Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

bleachedagnus reče pred 2 minutama:

Se pravi se je krivulja obrnila zaradi prekuzenosti in ne ukrepov. Haha, a ni prekuzenost 'teorija zarote'? 

Prekuzenost ni nobena teorija zarote. Vprašanje je koliko ljudi umre in koliko sesuje sistem. Slovenija je zelo dobra pri doseganju prekuzenosti, zraven je pomrlo veliko več ljudi kot bi bilo treba, ampak hej, njim se vsaj cepit ne bo treba. 

Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 9 minutami:

Jerala je ene par dni nazaj celo javnoizjavil, da jih vecina umre zaradi ostalih bolezni in ne covida. Tudi te stevilke niso najbolj realne (ce komu se ni jasno). 

Poglej vecje letno stevilo smrtiv v primerjavi s prejsnjimi leti. Slovenija je se vedno pri vrhu. 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 minuto:

Ja, to da je folk pod večjim stresom, nima nobene povezave s povečano smrtnostjo med starejšimi.

Ja pa smrtonosne race lahko napadejo in pobijejo celo vas... Lahko je tudi to. 

 

Lahko pa imas en razlog, ki razlozi vecino extra smrti...

 

 

Povezava do prispevka
ana reče Pravkar:

Lahko pa imas en razlog, ki razlozi vecino extra smrti...

 

Preliminary data from EU statistics agency Eurostat compiled by Reuters showed Sweden had 7.7% more deaths in 2020 than its average for the preceding four years. Countries that opted for several periods of strict lockdowns, such as Spain and Belgium, had so-called excess mortality of 18.1% and 16.2% respectively.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 minuto:

 

Preliminary data from EU statistics agency Eurostat compiled by Reuters showed Sweden had 7.7% more deaths in 2020 than its average for the preceding four years. Countries that opted for several periods of strict lockdowns, such as Spain and Belgium, had so-called excess mortality of 18.1% and 16.2% respectively.

 

To so jih smrtonsne race ubile in nic drugega.

Povezava do prispevka

hahaha

 

Poslusam novice na nacionalnem radiu tu. Govorijo o lockdownu za necepljene v Avstriji in baje imajo visjo precepljenost kot nekatere njihove vzhodne sosede kot sta Romunija in Bulgarija.... :worship: :rofl: (Btw to je izjava BBC korespondentke iz Avstrije). 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
maksi reče pred 5 minutami:

 

Preliminary data from EU statistics agency Eurostat compiled by Reuters showed Sweden had 7.7% more deaths in 2020 than its average for the preceding four years. Countries that opted for several periods of strict lockdowns, such as Spain and Belgium, had so-called excess mortality of 18.1% and 16.2% respectively.

A torej je Slovenija Svedska? 

Povezava do prispevka
ana reče pred 3 minutami:

hahaha

 

Poslusam novice na nacionalnem radiu tu. Govorijo o lockdownu za necepljene V Avstriji in baje imajo visjo precepljenost kot nekatere njihove vzhodne sosede kot sta Romunija in Bulgarija.... :worship: :rofl: (Btw to je izjava BBC korespondentke iz Avstrije). 

Za Angleže še je vedno tukaj Avstro-Ogrska.

 

  

ana reče pred 2 minutama:

A torej je Slovenija Svedska? 

Slovenija ima +19%

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
ana reče pred 9 minutami:

ehm geografija?!!

Govorim o Avstriji in lockdownu za necepljene.

 

Bo tudi tukaj, brez skrbi. Se bom sel takrat prostovoljno cepit, ker mi druge ni in se vedno fural neumnega antivaxxerja. Kaj cmo.

 

edit: glede primerjav Svedska - Slovenija  pa ne bi zgubljal besed. Smo ze zdavnaj ugotovili, da Svedi so nadljudje in oni lahko. Mi Balkanci smo samo neizobrazeni druzabni kmetje.

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 1 minuto:

Govorim o Avstriji in lockdownu za necepljene.

 

Bo tudi tukaj, brez skrbi. Se bom sel takrat prostovoljno cepit, ker mi druge ni in se vedno fural neumnega antivaxxerja. Kaj cmo.

Tega nisem napisala, ker mi bi bil avstrijski lockdown novica pač pa, ker mi je novica, da sta avstrijski sosedi Bolgarija in Romunija...

Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 31 minutami:

To so jih smrtonsne race ubile in nic drugega.

 

 

Ta otrok je bil zihr jabban in je bil član Pfizerjeve testne ekipe in je dobil supermoči in je smrtonosne race odrival od sebe z nevidnim protiračjim laserskim žarkom. Mama je pa zihr glupa antivaxxerka, ker ne zna zaščitit otroka in samo vrešči racam naj grejo stran.

 

 

Taprava jabbana mama tako skrbi za otroke:

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Same špekulacije glede štetja, že od začetka prve epidemije, tako da me čudi, da ni šel tega nihče podrobno razlagat. Čeprav skoraj nima vpliva na politiko ukrepanja. Al sem pa samo jaz spregledal kakovostne članke, poste ali kaj tretjega, kjer bi bili razloženi splošni protokoli okrog smrti.

Povezava do prispevka
Navedek

 

Poklukar med covidnimi pacienti, v UKC-ju priskočil na pomoč zdravnikom.

 

Minister za zdravje Janez Poklukar se bo danes pridružil svojim kolegom na intenzivni enoti Univerzitetnega kliničnega centra v Ljubljani, kjer jim bo pomagal pri oskrbi covidnih bolnikov. Informacijo so nam na UKC-ju potrdili, več podrobnosti pa za zdaj ni znanih. 

Vlada se sicer danes mudi na obisku JV regije, minister Poklukar se kolegom z vlade pri tem obisku ni pridružil, zjutraj so sporočili, da ga bo na obisku nadomeščala državna sekretarka. 

vir: https://www.zurnal24.si/zdravje/minister-osebno-pomaga-pri-oskrbi-covidnih-bolnikov-376363

 

 

 

lepo da nekdo vabi k pomoči zdravstvenih delavcev tudi s svojim zgledom 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...