Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

cefizl reče pred 1 uro:

Dej mi sam odgovor na tole vprašanje - a je v oni tabeli za UK večina hospitaliziranih 50+ cepljenih? Sam ja alpa ne. 

 

Simpsonov paradoks je izgovor, ki ga provaxerji prvlečete na dan, ko je več okuženih/hospitaliziranih/mrtvih med cepljenimi. Bom začel pisat sImPsOnOv PaRaDoX, da boste dojeli, da gre za sarkazem in neboste takoj trigerani.

Zdej razumem kaj si hotel povedat

 

320607569_Screenshot2021-11-07at12_57_06.png.43f04c589983ccb67064347513396009.png

 

Ce stratificiramo po <50, 50+, novax in anyvax

 

Najvecja skupina je 50+ anyvax (56.8%)

Sledi <50 novax (18.9%)

Sledi 50+ novax (13.3%)

Zadnja je <50 anyvax (10%)

 

0.1 odstotne tocke fali zaradi unlinked

 

Lahko naredim za 60+ da dejansko vidimo delovno populacijo, ce zelis

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 1 uro:

Do poletnega vala okužb v Izraelu, živ bog ni omenil Simpsonovega paradoksa, ampak so vsi govorili, da če cepiš večino populacije, neboš mel folka u bolncah. Pol pa tam začnejo cepljeni filat bolnce in evoga.


ampak a ni smiselno pustiti objektivnosti ali bolje intelektualni iskrenosti, da nam narekuje interpretacijo sedanjosti. ok ja cel tok deluje v smeri, da izjave preteklosti ne ustrezajo v celoti stanju sedanjosti, pa vendar velja, da na neki stopnji  % precepljenosti v bolnicah pristane vecji delez cepljenih - there is no way around this one. se pa strinjam, da je smiselno loceno projekcijo izvajat za nerizicne skupine.

uredilo bitje moropfliposki
Povezava do prispevka
moropfliposki reče pred 2 minutama:


ampak a ni smiselno, pustiti objektivizmu ali bolje intelektualni iskrenosti, da nam narekuje interpretacijo sedanjosti. ok ja cel tok deluje v smeri, da izjave preteklosti ne ustrezajo v celoti stanju sedanjosti, pa vendar velja, da na neki stopnji  % precepljenosti v bolnicah pristane vecji delez cepljenih - there is no way around this one. se pa strinjam, da je smiselno loceno projekcijo izvajat za nerizicne skupine.

Plus ta poletni val je bila delta

 

Zanimivo bi bilo vidt kaj bi bilo brez delte

Povezava do prispevka

Res mi je carsko, ko je treba kakršnokoli drugačno mnenje od tega kar nam servirajo, cepit vse, še zadnje pleme in otroka v amazonskem pragozdu, utemeljevat na 101 način, dovolj dobri so samo 10x peer reviewani članki in samo določene strani in viri. Za drugo stran pa je dovolj "varno in učinkovito, zaupaj stroki".

Bog ne daj, da si za cepljenje starejših oz. rizičnih skupin ljudi, pa na glas poveš, da se ti za ostale, glede na opažanja učinkovitosti cepiv, ne zdi smiselno. Nenene, vse ali pa nič, antivaxer umazani. Ni tle srednje poti. Si cepljen, prav tako tvoj otrok, za 15 ostalih zadev, ampak nisi za covid? Na grmado s tabo.

 

Na ene trenutna situacija res slabo vpliva. Hvala kurcu sem doma na selu, kjer cepljeni in necepljeni živimo v sožitju

Povezava do prispevka
moropfliposki reče pred 8 minutami:

ampak a ni smiselno, pustiti objektivizmu ali bolje intelektualni iskrenosti, da nam narekuje interpretacijo sedanjosti.

Definitivno. Sam nej pol to velja tut za tiste, ki so pol leta nazaj bli označeni za teoretike zarot, ko so povedal stvari, ki so se zdej tut uradno izkazale za resnične. Tak, so bli pa diskreditirani in še vedn veljajo za teoretike zarot. Čeprav so mel prav. 

