Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

cefizl reče pred 6 minutami:

Js sn svoje razloge za necepljene dobil v real lajfu ko sm spomladi gledu kak se cepljen folk okužuje in okužuje druge. Pa niti ne z blažjim potekom bolezni. Pa kak tu pa tam kdo umre po pikici. In danes je to uradna resnica, ki jo potrjuje tut znanost, pol leta nazaj je bla pa teorija zarote.

 

Ti verjameš pa temu kar ti servirajo mediji in oblast.

 

Mah tko kot pišeta ta Ana in pa Fulltactical gear mam bolj občutek, da morata tko pisat, kakor pa da bi imela kakšne real life izkušnje..........Ker vsi ki so bili zelo provax, se mi zdi da so se zdaj malo umirili, ko vidijo kakšna represija se dogaja s tem sranjem in temi ukrepi. Tadva pa še kar lupata, ko da jima nekdo plačuje.

 

Pa kako je zdaj s podatki iz UKC-ja. Glede na to da je zablindiran s security-jem a je notri kakšen žvižgač, da nam bo povedal realno stanje, ali nam bodo msm mediji servirali podatke po programu politikov?  Al bojo zdaj ko se bo začela sezona gripe kot zdaj napovedujejo (očitno jo le niso iztrebil v prejšnjem letu in pol kot so vehementno govorili) in bodo postelje zarad gripe spet polne, a bojo nadaljeval z bedastimi ukrepi ko bo zasedenih več kot 150 postelj? 

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 42 minutami:

 

Mah tko kot pišeta ta Ana in pa Fulltactical gear mam bolj občutek, da morata tko pisat, kakor pa da bi imela kakšne real life izkušnje......

Oh še ena zarota... Nope samo ceplenje ni del politične debate tako kot v Sloveniji. 

 

Jaz sem še precej sproščena. Tu je bil skoraj javni linč, ko je eden od nogometašev priznal, da ni cepljen (model je sicer že dvakrat staknil korono tako, da ima verjetno precej več protiteles, ampak je bil še vedno čisti prezir do njega). Torej moje real life izkušnje so precej drugačne, ke se večinoma izognem slovenski politični greznici. 

 

Klopp je dobil hud aplavz tu, ko je primerjal ne biti cepljen z vožnjo pod vplivom alkohola. Skratka velika večina prezira ljudi, ki se ne cepijo. 

uredilo bitje ana
  • Trol 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 9 minutami:

Klopp je dobil hud aplavz tu, ko je primerjal ne biti cepljen z vožnjo pod vplivom alkohola.

Dobesedno prizadeto, lol.

 

No saj, pri nas pa Kacin hvali, kako racionalnih je 25 narkomanov, ki so se cepili, da so imeli dostop do metadona.

 

 

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 uro:

 

Mah tko kot pišeta ta Ana in pa Fulltactical gear mam bolj občutek, da morata tko pisat, kakor pa da bi imela kakšne real life izkušnje..........Ker vsi ki so bili zelo provax, se mi zdi da so se zdaj malo umirili, ko vidijo kakšna represija se dogaja s tem sranjem in temi ukrepi. Tadva pa še kar lupata, ko da jima nekdo plačuje.

 

Pa kako je zdaj s podatki iz UKC-ja. Glede na to da je zablindiran s security-jem a je notri kakšen žvižgač, da nam bo povedal realno stanje, ali nam bodo msm mediji servirali podatke po programu politikov?  Al bojo zdaj ko se bo začela sezona gripe kot zdaj napovedujejo (očitno jo le niso iztrebil v prejšnjem letu in pol kot so vehementno govorili) in bodo postelje zarad gripe spet polne, a bojo nadaljeval z bedastimi ukrepi ko bo zasedenih več kot 150 postelj? 

Predvsem se je večina odmaknila od teh tem, ker so po n-tem ciklu ugotovili da nima smisla in se poslužili reka, da pametnejši odneha.

Povezava do prispevka
ana reče pred 35 minutami:

Skratka velika večina prezira ljudi, ki se ne cepijo. 

 

Vedno več ljudi recimo prezira pravice žensk do splava. Morajo imeti že prav, če jih je toliko. Ko začneš omejevati druge, lahko sčasoma isto doleti tebe. Sicer obstaja en lep rek na to temo iz II. svetovne vojne ampak ga ne bi omenjal, da ne bo preveč patetično.

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 uro:

 

Mah tko kot pišeta ta Ana in pa Fulltactical gear mam bolj občutek, da morata tko pisat, kakor pa da bi imela kakšne real life izkušnje..........Ker vsi ki so bili zelo provax, se mi zdi da so se zdaj malo umirili, ko vidijo kakšna represija se dogaja s tem sranjem in temi ukrepi. Tadva pa še kar lupata, ko da jima nekdo plačuje.

 

Pa kako je zdaj s podatki iz UKC-ja. Glede na to da je zablindiran s security-jem a je notri kakšen žvižgač, da nam bo povedal realno stanje, ali nam bodo msm mediji servirali podatke po programu politikov?  Al bojo zdaj ko se bo začela sezona gripe kot zdaj napovedujejo (očitno jo le niso iztrebil v prejšnjem letu in pol kot so vehementno govorili) in bodo postelje zarad gripe spet polne, a bojo nadaljeval z bedastimi ukrepi ko bo zasedenih več kot 150 postelj? 

jst nisem nič kaj preveč provax. cepu sem se samo ker sem se mogu. 

