Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Proti covidu si cepljen?

Če nisi, pol boš z veseljem goltal te tablete če ga stakneš, predvidevam?

 

Če si pa cepljen, pa ga vseeno stakneš, pol pa ne al kako?

 

Al pa recimo hepatitis. Tud ni 100% cepivo. In pol če si cepljen in ga vseeno dobiš, boš rekel: zdravil pa tega ne bom, mene že ne boste jebali, cepil sem se že, zdaj pa da bom še vaša zdravila žrl? Jaz že ne, up yours, farmacevtska industrija in jetra, jaz ne požrem nič več...

Povezava do prispevka

Še enkrat, direkt quote iz uradnega pfizerjevega press releasa

 

Navedek

"an 

investigational orally administered protease inhibitor antiviral therapy designed specifically to combat 

COVID-19 – in non-hospitalized, symptomatic adult participants who have a confirmed diagnosis of SARS-

CoV-2 infection and are not at increased risk of progressing to severe illness, which may lead to 

hospitalization or death."

 

Ti mas pa verjetno v mislih zdravilo, ki naj bi ga pfizer dal ven do konca leta.

  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 4 urami:

Še enkrat, direkt quote iz uradnega pfizerjevega press releasa

 

 

Ti mas pa verjetno v mislih zdravilo, ki naj bi ga pfizer dal ven do konca leta.

 

Berem pa berem pa nikjer ne vidim da naj bi blo specifično za cepljene. Sploh ne vidim da bi blo cepljenje omenjeno.

Kolk jaz to razumem, je za odrasle, ki majo pozitiven test in simptome in niso posebej ogroženi (za te, sklepam, je bolnica).

Povezava do prispevka

Haha, ti kar upaj. Nebom zaradi dveh možni razlogov, mogoče kar obeh hkrati.

  • Folk nebo hotu jemat zdravil, ker jih je proizvedel proizvajalec Viagre. Posledično bodo raje izkašljevali pljuča, se davili in zraven pizdili na osebnega zdravnika, da najim da zdravilo, katerega ni naredil proizvajalec tablet za trd kurac.
  • Vse kar bodo namešili bo bolj semi semi, tako kot do sedaj.

Seveda se bo vlada v prvem primeru odločila varovati te osebe, saj so jih namreč vrejtno itak okužili mladi, takoda bo bolje če se kar zapremo nazaj v bunker.

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 10 urami:

Dve dozi cepiva bosta manjši strošek kot pa bo strošek testerjev za povprečneža v 6/9 mesecih.

Sej ne bo ostalo pri 2 dozah cepiva na državljana. Računaj 2 začetni dozi + 1/leto.

 

Pa prej ali slej si bo nekdo spomnil, da je treba testirati tudi cepljene.

 

Tako da bodo služili oboji.

Povezava do prispevka

Kdo koga zajebava?

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/v-veljavi-razsirjen-pogoj-pct-obvezen-tudi-za-uporabnike-stevilnih-storitev/593020

 

Navedek

Pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani) morajo po vladnem odloku izpolnjevati vse osebe, ki pri opravljanju dela prihajajo v neposreden stik z drugimi osebami oziroma so udeležene v okoljih ali dejavnostih, kjer obstaja neposredna nevarnost za izbruh okužbe in s tem nevarnost za zdravje. V praksi to pomeni, da je PCT-pogoj med drugim obvezen za obisk v domu za starejše, za zdravniški pregled ali za obisk frizerja.

 

Kje je obrazec za odjavo od OZZ in DZZ? :ranting:

  • Račka +1 3
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 34 minutami:

A ne piše pri OPRAVLJANJU dela? Čeprav iz drugega dela o dejavnostih potem to pomeni, da je PCT potreben praktično povsod, kjer nisi sam.:rofl:

 

Bo očitno potreben PCT tudi za obisk maše.:D

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 41 minutami:

 

sej je večina zdravnikov, sploh osebnih, že zdej zahtevala PCR pred obiskom in to celo, če si bil cepljen?

zame je to pol v bistvu še boljš, ker mi zdej velja C :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 minutami:

 

sej je večina zdravnikov, sploh osebnih, že zdej zahtevala PCR pred obiskom in to celo, če si bil cepljen?

zame je to pol v bistvu še boljš, ker mi zdej velja C :D

To je verjetno odvisno s katerega kraja si in od zdravnika samega. Pri nas je osebni zdravnik dejansko osebni. Imaš neko vez, čeprav ga vidiš enkrat na par let. Nisi številka. Ni kompliciranja. Ni PCR.

Povezava do prispevka

Kje je drugače problem, če se zahteva PCR za obisk zdravnika? Pač če maš neke probleme in bi se o njih pogovoril z zdravnikom, greš še na tisti PCR prej, da se izloči 'rona kot krivec težav.

 

Za preventivne preglede pa tudi ni neki problem, milsim da večina ne hodi k zdravniku vsaki dan. 

 

Plus to, da pri mojem je to že praktično od začetka vsega tega sranja.

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka
kool reče pred 28 minutami:

Kje je drugače problem, če se zahteva PCR za obisk zdravnika? Pač če maš neke probleme in bi se o njih pogovoril z zdravnikom, greš še na tisti PCR prej, da se izloči 'rona kot krivec težav.

 

Za preventivne preglede pa tudi ni neki problem, milsim da večina ne hodi k zdravniku vsaki dan. 

 

Plus to, da pri mojem je to že praktično od začetka vsega tega sranja.

 

problem je ker je enkratna uporaba zastonj zdravstva 12€.



LP

Povezava do prispevka

Do sedaj pri nas v Posavju za obisk osebnega zdravnika ni bilo nobenega PCT pogoja in se mi zdi rahlo pedersko, da prikoritniki poizkušajo na takšen način ljudi "prisiliti" v cepljenje. Nej en mudonja pri koritu fukne jajca na mizo pa reče tisto, kar si želijo že dolgo, narediti cepljenje "obvezno" prostovoljno, pa je problem rešen.

Sicer men dol visi za osebnega zdravnika, ker nisem bil na obisku že vrsto let (hvala qrcu, da imam to srečo), se mi pa že sedaj zdi to plačevanje +60 ojrov na mesec za ozz in dzz bizarno, sploh glede na dejstvo, da čakalne vrste že prej niso bile baš male, sedaj je pa samo še slabše. In da pri vsem tem plačanem denarju za storitve, ki jih boš morda potreboval in jih večino časa ne koristiš, ne morjo zagotovit brezplačnih testov za obisk zdravnikov, fak dis šit. Ta vlada res ne more oz. ne zna izpeljati niti eno reč normalno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...