Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Ker sem zadnje čase bolj malo tu sem šel zdaj pogledat kdo je ta Ana, ker mi ni blo znano. Kaj to je še ena od tistih, ki ni bla sposobna uspet v Sloveniji in je popakala v tujino, kjer je dobila večvrednostni kompleks in občutek nadmoči, da zdaj tolče po Sloveniji in slovencih :rofl:? Ni to nek pogost fenomen tukaj na forumu, ko se večina takih bolj ubada z nami, kot mi sami :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Ker sem zadnje čase bolj malo tu sem šel zdaj pogledat kdo je ta Ana, ker mi ni blo znano. Kaj to je še ena od tistih, ki ni bla sposobna uspet v Sloveniji in je popakala v tujino, kjer je dobila večvrednostni kompleks in občutek nadmoči, da zdaj tolče po Sloveniji in slovencih :rofl:? Ni to nek pogost fenomen tukaj na forumu, ko se večina takih bolj ubada z nami, kot mi sami :D

to je neka kopriva, ki uporablja anin račun

Povezava do prispevka
maksi reče pred 3 minutami:

to je neka kopriva, ki uporablja anin račun

 

Tbh nimam pojma kdo je to. Samo kolko sem na hitro tukaj v par postih videl. Od kdaj prej pa se je sploh ne spomnim. 

 

Je pa tudi dejstvo, da taki ljudje ponavadi niti v državi kjer so, niso kaj prida uspešni. Pa rano zaradi tega so v osnovi zapustili svojo državo. Tisti, ki so zadovoljni in srečni v svojih lajfih, nimajo ne volje ne časa, da bi hodili pamet solit nekomu drugemu v drugo državo kako je prav in kaj. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Tbh nimam pojma kdo je to. Samo kolko sem na hitro tukaj v par postih videl. Od kdaj prej pa se je sploh ne spomnim. 

 

Je pa tudi dejstvo, da taki ljudje ponavadi niti v državi kjer so, niso kaj prida uspešni. Pa rano zaradi tega so v osnovi zapustili svojo državo. Tisti, ki so zadovoljni in srečni v svojih lajfih, nimajo ne volje ne časa, da bi hodili pamet solit nekomu drugemu v drugo državo kako je prav in kaj. 

Vse kar lahko razberem iz tega je, da zapkankarji hočejo mnenja samo tistih, ki so v Sloveniji. Verjetno ne vseh v Sloveniji, ampak samo drugih zaplankarjev. Moje mnenje bi bilo isto, če bi zivela v Sloveniji. 

 

  • Račka +1 1
  • Trol 2
Povezava do prispevka
Avion reče pred 6 minutami:

Pol pa res drzi pregovor, da neumnost ne pozna meja.

Za razliko od ostalih debilizmov me je ta žaljivka vsaj nasmejala. Je vsaj ene tri stopnja nad obicajno žalostno razni Tomazki in Cefizli proizvedejo. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
maksi reče pred 28 minutami:

Ana (ta prava) je ženska srednjih let, ki se poročila v Irsko in ima družino, ravno ima čas spemat provaksersko propagando na nekem random slovenskem internetnem forumu.

 

To ja. Uspela v lajfu 😁👍

 

Otroci bojo ziher ponosni na njo, ko odrastejo. Screenshota naj vse in pol pokaže svoj aktivizem. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Pumpkin reče Pravkar:

haha dej da ne bom šla gledat tvojih poastov za nazaj, pa tudi js si ne zelim tega, zgolj navajam dejstvo. 

Kakšno dejstvo? Torej povej mi od katerih cepiv bosta moja otroka crknila? Hepatitis, polio, meningitis...? Povej mi dejstvo od katerih cepiv otroci crkujejo?

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 7 minutami:

Kakšno dejstvo? Torej povej mi od katerih cepiv bosta moja otroka crknila? Hepatitis, polio, meningitis...? Povej mi dejstvo od katerih cepiv otroci crkujejo?

 

bleachedagnus reče pred 5 minutami:

Od covid cepiv

plus tudi pri nekaterih drugih lahko pride do posledic sam dobr, to je kao ful redko ali pa samo ena od teorij zarot, dokler tvoj otrok nič ne faše je vse varno in učinkovito, zaupaj stroki, cepiva rešujejo življenja 

Povezava do prispevka
Pumpkin reče pred 2 minutama:

 

plus tudi pri nekaterih drugih lahko pride do posledic sam dobr, to je kao ful redko ali pa samo ena od teorij zarot, dokler tvoj otrok nič ne faše je vse varno in učinkovito, zaupaj stroki, cepiva rešujejo življenja 

Dragica ti je jasno, da veliko več otrok umre brez cepiv? Verjetno ne, ker je iz zadnjih postov razvidno, da ti je jasno bolj malo. 

 

(Ja vem, da Covid ni tako nevaren otrokom in je benefit  cepiva drugje). 

  • Račka +1 3
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...