 

@viddekpa sej, da virusi mutirajo v bolj nalezljive, je splošno znano. Tak, da delta je bla neizbežna in je blo neumno pričakovat, da se to ne bo zgodilo.

uredilo bitje cefizl
  • Trol 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Marketa reče pred 16 minutami:

Res mi je carsko, ko je treba kakršnokoli drugačno mnenje od tega kar nam servirajo, cepit vse, še zadnje pleme in otroka v amazonskem pragozdu, utemeljevat na 101 način, dovolj dobri so samo 10x peer reviewani članki in samo določene strani in viri. Za drugo stran pa je dovolj "varno in učinkovito, zaupaj stroki".

Bog ne daj, da si za cepljenje starejših oz. rizičnih skupin ljudi, pa na glas poveš, da se ti za ostale, glede na opažanja učinkovitosti cepiv, ne zdi smiselno. Nenene, vse ali pa nič, antivaxer umazani. Ni tle srednje poti. Si cepljen, prav tako tvoj otrok, za 15 ostalih zadev, ampak nisi za covid? Na grmado s tabo.

 

Na ene trenutna situacija res slabo vpliva. Hvala kurcu sem doma na selu, kjer cepljeni in necepljeni živimo v sožitju


dovolj je ze da reces nisem cepljen in ti zna kdo pribit anitvaxx, aluminium foil ipd.  dobesedno brez konteksta, brez predhodnjih debat, torej brez neke predobstojece custvene dinamike na covid temo. vse kar lahko naredis je da se naglas rezis; in negativna custvena spirala se poglablja naprej, no to velja tudi ce se samo namuzas nevednosti “sogovornika”. 
 

mi je pa smesno antivaxx podpihovanje proti cepljenju, se vedno to predstavlja slabso rezultanto tudi za tiste, ki nimamo notranjega vzgiba po aktualnem cepljenju.

uredilo bitje moropfliposki
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 21 minutami:

Definitivno. Sam nej pol to velja tut za tiste, ki so pol leta nazaj bli označeni za teoretike zarot, ko so povedal stvari, ki so se zdej tut uradno izkazale za resnične. Tak, so bli pa diskreditirani in še vedn veljajo za teoretike zarot. Čeprav so mel prav. 

 

@viddekpa sej, da virusi mutirajo v bolj nalezljive, je splošno znano. Tak, da delta je bla neizbežna in je blo neumno pričakovat, da se to ne bo zgodilo.

Ja, mutirajo ze, ampak nisem preprican ce dejansko mutirajo do te mere...mislm da je ta mutagenost, skupaj z nalezlivostjo, precej unikatna (SOURCE NEEDED)

Povezava do prispevka

@viddekbom probal poiskat kak vir, sam js se spomnem, da sem od začetka leta na več mestih zasledil, da je razvoj virusa v smeri bolj nalezljivega in manj smrtonostnega.

 

EDIT: 

 

Navedek

“It is in the virus’ interest to infect more people but not to kill them because a virus depends on the host for food and for shelter,”

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-mutation-idUSKCN25E08Y


Sm se pa ob sprejetju zadnjih ukrepov spomnil na svoj post iz začetka septembra, ko me je @planetarium obtožil, da nimam oz si ne upam predstavit svojih alternativ za reševanje problema. Pa preletimo tiste, ki jih takrat še ni blo.

 

cefizl reče Dne, 3. 9. 2021 at 19:53:

Obvezno testiranje vseh, ne glede na cepilni status, ki delajo v zdravstvu, dso, vzo.

Od prejšnjega tedna se testira vse uporabnike socialnovarstvenih zavodov. Še vse zaposlene, pa smo na konju.

 

cefizl reče Dne, 3. 9. 2021 at 19:53:

Vsem državljanom se potala 5 testov na mesec, da se 1x na teden testirajo.

