Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Kero aplikacijo se naloži za preverjanje? Če bom mogu preverjat začet v trgovini. Zaenkrat še ni treba. :ninja:

 

Drugače pa sem že mel vprašanja frendov če jim dam QR kodo da bodo kazali da majo PCT, da sej itak nihče ne preverja imena in priimka, da ni panike. No way da dam komurkoli, pa ne samo zarad kazni, naj se kar lepo testirajo... 

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 minutami:

ja, to je pa res super. lepo fitnese zapret, ker zakaj bi bili v velikem prezracevanem prostoru? raje si opremo domov pripeljemo in se guzvamo tam v majhnih garazah. full boljse.

 

Nč neboš športal.

 

Cepil se boš, potem boš pa lepo na kavču sedel zdrav, cepljen in zavaljen.

 

LP

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 7 minutami:

kako kej komentirate 

 

dvakrat cepljen oscar de la hoya na aparatih v bolnici

konju jedan rogan ze galopira po polju

 

 


LP

drugac je tud MF dala ven dokaz  da virus ne obstaja tko da je vsakemu debilu jasno da nas nacrtno zastrupljajo (90% folka mora umret)

oscar de la hoya je ze po imenu sodec pripadnih pod-rase tako da se ve kam spada ;)

uredilo bitje chinasky
Povezava do prispevka
chinasky reče pred 2 minutama:

drugac je tud MF dala ven dokaz  da virus ne obstaja tko da je vsakemu debilu jasno da nas nacrtno zastrupljajo (90% folka mora umret)

oscar de la hoya je ze po imenu sodec pripadnih pod-rase tako da se ve kam spada ;)

 

to razumem kot podporo veterinarski struji v covid wars

 

LP

Povezava do prispevka
Navedek

Zvečer je ena od prisotnih učiteljic, ki je sicer cepljena, sporočila, da se slabo počuti, in izkazalo se je, da je pozitivna na novi koronavirus. V karanteni je zdaj 31 učiteljev, ki se sicer testirajo in so necepljeni, na delovnem mestu pa so cepljeni in prebolevniki.

https://www.24ur.com/novice/korona/na-osnovni-soli-brezice-v-karanteni-31-uciteljev.html

 

:rofl:

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka
chinasky reče pred 2 urama:

drugac je tud MF dala ven dokaz  da virus ne obstaja tko da je vsakemu debilu jasno da nas nacrtno zastrupljajo (90% folka mora umret)

oscar de la hoya je ze po imenu sodec pripadnih pod-rase tako da se ve kam spada ;)

 

https://www.24ur.com/novice/korona/medicinska-fakulteta-opozarja-na-zlorabo-njihovega-imena-ob-zatrjevanju-neobstoja-covida-19.html

Povezava do prispevka
smarnca reče pred 49 minutami:

Zakaj je vedno ista zgodba? Nekdo začne širit fejk njews in potem teleta to pograbijo in delijo naprej.

 

Al smo mi teleta, ker verjamemo 24kur?

borci za svobodo so pač uspeli pridobit tajni dokument, ki zanika covid in zdaj se mora zagnati MSM mašinerija, da dela damage control in onemogoči resnico, ki je zapisana v tem tajnem dokumentu, ki dokazuje, da ni covida

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 4 urami:

Kero aplikacijo se naloži za preverjanje? Če bom mogu preverjat začet v trgovini. Zaenkrat še ni treba. :ninja:

 

Drugače pa sem že mel vprašanja frendov če jim dam QR kodo da bodo kazali da majo PCT, da sej itak nihče ne preverja imena in priimka, da ni panike. No way da dam komurkoli, pa ne samo zarad kazni, naj se kar lepo testirajo... 

