Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 29 minutami:

jutri grem na un petrol na vicu k je skos guzva tankat

ce me zavrnejo za PCT lepo ugasnem avto kao zmanjkalo bencina in ga pustim tam zdej pa se jebte. ce sem lahk placal 100 eur za pajka ker smo se ga kot studentje prevec nalili bom pa se zdaj.

in dosegel boš kaj ?

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 4
Povezava do prispevka
drevored reče pred 8 urami:

jutri grem na un petrol na vicu k je skos guzva tankat

ce me zavrnejo za PCT lepo ugasnem avto kao zmanjkalo bencina in ga pustim tam zdej pa se jebte. ce sem lahk placal 100 eur za pajka ker smo se ga kot studentje prevec nalili bom pa se zdaj.

Ma pojdi na Maxen ali Hofer avtomatsko črpalko. Če pa hočeš tankat na Petrolu, si naloži aplikacijo, tankaj, plačaj v avtu in samo gas.

Povezava do prispevka
Amare reče pred 13 minutami:

Ma pojdi na Maxen ali Hofer avtomatsko črpalko. Če pa hočeš tankat na Petrolu, si naloži aplikacijo, tankaj, plačaj v avtu in samo gas.

Ne pomaga, ker so retardirani. Ko se ustaviš pred točilnim mestom, prileti do avta uslužbenec Petrola in se dere, če imaš PCT. Brez da mu pokažeš ti ne odklene pumpe. Tudi če misliš tankati in plačati brezkontaktno. Danes zjutraj na Barju,

 

Petrol se lahko sladko jebe, kar se mene tiče. Maxxen pa Hofer pumpe od zdaj naprej zame.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 11 minutami:

Jpp Petrol :)

 

Mislim sej po eni strani jih štekam, ker folk bi natankal in odpeljal, hurr durr, ustavna država itd.

 

Zakaj bi folk kr odpeljal, če pa majo kamere povsod? Vse kar bi mogl nardit je to, da bi poslal enega pofukanega študenta ven iz POS terminalom v roki. Lahko bi bil še cepljen, da ga nebi zlobne stranke okužile slučajno.

Povezava do prispevka

vceraj sem bil prevec razgret

sem se pol spomnil, da nimam avta

 

ampak kaj bi s tem dosegel? nezadovoljstvo ostalih strank, nezadovoljstvo petrolo. in potem bi verjetno petrol tudi malo razmislil kaj se dogaja pa zacel teziti, da ukrepi niso smiselni.

res bogi trgovci ja. oni samo delajo kar jim drzava naroci. tko so tudi zapirali folk v auswitz, bogi revezi so samo delali kar jim je hitler narocil, zdaj so pa kar vsi jezni na njih.

  • Račka +1 4
  • Groot, ki sir je 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Za Cefizlja in ostale, ki kažejo na primer Izraela kot dokaz, da cepiva ne delujejo in da so neučinkovita. Tole si preberite:

https://medium.com/sledilnik/ko-učinkovita-cepiva-naletijo-na-statistični-paradoks-4fd9c154086e

 

Pa še članek na katerega se zgornji članek sklicuje in obravnava primer Izraela:

https://www.covid-datascience.com/post/israeli-data-how-can-efficacy-vs-severe-disease-be-strong-when-60-of-hospitalized-are-vaccinated

 

 

Glede te PCT norije, ki se je začela danes pa samo omg... Vlada se uspešno bori proti epidemiji (sarkazem)...

uredilo bitje svit
Povezava do prispevka
svit reče pred 3 minutami:

Na Cefizlja in ostale, ki kažejo na primer Izraela kot dokaz, da cepiva ne delujejo

 

Dej nauči se prosim brat. Napisal sem, da s cepivi ne bomo ustavili širjenja okužb, ker pred okužbo ne ščitijo. Izrael sem dal za primer, ker majo pri visoki precepljenosti odrasle populacije večje št. okužb kot v zadnjem letu in velika večina okužb je med polno cepljenimi. O hospitalizacijah sploh nisem govoril. Lep primer je še Singapur, ki beleži pri 80% precepljenosti največje število okužb v več kot enem letu in so kenslal odpiranje države.

 

Tak, da kdorkoli sanja, da ko dosežemo 70% precepljenost, ukrepove ne bo več, je res glup. Pol bo 80%, pa 90%, pa vsi po boosterje. Osel pa korenček na palci scena. 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Navedek

This bet on vaccinations is justified. The latest data from the Office for National Statistics shows how successful the vaccines have been in protecting against the risk of severe illness and death. Only 640 people out of more than 51,281 who have died from Covid-19 since January had been double-jabbed. Of those, 59 did not have any underlying serious health conditions. The average age of those who died and had been double-jabbed was 84, which is three years higher than the national life expectancy. The NHS reckons that the vaccines have already prevented 112,000 deaths in Britain from coronavirus this year.

https://www.thetimes.co.uk/article/the-times-view-on-the-covid-winter-strategy-familiar-plan-p7t56b85d?region=ie

 

VB so daleč od ideala kako se spoprijeti z korono ampak njihova znanstvena analiza je pa na splošno zelo kvalitetna. 

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 8 minutami:

ampak njihova znanstvena analiza je pa na splošno zelo kvalitetna. 

Tak kvalitetna, da so spustil zadnja 2 meseca, ko je sam v Angliji zarad delte umrlo neke 900 2x cepljenih in pa pol manj necepljenih.

 

Ampak, dejmo delat analizo od januarja dalje, ko je bla precpljenost v UK 0.7%, do julija je pršla pa na 50%.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...