Evo, mamo spet zastonj testiranje za vse

 

cefizl reče Dne, 3. 9. 2021 at 19:53:

S kešom, ki bo šel za orožje, se zgradi ena ornk covid bolnca s par tisoč postlami. Kader se premesti iz zdajšnjih covid oddelkov. V ostale bolnce se manjkajoči kader fila s študenti zdravstvene nege in dijaki za najbol osnovne naloge. 

Če jim je ratal v roku par dni zrihtat dodatnih 100 intezivnih postelj, kaj bi šele v času čez poletje porihtal. Ampak ok, začetek je. 

 

Pa evo od danes

Navedek

Minister za zdravje Janez Poklukar je na izobraževalne zavode za poklice v zdravstveni negi naslovil poziv k vključevanju dijakov in študentov v teh izobraževalnih zavodih v delovni proces bolnišnic. 

 

 

Zdej, če lahko en nori antivax zanikovalec znanosti pride z opazovanjem razvoja covid situacije okol sebe do zgornjih ugotovitev, kok bi lahko bolje hendlal situacijo, traja pa 2 meseca, da do istih ugotovitev pride stroka v navezavi z vodilno politiko - smo resno fucked.

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Jaz iskreno res ne vem zakaj cefizlu odgovarjam ampak mimo takih izjav preprosto ne morem

cefizl reče pred 17 urami:

Nobene zaščite pri Astri po 4 mesecih, Pfizerju po 7 mesecih, Moderna še dela 59% po pol leta.

 

Po pol leta 42% zasčita pred težjim potekom.

 

https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3949410&download=yes

 

Ja sej vem, lažem, ker je preprint.

Če bi ti en rekel na vzemi tole in naslednjih 12 mesecev boš imel 42% boljšo verjetnost, da boš zadel na lotu ampak 1: ne vem koliko tisoč, da te zadane strela. Bi vzel?

 

Problem pri tebi je da vse gledaš subjektivno. Imaš izkušnje z delom v DSO in okužbami iz neposredne bližine in/ali če članek podpre tvoje mnenje je OK, drugače pa je zarota, posledica lastništva delnic, spojenosti s politiko ipd. Ampak niso vsi DSO enako vodeni in imajo enako populacijo, ljudje različno prebolevajo covid in se odzivajo na cepiva. Jaz ne vem ali šel kdaj na PCR test in/ali test proti teles, da bi videl ali resnično nisi prebolel covida, mogoče da si bil ti asimtomatski ipd. Cepimo mlajše, ker so najboljši prenašalci virusa, članki kažejo, da imajo manjši virus load in hitreje ga prebolijo. Ampak članek je linkal Fafangel, ki je verjetno zate ni dovolj dober strokovnjak. 

hordak reče pred 5 urami:

Zanimivo, da je v Angliji precej drugače.

 

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1031157/Vaccine-surveillance-report-week-44.pdf

 

Ne delaš si nobene usluge z enačenjem mRNA shotov in old school cepiv, ki so v uporabi desetletja.

Tole je meni najbolj glup argument. 175 let so se razvijala cepiva proti črnim kozam. Ampak ja, med 0 in 170 let pa niso bila v uporabi je bil samo klinični razvoj. Še dober, da takrat ni bilo toliko aniivax, ker bi pomrlo pol populacije. 

 

Me zanima kako bo, ko bodo odkrili cpeiva za HiV, tumorje, raka ipd. Bodo vsi rekli, sorry, kemoterapija je legit že leta, jaz temu zdravilu ne zaupam, se oglasim čez 175 let. 

Povezava do prispevka
osis reče pred 7 minutami:

Če bi ti en rekel na vzemi tole in naslednjih 12 mesecev boš imel 42% boljšo verjetnost, da boš zadel na lotu ampak 1: ne vem koliko tisoč, da te zadane strela. Bi vzel?

Ne bi vzel. Precej neumno bi bilo vzeti.

 

Da zadaneš znaten znesek na lotu je zanemarljiva verjetnost. Tudi če jo izboljšaš za 42% je še vedno zanemarljiva.