 

moja diskusija na prejšnji strani je odnos medijev in politčnega 

Povezava do prispevka
ana reče pred 56 minutami:

Jaz sem še precej sproščena. Tu je bil skoraj javni linč, ko je eden od nogometašev priznal, da ni cepljen (model je sicer že dvakrat staknil korono tako, da ima verjetno precej več protiteles, ampak je bil še vedno čisti prezir do njega). Torej moje real life izkušnje so precej drugačne, ke se večinoma izognem slovenski politični greznici. 

ana kako je na irskem?

Povezava do prispevka
bainit reče pred 18 minutami:

ana kako je na irskem?

Grand. Danes je proračun, pol drzave se pritožuje, da niso dobili dovolj, druga polovica pa, da morajo oni vse plačat. Kot vsako leto se vsi zakljinjajo, da nikoli več ne volijo vladnih strank (od nastanka države ni bilo vlade v kateri ne bi bila vsaj ena od vladnih strank). 

Povezava do prispevka
ana reče pred 8 minutami:

Tole pove še največ o tebi. Že dolgo sem na forumih in se ne spomnim, da bi mi kdo naredil nekaj tako nizkotnega. Prav gabiš se mi. 

 

Gabit bi se ti mogla družba v kateri živiš, ki prezira ljudi na podlagi neke znanstvene trditve, za katero vemo, da je napačna.

  • Račka +1 1
  • Trol 2
Povezava do prispevka
UFO reče pred 56 minutami:

 

Vedno več ljudi recimo prezira pravice žensk do splava. Morajo imeti že prav, če jih je toliko. Ko začneš omejevati druge, lahko sčasoma isto doleti tebe. Sicer obstaja en lep rek na to temo iz II. svetovne vojne ampak ga ne bi omenjal, da ne bo preveč patetično.

Ne, da bi se spuščala v tehnične podrobnosti, ampak upam, da ti je jasno, da se nosečnost ne prenaša z dihanjem.

Povezava do prispevka
UFO reče pred 13 minutami:

Pa zakaj točno je potreben source, če je najbolj važno mnenje večine?

 

source, da je bla opravljena neka orenk anketa, ki izkazuje, da je to ali a) mnenje večine na nekem področju  b) da je to mnenje vedno več ljudi

sprašujem pa čist iz osebnega zanimanja, ne da bi mel naprej kake borbe s tabo

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 minutami:

 

source, da je bla opravljena neka orenk anketa, ki izkazuje, da je to ali a) mnenje večine na nekem področju  b) da je to mnenje vedno več ljudi

sprašujem pa čist iz osebnega zanimanja, ne da bi mel naprej kake borbe s tabo

https://www.bbc.com/news/world-europe-55838210

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-58853859

 

Ne rabiš nobenih anket, imaš zakone. S posledicami.

 

Mnenje, ki ga hočem povedati nima nobene veze s splavom, ker me malo briga za splave. Niti s korono, ker me malo briga korona. Zanima me samo če folk, ki uživa v deljenju ljudi, kdaj pomisli, da lahko njih doleti kaj podobnega.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 1 uro:

jst nisem nič kaj preveč provax. cepu sem se samo ker sem se mogu. 

 

moja diskusija na prejšnji strani je odnos medijev in politčnega 

 

Kako nisi preveč provax? A se nisi cepil zato ker zaupaš in verjameš v stroko, da bi rešil dedke in babice, da bi opravil svojo dolžnost do družbe in ker je to edini izhod iz te krize ? Kako samo ker si se moral? 

Povezava do prispevka

 

Ascender reče pred 2 urama:

 

A ni cepljenje prostovoljno?

 

Ja sej je. Ko si se voljan cepit, potem imaš šanso da postaneš prost represivnih ukrepov. Prostovoljno torej.

 

 

 

 

 

FADV--MUYAYVQcZ.thumb.jpg.09576803408952b9c2a57a75f955742b.jpg

 

 

uredilo bitje Mitsu
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Zaupam stroki

 

Navedek

Dr. Ihan: "Raven zaščitnih protiteles je neposredno povezana s tem, koliko smo dovzetni, da se virus spet naseli na sluznico, s čimer ga lahko širimo naprej."

 

Dr. Logar: "Izdajanje potrdil o prebolelosti na podlagi laboratorijske preiskave o obstoju protiteles je je izrazito nestrokovno, neetično in ne prispeva k zajezitvji pandemije."

 

Dr. Štrukelj: "Sam sem izmeril protitelesa. Bil sem dvakrat cepljen s pfizerjem. In svetujem vsakemu, ki pravi, da je covid prebolel, ali pa, da je cepljen, da si izmeri protitelesa in bo videl, kaj in kako. Torej, sam imam 2000 ng/ml, vse, kar je več od 80 ng. je zaščitno."

 

Dr. Beovič: "Žal trenutno serološki testi, torej testi na protitelesa, ne omogočajo dobre prepoznave tega, kdaj je nekdo zbolel. Ne poznamo tudi tiste mejne vrednosti, pri kateri bi lahko rekli, zdaj je ta oseba zaščitena, če bi mela koncentracijo protiteles nižjo, potem ni zaščitena."

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...