Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Mitsu reče pred 20 urami:

 

Ja res je to, tudi iz mojih izkušenj. Predvsem Lublana je glede te Korone požvinjena. Jest sem bil Lublančan celo življenje, pa sem zadnja tri leta pri punci na vasi in je veliko bolje. Na srečo sem se veliko ukvarjal z raznimi športi in sem prepotoval veliko sveta in sem bil  zaradi surfarije veliko po raznih oceanih, kar ti tud spuca glavo in te mal transformira od mestnih debilizmov. V Ljubljani je večina folka napsihiranga od medijev, ker nimajo zunaj drugega za delat in potem notri sedijo in novice bulijo al pa  po štacunah bluzijo. Ko pridem z vasi v Ljubljano imam občutek kot da je  je cela Ljubljana  že ena bolnica, kjer bi večina ljudi potrebovala kakšno daljšo odsotnost od mesta in kakšno delo v naravi, da bi se malo uravnotežili od nenehnega hitenja in kaj vse je treba narest takoj in imet takoj. Sicer pa kot berem kakšne poste producirajo razne Ane in Mumboti in Osisi, takoj vidim da so to bolj neke mestne neizkušene srajčke. Sej če bi bil jaz ene dvajset let mlajši in brez izkušenj bi mi mediji enako prali glavo kot omenjenim in bi bil najbrž enak, tko da jih razumem...........Sicer pa če že pogledaš ves ta folk ki nam pere glavo pri tej krizi - od raznih Ihanov, Beovičk, Krekov, Logarc - to so samo eni zmatrani nesrečni obrazi brez kančka veselja na njih in kakšnega nasmeha.............bolniki hočejo narest tiste ki smo še zdravi in veseli za bolane, da bomo isti nesrečniki kot oni. Jebeš njihov status, "strokovnost", situiranost in podobne bedarije o katerih srečen in zdrav človek sploh ne razmišlja, ker niso pomembni..............

 

 

Ti najprej naštudiraj celotno HIV zgodbo. Sej notri imaš iste akterje kot pri Covidu - Faucija, Mullisa, PCR teste, toksična zdravila.................

 

azt.jpg.b96937f1235bbfc18a4cc832b906385a.jpg

 

Pa ko boš imel malo več izkušenj, boš vedel da se da raka zdravit tudi drugače kot s kemoterapijo. Sem tudi tukaj videl že dosti zgodb s smrtnim in ozdravitvenim izzidom. Recimo moj stric je pred leti umrl za rakom. Je končno šel k bioenergetiku in mu je začelo iti očitno na bolje, potem mu je njegov zdravnik predlagal eksperimentalno Ameriško zdravilo katerega stranski učinek je bil tud smrt. Stric je rekel da bo šel na vse ali nič (ne vem ali se mu je tolk mudilo z ozdravitvijo al kaj), vzel zdravilo, nato umrl po dveh tednih (podpisal je na lastno odgovornost seveda). 

 

Jep. Pa ivermektin majo na vasi prec pr roki. En šus konjem v štali, po pa še en šus sebi, pa en štamprl čez pa je.

uredilo bitje HellAngel
Povezava do prispevka
Ascender reče pred 51 minutami:

Kaj pa tole?

 

 

 

Direktno po clanku: "Although no evidence has been published that SARS-CoV-2 can infect thymocytes or bone marrow lymphoid cells, out in vitro..."

Edino kar je trenutno na voljo je zelo majhna longitudinalna studija na ze imunokomprimiranih pacientih, ki so jih cepili (Rahav Galia, Lustig Yaniv et al., 2021 EClinicalMedicine.). Vsi imunokomprimirani pacienti so bili sposobni sproducirat protitelesa.

 

Ce obstaja moznot da cepivo tako zjebe imunski sistem, obstaja tudi moznost da virus sam tako zjebe imunski sistem.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 4 minutami:

fak so tile provakserji frustirani, ker Rogan ni bil hospitaliziran

Niti ne. Sem zelo vesel da bamnalivimab in etesevimab delujeta.

 

Mi je pa zabavno kako antivax frajerji niste skocili v zrak nad rekordno hitro odobritvijo mabov. Pa ti povem, da so mabi najvecje mozno sranje med zdravili. Tm nekje ob boku s citostatiki :D

 

Ampak ne, vax bad!

Povezava do prispevka
maksi reče pred 14 minutami:

fak so tile provakserji frustirani, ker Rogan ni bil hospitaliziran

Zakaj bi bili? Ce se ne motim je tip uporabil zdravilo, ki stane 2000 dolarjev (monoclonal antibodies). Sem tako zato, da se, da vsem tistim, ki niso cepljeni samoplacljivo transfuzijo s tem. Naj davcna od place vsak mesec trga dovolj, da se vsaj malo povrne stroske neumnosti. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

A lahko, tisti, ki se ne cepite, razložite kakšen je vaš odnos do virusa, ki je praktično povsod okoli nas?

Izvajate kakšne zaščitne ukrepe ala vitamini, maske ipd. al enostavno ne jebete 5% hodite med ljudi, če je le možno brez maske, ali pa vsaj nos ven, družite se kot da ni nič, fejkate potrdila ipd.

Evo res me zanima.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 5 minutami:

A lahko, tisti, ki se ne cepite, razložite kakšen je vaš odnos do virusa, ki je praktično povsod okoli nas?

Izvajate kakšne zaščitne ukrepe ala vitamini, maske ipd. al enostavno ne jebete 5% hodite med ljudi, če je le možno brez maske, ali pa vsaj nos ven, družite se kot da ni nič, fejkate potrdila ipd.

Evo res me zanima.

a potem misliš da smo necepljeni ubermenschi, ker kljub jebivetrskemu odnosu še nismo zboleli

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 7 minutami:

A lahko, tisti, ki se ne cepite, razložite kakšen je vaš odnos do virusa, ki je praktično povsod okoli nas?

Izvajate kakšne zaščitne ukrepe ala vitamini, maske ipd. al enostavno ne jebete 5% hodite med ljudi, če je le možno brez maske, ali pa vsaj nos ven, družite se kot da ni nič, fejkate potrdila ipd.

Evo res me zanima.

Kak je pa tvoj odnos, glede na to, da se lahko okuziš glih tak kot necepljen?

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 9 minutami:

Kak je pa tvoj odnos, glede na to, da se lahko okuziš glih tak kot necepljen?

Upoštevam prioporočila in ukrepe za preprečevanje virusa razkuževanje, maska, distance, minimalno med ljudi, po potrebi tudi testiranje. Pač neko odgovorno ravnanje do sebe in družbe.

 

Glede na 3 doze cepiva je možnost, da se okužim manjša, pa vendar previdnost ni odveč.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...