 

Tale baje https://www.nijz.si/sl/objava-nove-verzije-aplikacije-za-preverjanje-eu-digitalnih-covid-potrdil-za-mobilne-naprave
 

Se jim je mudilo, da niso mogli dati na Google Play pravočasno...:D

Povezava do prispevka
chinasky reče pred 15 minutami:

skirvni zbori satanistov in reptilianov z bilijem na celu se na vse pretege trudijo utisati resnico

vendar je to vedno tezje ker vedno vec ljudi vidi dlje od svojega nosu in ni dolgo kar jim bo odklenkalo

 

tako zavajanje bi uporabil samo reptilian, se pedosatanistom je ta pristop tuj

Povezava do prispevka

ze n-tic sem se testiral (ker pac PCT pogoji) in ze n-tic bil negativen.

 

ne vem kaj so pricakovali od zdravega cloveka?

 

kar me je pripeljalo do razmisljanja. a mamo kake podatke kolko ljudi "ujamemo" skozi testiranje. pa da so asimptomatski seveda. ker se mi zdi da je tole testiranje ljudi brez simptomov izjemna potrata denarja in casa.

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 41 minutami:

glede na to, da se ne bo dalo več normalno za sodelovati v družbi, se bo res treba dat čipirat.

 

jannsen y/n ? :cry:

Če se boš špikal, go full in pa vzemi pfizerja

 

Meni so na začetku poletja govoril, da ja najmanj možnosti za kake pizdarije pri mladih

Povezava do prispevka
NesToR reče pred 1 uro:

 

:D

 

Rogan kr car.

 

drevored reče pred 50 minutami:

ze n-tic sem se testiral (ker pac PCT pogoji) in ze n-tic bil negativen.

 

ne vem kaj so pricakovali od zdravega cloveka?

 

kar me je pripeljalo do razmisljanja. a mamo kake podatke kolko ljudi "ujamemo" skozi testiranje. pa da so asimptomatski seveda. ker se mi zdi da je tole testiranje ljudi brez simptomov izjemna potrata denarja in casa.

 

Same. 6 mesecev +. Vsaj enkrat na teden, tudi večkrat. Vedno negativen.

 

kool reče pred 27 minutami:

Če se boš špikal, go full in pa vzemi pfizerja

 

Meni so na začetku poletja govoril, da ja najmanj možnosti za kake pizdarije pri mladih

 

Zaposleni je zdravnica rekla, da ji odsvetuje Pfizerja. Pri ženskah se menda priporoča samo pri  40+ letih. Plodnost, problemi s hormoni, menstruacijo, ... (o problemih z menstruacijo sem že slišal po Pfizerju). No, zaposlena je šla danes na Jannsena. Čakam, da ji zraste tretja dojka. :happy:

Povezava do prispevka

Zanimivo, da vsi ostali vejo, da je varno. Pa je cepivo že toliko časa na voljo, a ne.

Naenkrat se niti zdravnik več ne klasificira kot strokovnjak. Največji strokovnjak je definitivno TV.

 

To z menstruacijo poznam eno osebno. Nikoli prej ni imela problemov, po Pfizerju pa ja. Kaj je dejanski vzrok, ne bomo vedeli nikoli, ker itak nobenega ne zanimajo take malenkosti (ne trdim, da je kriv Pfizer, je pa vsaj zanimivo naključje). 70% precepljenost nas bo rešila, to je to.

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 19 minutami:

Zaposleni je zdravnica rekla, da ji odsvetuje Pfizerja. Pri ženskah se menda priporoča samo pri  40+ letih. Plodnost, problemi s hormoni, menstruacijo, ... (o problemih z menstruacijo sem že slišal po Pfizerju). No, zaposlena je šla danes na Jannsena. Čakam, da ji zraste tretja dojka. :happy:

 

No ja, sej zato sem rekel , da se je to govorilo na začetku poletja.

 

Kaj se govori danes me niti ne zanima preveč, ker se itak stalno spreminja.

 

Plus to, da grafita, urana, urina, svinca ozirma česarkoli drugega si itak ne morem potegniti nazaj ven iz krvi, tkoda je nekako brezveze.

 

Marked for life by Billy Gates.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...