 

1 proti nekaj tisoč je pa kar velika verjetnost, da te zadane strela, sploh če upoštevamo, kakšne so potencialne posledice.

 

Navedek

Tole je meni najbolj glup argument. 175 let so se razvijala cepiva proti črnim kozam. Ampak ja, med 0 in 170 let pa niso bila v uporabi je bil samo klinični razvoj. Še dober, da takrat ni bilo toliko aniivax, ker bi pomrlo pol populacije. 

Od črnih koz imaš solidno verjetnost, da boš umrl. Tudi če si zdrav, mlad, ....

uredilo bitje bleachedagnus
Povezava do prispevka

@osis nebi, ker je tut 42% več verjetnosti, da zadanem na lotu še vedno tak mala, da se ne splača. 1:15milijonov je baje možnost zadetka sedmice. 

 

Bil na ene par pcr testih in tut na testu protiteles in ne, nisem mel covida.

osis reče pred 10 minutami:

Cepimo mlajše, ker so najboljši prenašalci virusa, članki kažejo, da imajo manjši virus load in hitreje ga prebolijo.

Da majo manjši viral load ne drži, kar kažejo nove raziskave. Cepljenje pa tut ne vpliva tok velik na preprečevanje prenosa, kar je tut ugotovila raziskava iz prejšnjega mesca. 

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
Marketa reče pred 1 minuto:

Na ene trenutna situacija res slabo vpliva. Hvala kurcu sem doma na selu, kjer cepljeni in necepljeni živimo v sožitju

 

Ja res je to, tudi iz mojih izkušenj. Predvsem Lublana je glede te Korone požvinjena. Jest sem bil Lublančan celo življenje, pa sem zadnja tri leta pri punci na vasi in je veliko bolje. Na srečo sem se veliko ukvarjal z raznimi športi in sem prepotoval veliko sveta in sem bil  zaradi surfarije veliko po raznih oceanih, kar ti tud spuca glavo in te mal transformira od mestnih debilizmov. V Ljubljani je večina folka napsihiranga od medijev, ker nimajo zunaj drugega za delat in potem notri sedijo in novice bulijo al pa  po štacunah bluzijo. Ko pridem z vasi v Ljubljano imam občutek kot da je  je cela Ljubljana  že ena bolnica, kjer bi večina ljudi potrebovala kakšno daljšo odsotnost od mesta in kakšno delo v naravi, da bi se malo uravnotežili od nenehnega hitenja in kaj vse je treba narest takoj in imet takoj. Sicer pa kot berem kakšne poste producirajo razne Ane in Mumboti in Osisi, takoj vidim da so to bolj neke mestne neizkušene srajčke. Sej če bi bil jaz ene dvajset let mlajši in brez izkušenj bi mi mediji enako prali glavo kot omenjenim in bi bil najbrž enak, tko da jih razumem...........Sicer pa če že pogledaš ves ta folk ki nam pere glavo pri tej krizi - od raznih Ihanov, Beovičk, Krekov, Logarc - to so samo eni zmatrani nesrečni obrazi brez kančka veselja na njih in kakšnega nasmeha.............bolniki hočejo narest tiste ki smo še zdravi in veseli za bolane, da bomo isti nesrečniki kot oni. Jebeš njihov status, "strokovnost", situiranost in podobne bedarije o katerih srečen in zdrav človek sploh ne razmišlja, ker niso pomembni..............

 

Navedek

Me zanima kako bo, ko bodo odkrili cpeiva za HiV, tumorje, raka ipd. Bodo vsi rekli, sorry, kemoterapija je legit že leta, jaz temu zdravilu ne zaupam, se oglasim čez 175 let. 

 

Ti najprej naštudiraj celotno HIV zgodbo. Sej notri imaš iste akterje kot pri Covidu - Faucija, Mullisa, PCR teste, toksična zdravila.................

