSmit reče pred 1 uro:

Nehi pljuvat po delavstvu. Najbolj glasne so rsznd malomeščanske mamice opremljajo in druga burži elita. Delavci so vsi že zdavnaj cepljeni, da lahko cim bolj nemoteno opravljajo svoj siht

 

Mnja če gledam po mojem FB profilu antivaxer znance iz OŠ je to točno ta profil, ki sem jih omenil. Dva kolega ki furata kamione sta čist anti, potem je tu še ena frizerka in dobro, dejansko en model ki ima narejen faks - če pač šteješ DIF kot faks. Od "malomeščanov" ki jih poznam je pa kr lepo 90% folka cepljeno, je pa res, da gre za dejansko precej inteligenten folk (Gim Poljane, Gim Bež, Gim Ledina), ki so mu stvari kr jasne. Tko da pri moji družbi je brutalno vidna korelacija izobrazbe in afinitete do cepljenja. Ful ful bolj kot pri npr. politični usmerjenosti.

 

V "Mamice opremljajo" pa dejansko nimam niti enega FB kontakta, tako da ne bi vedel, kako je s tem.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Je pomoje mešanica obojega. Kot prvo mi kolega s pedagoške dostikrat pošilja anti-cepilske najave mamice opremljajo-style folka, obenem pa moji starši živijo v krajih, ki slovijo kot "najmanj precepljeni" in tudi iz njunega pripovedovanja vem, da so v teh krajih v veliki meri proti povsem običajni bogaboječi SDS-volilci na slabo plačanih delavnih mestih. Pač še naprej so SDS supporterji, ampak za vprašanje cepiv mislijo, da so razna farmacevtska podjetja podkupla Janšo ali pa da deluje po direktivi EU živine ali neki

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

 

Dobesedno vsa stroka na svetu pravi, da se je zelo pametno cepit. Razni frizerji, kamionđije in folk na sociali se z njimi ne strinjajo.

 

Imaš prav, je velika dilema, koga poslušat. Mogoče se lahko probaš cepit samo na pol, ne vem, v gumo od avta

 

Stroka pravi marsikaj, tudi anticepilce imaš v njenih vrstah, bolj je vprašanje zakaj ni cepljenje obvezno, če pa rešuje življenja in ščiti uboge? Ter zakaj poživitveni šus, ko pa imajo še marsikje po svetu težave s pridobitvijo prvotnih dveh šusov?

 

MikeHunt reče pred 10 urami:

 

ce nisi bajs pa si pod 45, lol wtf are you thinking

 

ce si bajs se cepis, pa pol bluzis po forumih in normaliziras svojo telesno dismofrijo



LP

 

Nisem bajs in sem pod 45 (nekaj let še), sem zdrav in se v vsem času korona sranja nisem okužil/zbolel (vsaj da bi vedel ne), sedaj me pa z obeh bregov napadajo zakaj nisem cepljen in zakaj nisem zbolel, svet je šel v 3 krasne.

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 1 minuto:

sedaj me pa z obeh bregov napadajo zakaj nisem cepljen in zakaj nisem zbolel, svet je šel v 3 krasne.

Pač ja, komunikacija je slaba. Tudi mednarodno gledano so bili med korona krizo vzponi in padci, kar se tiče usklajenosti in komunikacije regij, držav in skupnosti, ampak vsekakor celostno krepko preveč slab odziv in povezovanje, da bi bil človek pomirjen, da bo Evropa dobro zvozila, ko eventualno pride kriza večja od korone (ki je iskreno še vedno minorna proti temu, kaj vse se lahko zgodi). Druge skupnosti (ZDA ipd.) pa tudi niso odreagirale bistveno boljše 

 

Povezava do prispevka

Ok meni res ni jasno, kako, da ljudje v življenju nimajo pametnejšega dela oziroma, kje najdejo toliko časa za debatiranje o cepljenju, koroni in razvijanju neumnih teorij zarote.

 

Nič drugega več ne slišiš kot samo še to sranje, kamor koli greš. Vsi so nekaj pokregani med seboj, sploh me ni več volja se z nikomer dobit, ker vedno nanese debata na cepljenje.

 

Če se hočeš cepiti, se daj, če nočeš, se ne, ampak fakin daj folku mir s tem (na splošno povedano, se ne nanaša na nobenega specifično, da ne bo kdo užaljen).

uredilo bitje MorskaGlista
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 7 minutami:

1. Stroka pravi marsikaj, tudi anticepilce imaš v njenih vrstah, bolj je vprašanje zakaj ni cepljenje obvezno, če pa rešuje življenja in ščiti uboge?

 

2. Ter zakaj poživitveni šus, ko pa imajo še marsikje po svetu težave s pridobitvijo prvotnih dveh šusov?

 

1. Zato ker demokratične države žal postavljajo vrednote posameznika pred vrednote družbe. In tudi zato, ker se vladajoče garniture bojijo backlasha, ki bi ga povzročilo obveznost cepljenja. Demokracija in princip Vsako tele ima svoje veselje deluje kadar so riti polne, trebuhi tolsti in kadar po ulicah ne poka najbolj virulenten virus ever. Ko pa stvari zagustijo... pa pač rabiš, da udari nekdo po mizi. Nekdo, ki ga boli kurac za politični rating. In tega žal v EU (ali v ZDA) ne bomo videli. Pa bi morali.

 

2. Kakšno neumno vprašanje je pa to wtf. A se tud sprašuješ zakaj v Maliju nimajo poršejev in bmwjev, v Stuttgartu jih pa imajo? Zakaj Ljubljana nima podzemne železnice, švicarska Laussana jo pa ima? Zakaj v Bosni pol bajt nima fasade, pri nas jih pa imajo? Pač bogate države so si nagrabile cepiva da jim iz riti ven gleda (kljub temu da ne znajo oz ne smejo precepiti lastnega prebivalstva), za ostale pa tega cepiva zmanjka.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...