Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

cefizl reče pred 1 minuto:

A je kdo od "anticepilcev" kdajkoli napisal komu naj se ne cepi? Bol iz druge strani prihaja "Pejte se cepit, ker ste krivi za vse hudo na svetu. Pa butasti ste, ker zanikate znanost.".

 

Cepivo ne deluje, cepivo je nevarno, cepivo ni preverjeno, cepivo je testno, milijon pozivov da ne upoštevat PCT pogojev in da so za situacijo krivi tisti, ki jih upoštevajo...

 

Ne vem, meni to deluje kot subtilno prepričevanje. Ljudje imamo svojo glavo in se bomo sami odločali, ne glede na to, kaj na forum napiše nek xy clovek, ki z zdravstvom nima veze. Zato mi ni jasno, zakaj se nekdo toliko angažira na družbenih omrežjih za take kozlarije.

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

In kaj, kar si napisal v prvem odstavku ni res? Ne ščiti pred okužbo, je še v 3 fazi klinične študije, dolgoročni učinki niso znani, ni registrirano za uporabo, lahko te ubije.

 

Pa PCT sploh ni zastavljen za omejevanje okužb, ker lahko cepljeni neomejeno širijo virus okol. 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
UFO reče pred 21 minutami:

Jaz še nisem videl nobenega proticepilca. To da nisem cepljen, ne pomeni da sem proti cepljenju. Po drugi strani pa vidim veliko fašistov, ki vestno kategorizirajo druge.

 

MikeHunt reče pred 32 minutami:

 

do you sense the irony in your post, at all, ali ti je bilo še to odvzeto skupaj z osnovnim samospoštovanjem?



LP

 

@S<3NEC

 

Ne. Jaz nikogar ne silim v nič, lepo pa da si se ti prepoznal

Povezava do prispevka
UFO reče pred 7 minutami:

 

 

@S<3NEC

 

Ne. Jaz nikogar ne silim v nič, lepo pa da si se ti prepoznal

Jaz tudi nikogar ne silim v nič. Večkrat sem že pisal, da se ne strinjam z velikim delom ukrepov. Rad bi samo, da prenehate s proticepilsko propagando na prvo žogo in se osredotočite na svoj pravi problem. Politiko.

Povezava do prispevka

Politika zlorablja znanost za svoje namene. Vse ostalo maš razloženo v postu nad sabo.

 

Procepilski argumenti so znanost, anticepilski argumenti so anticepilska propaganda.

 

Dvojni standardi so vodilo korona krize.

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

A mamo pri nas navoljo novavaxx cepivo drugače? Bi preverjal na eupravi, samo glede na to, da sem že cepljen, sem zaklenjen ven. Ker vem, da sinovaca oziroma ostalih kitajskih in ruskih cepiv nimamo, ker pač ekonomska politika EU. Samo glede na to, da je novavaxx ameriška firma, isto kot pfizer, bi ga lahko imeli.

 

Toliko da vem, če si bodo naši heroji dejansko omisnili tretjo dozo. A se da kakemu necepljenemu (anitvaxx, po besedah nekaterih herojev tukaj) kolegu počekirati? Bi bil hvaležen.

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka
UFO reče pred 16 minutami:

Nisem proti cepljenju. Nisem za cepljenje. S cepljenjem se ne ukvarjam. Ne širim proticepilske propagande. Ne polagaj mi besed v usta. Fašistek.

Od kje ti ta fašizem? To je ta nov Nova24 besednjak?

 

cefizl reče pred 16 minutami:

Politika zlorablja znanost za svoje namene. Vse ostalo maš razloženo v postu nad sabo.

Vsako repliko na tvoj post, za katero si vzamem več kot 5 min, preprosto ignoriraš. Mi pa hitro pomoliš pod nos strokovne dokaze Dr. @nimious-a, ki je že stotič v zadnjem letu ponovil svoj standardni rant o cepivih?

 

Stran 500 se mi zdi res primerna, da zaključim s svojim udejstvovanjem. Srečno!

 

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 2 urama:

Afaik novavaxa ni še nikjer 

 

Res je. Nisem tako podrobno spremljal zadeve, zato sem mislil, da so že vložili prošnje za odobritev. Zdle sm pogooglu, kaj se kej dogaja in pravijo, da jih mislijo vložiti šele Q4 2021. Se pravi, da vsaj do začetka poletja/konec pomladi naslednjega leta ga pri nas ni za pričakovat. Če sploh.

 

Če koga zanima slučajno.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Tole je prava nevarnost, ne ta virus. Kako bo v prihodnje z informacijami, ko si jih lahko vsak prireja po svoje? Določen folk ima velik vpliv, ne upa pa nalimat enga osnovnega vira, na katerega se opira. Naslednji korak je ta, da 20 matk ki spremljajo njene objave, na kavi razlaga drugim: "veš, znanstvenica s 4 doktorati pravi to in to...", hkrati te pa te isti neizobraženi telebani lejblajo za ovco ker zvečer prižgeš dnevnik na nacionalnik. 

 

Če se neki ne razreši hitro smo fucked, še bolj pa naši otroci. Jebemti svobodno izbiro informacij, če je določen folk glup, drugi pa manipulativen. 

 

Ja in kaj je alternativa? Cenzura? Raje imam Facebook morone kot cenzuro pod taktirko korporacij (ki jim edini cilj služiti človeštvu, aha).

 

Bebast folk je vedno obstajal, btk kako te kdo lejba - in če pač v določenih skupinah premlevajo o višina zida, ki obkrožuje Flat Earth - naj.

 

Če je človeški intelekt preživel (preživlja) organizirane religije, bo tudi trapaste debate na družbenih omrežij.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 1 uro:

To je nadaljevanje informacijske vojne. Isti playerji pri migrantski krizi, brexitu, izvolitvi Trumpa, neizvolitvi Trumpa in zdaj covidu. 

 

Ko sem videl kaj je postal facebook po letu 2015 sem ga enostavno skenslal. 

 

Dobrodosli v obdobju postresnice, ker je ta zakopana nekje v smetiscu interneta.

 

najboljš da samo bereš stvari na gov.si, the only true source of truth

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

pogledal en provaxx video, ki gre skozi bolj ali manj vse v tej temi ponavljajoce koncepte

 


 

in enega od antimask, antilockdown, antiobvezno cepljenje z “emergency use” cepivi anticovidpass - torej velik anti 😁 @ana irca sicer.

 

sem narocnik obeh kanalov, treba gledat v vse smeri, yes.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...