 

azt.jpg.b96937f1235bbfc18a4cc832b906385a.jpg

 

Pa ko boš imel malo več izkušenj, boš vedel da se da raka zdravit tudi drugače kot s kemoterapijo. Sem tudi tukaj videl že dosti zgodb s smrtnim in ozdravitvenim izzidom. Recimo moj stric je pred leti umrl za rakom. Je končno šel k bioenergetiku in mu je začelo iti očitno na bolje, potem mu je njegov zdravnik predlagal eksperimentalno Ameriško zdravilo katerega stranski učinek je bil tud smrt. Stric je rekel da bo šel na vse ali nič (ne vem ali se mu je tolk mudilo z ozdravitvijo al kaj), vzel zdravilo, nato umrl po dveh tednih (podpisal je na lastno odgovornost seveda). 

  • Račka +1 4
  • Trol 2
  • Groot, ki sir je 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
osis reče pred 27 minutami:

Jaz iskreno res ne vem zakaj cefizlu odgovarjam ampak mimo takih izjav preprosto ne morem

Če bi ti en rekel na vzemi tole in naslednjih 12 mesecev boš imel 42% boljšo verjetnost, da boš zadel na lotu ampak 1: ne vem koliko tisoč, da te zadane strela. Bi vzel?

 

A da bi mel namesto 0.2% šans za bolnico, samo 0.1% (karikiram, ne vem kakšne so točne številke za mojo starostno skupino)? Fuck yeah, nor deal. Dej mi 5x prosim

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 minutami:

Cefizl je največji fejker tule. Otroka je cepil za vse otroške bolezni, tule nam pa pametuje. Sem že mislil, da je pravi moški, tako pa samo še ena vexerska pičkica, ki podpira big pharmo.

 

glej razumem mas pac poglede kakrsne mas, ampak a se delas neumnega ali si res tako neumen?

 

 

LP

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 24 minutami:

 

Ja res je to, tudi iz mojih izkušenj. Predvsem Lublana je glede te Korone požvinjena. Jest sem bil Lublančan celo življenje, pa sem zadnja tri leta pri punci na vasi in je veliko bolje. Na srečo sem se veliko ukvarjal z raznimi športi in sem prepotoval veliko sveta in sem bil  zaradi surfarije veliko po raznih oceanih, kar ti tud spuca glavo in te mal transformira od mestnih debilizmov. V Ljubljani je večina folka napsihiranga od medijev, ker nimajo zunaj drugega za delat in potem notri sedijo in novice bulijo al pa  po štacunah bluzijo. Ko pridem z vasi v Ljubljano imam občutek kot da je  je cela Ljubljana  že ena bolnica, kjer bi večina ljudi potrebovala kakšno daljšo odsotnost od mesta in kakšno delo v naravi, da bi se malo uravnotežili od nenehnega hitenja in kaj vse je treba narest takoj in imet takoj. Sicer pa kot berem kakšne poste producirajo razne Ane in Mumboti in Osisi, takoj vidim da so to bolj neke mestne neizkušene srajčke. Sej če bi bil jaz ene dvajset let mlajši in brez izkušenj bi mi mediji enako prali glavo kot omenjenim in bi bil najbrž enak, tko da jih razumem...........Sicer pa če že pogledaš ves ta folk ki nam pere glavo pri tej krizi - od raznih Ihanov, Beovičk, Krekov, Logarc - to so samo eni zmatrani nesrečni obrazi brez kančka veselja na njih in kakšnega nasmeha.............bolniki hočejo narest tiste ki smo še zdravi in veseli za bolane, da bomo isti nesrečniki kot oni. Jebeš njihov status, "strokovnost", situiranost in podobne bedarije o katerih srečen in zdrav človek sploh ne razmišlja, ker niso pomembni..............

 

 

Ti najprej naštudiraj celotno HIV zgodbo. Sej notri imaš iste akterje kot pri Covidu - Faucija, Mullisa, PCR teste, toksična zdravila.................

