Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Ne samo to, ampak postavljamo in umikamo pogoje čisto brez vsake logike.

 

A mi zna kdo pojasnit o čem se gre v tem zadnjem odloku k sm ga prlepu. Zakaj je specifično omenjena samo AstraZeneca? Zakaj moram jaz potencialno v karanteno, ker se nisem cepil z Astro?

 

To se meni zdi skoraj kot da je neki vladni prisklednik bil v rizičnem stiku, samo je dons glih bejbi obljubu, da jo pelje v meka in je zato posledično zatežil Janezu, da naj mal sprosti ukrepe za tiste, ki so bili cepljeni z Astro, da mu nebo treba doma sedet na kavču.

Povezava do prispevka
kool reče pred 3 minutami:

Ne samo to, ampak postavljamo in umikamo pogoje čisto brez vsake logike.

 

A mi zna kdo pojasnit o čem se gre v tem zadnjem odloku k sm ga prlepu. Zakaj je specifično omenjena samo AstraZeneca? Zakaj moram jaz potencialno v karanteno, ker se nisem cepil z Astro?

 

To se meni zdi skoraj kot da je neki vladni prisklednik bil v rizičnem stiku, samo je dons glih bejbi obljubu, da jo pelje v meka in je zato posledično zatežil Janezu, da naj mal sprosti ukrepe za tiste, ki so bili cepljeni z Astro, da mu nebo treba doma sedet na kavču.

Narobe si zastopil. Prej za cepljenje z az ni bilo treba čakat 3 tedne od zadnjega odmereka, ampak enako kot za druga cepiva - 2 tedna po zadnjem odmerku. 

 

Sicer pa če nočeš karantene ne podpisuj ničesar, ne javljaj se številkam ki jih ne poznaš in ne dvigaj pošte. 

Povezava do prispevka
Saljutin reče pred 10 urami:

Baje je prejšnji mesec največji biomedicinski laboratorij v Evropi objavil izsledek, da Pfizer uničuje t-celice in slabi imunski sistem.

FB mamica level.

 

Unrelated, pred tretjo dozo bi si jaz raje pogledal nivo protiteles. Nima smisla še en shot, če jih imaš dovolj.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Navedek

 

Je pa Počivalšek zato napovedal, da bodo naredili nekaj korakov naprej, ki bi jih morali že prej. "Mislim na trd odnos do vprašanja preboleli-cepljeni," je dodal. Kot je navedel, bodo najprej v državni upravi pokazali, da je to mogoče, saj jim obstoječa zakonodaja na zdravstvenem področju in področju varstva pri delu "omogoča, da od nas, ki smo v stiku z ljudmi, zahtevamo, da to naredimo na dva načina: ali smo preboleli ali pa cepljeni. Ne govorim več o testiranju."

 

Od gospodarstva pa Počivalšek pričakuje, da bodo izkoristili obstoječo zakonodajo do te mere, da se bo to zgodilo tudi v smeri kot pri severnih in zahodnih sosedih. "Ne moremo biti talci zgodbe, ki se izkorišča tudi za obračunavanje na političnem področju," je še dodal minister.

 

 

Povezava do prispevka

se gredo neko neko prisilo v obvezno cepljenje. naj dajo obvezno in se grem cepit. samo potem naj tudi nosijo odgovornost za vse nezazelene ucinke in potencialno smrt zaradi cepiva. ne pa da se me z vedno hujsimi ukrepi sili v cepljenje in v primeru nezazelenih posledic bodo zamahnili z roko, ces saj ste sli prostovoljno. pusi kurac ane.

Povezava do prispevka
ngebe reče pred 1 uro:

se gredo neko neko prisilo v obvezno cepljenje. naj dajo obvezno in se grem cepit. samo potem naj tudi nosijo odgovornost za vse nezazelene ucinke in potencialno smrt zaradi cepiva. ne pa da se me z vedno hujsimi ukrepi sili v cepljenje in v primeru nezazelenih posledic bodo zamahnili z roko, ces saj ste sli prostovoljno. pusi kurac ane.

kaj to pomeni nosit odgovornost

 

v kakšnem smislu; da dobiš ti keš, ker ti bo foter umrl od cepiva, al kaj je mišljeno

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...