 

azt.jpg.b96937f1235bbfc18a4cc832b906385a.jpg

 

Pa ko boš imel malo več izkušenj, boš vedel da se da raka zdravit tudi drugače kot s kemoterapijo. Sem tudi tukaj videl že dosti zgodb s smrtnim in ozdravitvenim izzidom. Recimo moj stric je pred leti umrl za rakom. Je končno šel k bioenergetiku in mu je začelo iti očitno na bolje, potem mu je njegov zdravnik predlagal eksperimentalno Ameriško zdravilo katerega stranski učinek je bil tud smrt. Stric je rekel da bo šel na vse ali nič (ne vem ali se mu je tolk mudilo z ozdravitvijo al kaj), vzel zdravilo, nato umrl po dveh tednih (podpisal je na lastno odgovornost seveda). 

Tole je pa sporočilo tipičnega meščana, ki se preseli na vas, opeva lepote preprostega življenja, zraven pa kliče na občino, da sosedova gnojna jama smrdi in da so krave preglasne. 

 

Kar se pa tiče zdravljenja raka z alternativno medicino ti pa tole vse lepo razloži: 

 

Povezava do prispevka
ana reče pred 1 minuto:

Tole je pa sporočilo tipičnega meščana, ki se preseli na vas, opeva lepote preprostega življenja, zraven pa kliče na občino, da sosedova gnojna jama smrdi in da so krave preglasne. 

 

Kar se pa tiče zdravljenja raka z alternativno medicino ti pa tole vse lepo razloži: 

 

 

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 uro:

 

Ja res je to, tudi iz mojih izkušenj. Predvsem Lublana je glede te Korone požvinjena. Jest sem bil Lublančan celo življenje, pa sem zadnja tri leta pri punci na vasi in je veliko bolje. Na srečo sem se veliko ukvarjal z raznimi športi in sem prepotoval veliko sveta in sem bil  zaradi surfarije veliko po raznih oceanih, kar ti tud spuca glavo in te mal transformira od mestnih debilizmov. V Ljubljani je večina folka napsihiranga od medijev, ker nimajo zunaj drugega za delat in potem notri sedijo in novice bulijo al pa  po štacunah bluzijo. Ko pridem z vasi v Ljubljano imam občutek kot da je  je cela Ljubljana  že ena bolnica, kjer bi večina ljudi potrebovala kakšno daljšo odsotnost od mesta in kakšno delo v naravi, da bi se malo uravnotežili od nenehnega hitenja in kaj vse je treba narest takoj in imet takoj. Sicer pa kot berem kakšne poste producirajo razne Ane in Mumboti in Osisi, takoj vidim da so to bolj neke mestne neizkušene srajčke. Sej če bi bil jaz ene dvajset let mlajši in brez izkušenj bi mi mediji enako prali glavo kot omenjenim in bi bil najbrž enak, tko da jih razumem...........Sicer pa če že pogledaš ves ta folk ki nam pere glavo pri tej krizi - od raznih Ihanov, Beovičk, Krekov, Logarc - to so samo eni zmatrani nesrečni obrazi brez kančka veselja na njih in kakšnega nasmeha.............bolniki hočejo narest tiste ki smo še zdravi in veseli za bolane, da bomo isti nesrečniki kot oni. Jebeš njihov status, "strokovnost", situiranost in podobne bedarije o katerih srečen in zdrav človek sploh ne razmišlja, ker niso pomembni..............

 

 

Ti najprej naštudiraj celotno HIV zgodbo. Sej notri imaš iste akterje kot pri Covidu - Faucija, Mullisa, PCR teste, toksična zdravila.................

 

azt.jpg.b96937f1235bbfc18a4cc832b906385a.jpg

 

Pa ko boš imel malo več izkušenj, boš vedel da se da raka zdravit tudi drugače kot s kemoterapijo. Sem tudi tukaj videl že dosti zgodb s smrtnim in ozdravitvenim izzidom. Recimo moj stric je pred leti umrl za rakom. Je končno šel k bioenergetiku in mu je začelo iti očitno na bolje, potem mu je njegov zdravnik predlagal eksperimentalno Ameriško zdravilo katerega stranski učinek je bil tud smrt. Stric je rekel da bo šel na vse ali nič (ne vem ali se mu je tolk mudilo z ozdravitvijo al kaj), vzel zdravilo, nato umrl po dveh tednih (podpisal je na lastno odgovornost seveda). 

magnets

Povezava do prispevka
chinasky reče pred 6 urami:

magnets

 

Hehe, a samo to maš za povedat glede na post ki sem ga napisal? Da sem magnets, tinfoil, flat earth, hollow earth, reptillian believer in še antivaxxer za povrh :))))))).  Torej napisal sem Osisu, ki je nekaj brihtiral o edinih možnih načinih zdravljenja, naj  naštudira HIV zgodbo, da mu bo bolj jasna Corona zgodba in prilimal sliko prvega zdravila proti AIDS-u imenovanega AZT, ki je bilo zelo toksično. In če greš pogledat kaj piše recimo o AZT-ju kot zdravilu najdeš sledeče:

 

azt.png.2a4c33185da3880ded65ab2e94e5e867.png

 

A se ti zdi to kaj znano? Če se pa malo bolj posvetiš in zadevo dobro naštudiraš iz večih virov in pričevanj, izveš še marsikaj zelo zanimivega.  Em, eni se učimo iz zgodovine in svojih izkušenj in ne padamo samo na propagando, ki jo širijo kapitalu prodane duše. Vsi tile ukrepi in vse sranje, ki se zdaj dogaja mi nekako ne diši po pretirani skrbi za zdravje ljudi. Besede "stroke" po medijih so sicer lepe glede vseh teh eksperimentalnih cepiv , ampak smo v letu in pol videli, da so že dajali zavajajoče obljube. Pika na i, da nekaj zelo ni v redu je pa izsiljevanje in pogojevanje. Kaj bo kdo delal, naj se pa vsak odloči sam seveda.  

  • Račka +1 3
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 9 urami:

 

Ja res je to, tudi iz mojih izkušenj. Predvsem Lublana je glede te Korone požvinjena. Jest sem bil Lublančan celo življenje, pa sem zadnja tri leta pri punci na vasi in je veliko bolje. Na srečo sem se veliko ukvarjal z raznimi športi in sem prepotoval veliko sveta in sem bil  zaradi surfarije veliko po raznih oceanih, kar ti tud spuca glavo in te mal transformira od mestnih debilizmov. V Ljubljani je večina folka napsihiranga od medijev, ker nimajo zunaj drugega za delat in potem notri sedijo in novice bulijo al pa  po štacunah bluzijo. Ko pridem z vasi v Ljubljano imam občutek kot da je  je cela Ljubljana  že ena bolnica, kjer bi večina ljudi potrebovala kakšno daljšo odsotnost od mesta in kakšno delo v naravi, da bi se malo uravnotežili od nenehnega hitenja in kaj vse je treba narest takoj in imet takoj. Sicer pa kot berem kakšne poste producirajo razne Ane in Mumboti in Osisi, takoj vidim da so to bolj neke mestne neizkušene srajčke. Sej če bi bil jaz ene dvajset let mlajši in brez izkušenj bi mi mediji enako prali glavo kot omenjenim in bi bil najbrž enak, tko da jih razumem...........Sicer pa če že pogledaš ves ta folk ki nam pere glavo pri tej krizi - od raznih Ihanov, Beovičk, Krekov, Logarc - to so samo eni zmatrani nesrečni obrazi brez kančka veselja na njih in kakšnega nasmeha.............bolniki hočejo narest tiste ki smo še zdravi in veseli za bolane, da bomo isti nesrečniki kot oni. Jebeš njihov status, "strokovnost", situiranost in podobne bedarije o katerih srečen in zdrav človek sploh ne razmišlja, ker niso pomembni..............

 

 

Ti najprej naštudiraj celotno HIV zgodbo. Sej notri imaš iste akterje kot pri Covidu - Faucija, Mullisa, PCR teste, toksična zdravila.................

 

azt.jpg.b96937f1235bbfc18a4cc832b906385a.jpg

 

Pa ko boš imel malo več izkušenj, boš vedel da se da raka zdravit tudi drugače kot s kemoterapijo. Sem tudi tukaj videl že dosti zgodb s smrtnim in ozdravitvenim izzidom. Recimo moj stric je pred leti umrl za rakom. Je končno šel k bioenergetiku in mu je začelo iti očitno na bolje, potem mu je njegov zdravnik predlagal eksperimentalno Ameriško zdravilo katerega stranski učinek je bil tud smrt. Stric je rekel da bo šel na vse ali nič (ne vem ali se mu je tolk mudilo z ozdravitvijo al kaj), vzel zdravilo, nato umrl po dveh tednih (podpisal je na lastno odgovornost seveda). 

ahahahahaha

 

rip drnovšek al neki. model glup si ko zemlja. 

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 16 urami:

Ja res je to, tudi iz mojih izkušenj. Predvsem Lublana je glede te Korone požvinjena. Jest sem bil Lublančan celo življenje, pa sem zadnja tri leta pri punci na vasi in je veliko bolje. Na srečo sem se veliko ukvarjal z raznimi športi in sem prepotoval veliko sveta in sem bil  zaradi surfarije veliko po raznih oceanih, kar ti tud spuca glavo in te mal transformira od mestnih debilizmov. V Ljubljani je večina folka napsihiranga od medijev, ker nimajo zunaj drugega za delat in potem notri sedijo in novice bulijo

Tebi se res vidi, da nimaš še nobenih izkušenj življenja na vasi :D

Povezava do prispevka

Itak, ker na res uno obrobnih vaseh je glavna cerkev, ki nadomešča MSM. Med slednjimi so pa itak glavni Družina in razni kmečki glasovi in Slovenske novice. Pa dejansko so po vaseh zelo precepljeni. Vsaj ... iz vasi iz katere jaz prihajam. Sem verjetno gnoj kidal, ko Mitsu še zase ni vedel. Kot bi rekel FTG ... poenostavljajo :D

 

In ok HIV je torej beta verzija Covida, Raki/tumorji so posledica našega slabega življenskega sloga. Gripa je posledica česa ?. A ko so pa nogo zlomiš so pa slabe vesoljske vibracije. Če s takimi zadevami operiraš po vasi ima Ana prav.  Lej tudi meni je HIV sumljiva bolezen, toda vseeno rabimo zdravilo zanj. In super, da se je tvoj stric pozdravil z bioenergetikom, toda jaz sem slišal več primerov, ko jih je zaradi tega umrlo.

 

Priiznam da sem narobe rekel glede 42% zaščite. Rekel sem izboljša za, medtem, ko bi moral reči ti da 42% verjetnost da zadaneš

 

On topic. Mi je pa žalostno, da mora biti Covid kriza, da se najde denar za medicinske sestre. To je pa lep dokaz, da kako gnil sistem imamo.

Povezava do prispevka
osis reče pred 24 minutami:

Lej tudi meni je HIV sumljiva bolezen, toda vseeno rabimo zdravilo zanj.

Zdravilo za HIV boš zdej lahko jemal zraven pfizerjeve anticovid tabletke

 

 

V Nemčiji jim bo tut zmanjkal postelj na intezivni. Prelagajo nenujne preglede in operacije.


https://dirkpaessler.blog/2021/11/07/modellrechnungen-es-wird-zeit-die-doomsday-szenarien-zu-zeigen/?fbclid=IwAR2nmUCFEqzZSNBlpmKZjp4g19_UbWDH1BNyGgxU7TBdAKrwe1h-pBjoXyM

 

 

Razlog? Pomanjkanje kadra. Medicinske sestre odhajajo.

 

https://www.t-online.de/gesundheit/krankheiten-symptome/id_91028806/intensivstation-darum-sind-trotz-corona-krise-immer-mehr-betten-gesperrt.html?fbclid=IwAR12mfmBeCWy8-A5_KL3Pa5wzRQZzDxe83LAy-s8zHO3iRKmO5xFA99C1LY

 

uredilo bitje cefizl
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...