Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

MikeHunt reče pred 11 urami:

 

to je utelešenje NAZI STUFF

 


LP

OK nisem ravno fan avstrijskega pristopa, ker ne verjamem, da bo dovolj učinkovit. Te prisile okoli cepiv po mojem mnenju ne delujejo (nisem za obvezno cepljenje). 

 

Ampak te nazi stuff bedarije so pa malo čez rob. Nihče se ni pritozeval, ko so v mojem koncu in v UK tako ravnali s starejšimi, samo da se je takrat uporabljajo izraze kot so shielding ali cocooning. Očitno je nazi stuff samo, ko ukrepi zadanejo generacijah, ki več časa precepijo na fb ali twitter-ju.

 

Tisti fruitloop pri 13 minutah pa noče znanstvenih debat pač pa filozofske razprave o 'bad pharma'. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 3
Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 28 minutami:

ali pa lahko rečemo generacijo, ki ima vso zivljenje pred sabo in ni ogrozena,

 

namesto generacije, ki je postavila tako trhle temelje drzave, da imamo danes kar imamo

 

vidis, retorika je samo vprasanje zornega kota.

 

 




LP

Prejsen teden je tu umrl 14letnik. Kolikor vem so tudi mladi na urgenci v Sloveniji. Ti mladi bodo sedaj ogrozeni, ker zdravstvo ne bo moglo poskrbeti zanje, če se jim kaj zgodi in potrebujejo zdravstveno pomoč. 

 

Drugače pa moj point ni bil o ogrozenosti generacij, ampak da tisti, ki se sedaj pritozujejo o naci ukrepih, to pocnejo zato, ker zadevajo njih. Takrat, ko se je zapiralo starejše v njihove domove brez stikov z drugimi, je bilo slišati precej manj naci primerjav, čeprav je bilo ravnanje z njimi precej bolj kruto. 

 

Številke ne lazejo, necepljeni prenašajo več in bolj verjetno pristanejo v bolnici. Če pogledamo z drugega zornega kota, kot si pripolnil sam, gre za cocooning najbolj ogroženih skupin. 

Povezava do prispevka

 

ana reče pred 11 urami:

 

 

Ampak te nazi stuff bedarije so pa malo čez rob. Nihče se ni pritozeval, ko so v mojem koncu in v UK tako ravnali s starejšimi, samo da se je takrat uporabljajo izraze kot so shielding ali cocooning. Očitno je nazi stuff samo, ko ukrepi zadanejo generacijah, ki več časa precepijo na fb ali twitter-ju.

 

 

Milanovič, ki je eden redkih ki opravlja svojo funkcijo predsednika in predstavlja opozicijo in ne sledi samo narativi in kdaj pa kdaj tudi kaj podvomi, in ni samo tiha rit kot recimo Pahor se je tudi oglasil. Oziroma kot spremljam Milanoviča, še kaže da je človek in ne samo programiran robot.

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/milanovic_2.html

 

2021-11-18_11-43-21.thumb.png.9c82607652281de302a9a506254ea76f.png

 

Aja, kdo je na oblasti v Avstriji trenutno? Skrajni desničarji. In prvi so, ki so spet začeli z zelo podobnim sranjem kot smo mu že bili priča v zgodovini in se ni dobro nadaljevalo. Očitno so ljudje tam tako naštimani. Sej v intervjuju v posnetku zgoraj je Angleški novinar komentiral, da njemu se zdi da v Angliji to ne bi šlo čez, ker bi se ljudje uprli.  

 


 

 

uredilo bitje Mitsu
  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 17 minutami:

Prejsen teden je tu umrl 14letnik. Kolikor vem so tudi mladi na urgenci v Sloveniji. Ti mladi bodo sedaj ogrozeni, ker zdravstvo ne bo moglo poskrbeti zanje, če se jim kaj zgodi in potrebujejo zdravstveno pomoč. 

 

Drugače pa moj point ni bil o ogrozenosti generacij, ampak da tisti, ki se sedaj pritozujejo o naci ukrepih, to pocnejo zato, ker zadevajo njih. Takrat, ko se je zapiralo starejše v njihove domove brez stikov z drugimi, je bilo slišati precej manj naci primerjav, čeprav je bilo ravnanje z njimi precej bolj kruto. 

 

Številke ne lazejo, necepljeni prenašajo več in bolj verjetno pristanejo v bolnici. Če pogledamo z drugega zornega kota, kot si pripolnil sam, gre za cocooning najbolj ogroženih skupin. 

 

starejši v domu, nima obiskov (je dejansko ogrozen, predstavlja do statisticne napake smrti) = testiraj se in legitimiraj, za obisk zdravnika, točit bencin, piti kavo zunaj na terasi sam v lokalu (star si 22 let)

 

 

LP

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 12 minutami:

 

starejši v domu, nima obiskov (je dejansko ogrozen, predstavlja do statisticne napake smrti) = testiraj se in legitimiraj, za obisk zdravnika, točit bencin, piti kavo zunaj na terasi sam v lokalu (star si 22 let)

 

 

LP

Nimam pojma kaj hočeš povedati s tem.

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 50 minutami:

Aja, kdo je na oblasti v Avstriji trenutno? Skrajni desničarji. In prvi so, ki so spet začeli z zelo podobnim sranjem kot smo mu že bili priča v zgodovini in se ni dobro nadaljevalo. Očitno so ljudje tam tako naštimani. Sej v intervjuju v posnetku zgoraj je Angleški novinar komentiral, da njemu se zdi da v Angliji to ne bi šlo čez, ker bi se ljudje uprli.  

Privc v Avstriji niso na oblasti skrajni desnicarji. To je cista neumnost. Kot drugo v VB so se tudi v prvem valu odlocili, da zapiranje druzbe ne bi slo skozi. Potem so pa lepo ubogali, ko so lahko sli ven iz hise ali stanovanja za eno uro na dan. Kot sem ze rekla, avstrijski ukrepi se mi zdijo prepozni in neucinkoviti (cisto osebno povsem nestrokovno mnenje, ampak se mi zdi, da bodo samo se bolj razdelili ljudi), ampak kako so Britanci (Anglezi, drugi itak ne stejejo) nekaj posebnega, pa poslusamo ze ves cas. Gre za cisto prepricanje o nacionalni superiornosti, ki jo privljecejo ven, ko gre za debate o Brexitu, ECJ, Coroni in rezultat je samo, da so imeli do spomladi precej ostre omejitve in eno najvecjih smrtnosti v Evropi. Aja pa to razmisljajo, da bi migrante, ki pridejo v UK cez kanal, posiljali v taborisca v Albaniji. Toliko o britanski superiornosti, demokraticnosti in humanitarnosti. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Deadguy reče pred 1 uro:

a se res obeda koronski dodatek za cepljene? to bi bli smehi orehi

 

Kastor reče pred 1 uro:

big support, rabim dinar, mogoče da dobimo več, če se greš večkrat cepit :D 

 

svit reče pred 45 minutami:

Za vsak odmerek 100 EUR ali pa ustrezen Počivalškov bon :D...

 

AdamSmit reče pred 43 minutami:

Mislim, da je moj prispevek k ne-ubijanju ljudi precej več vreden ko 100 eur

 

Poplačali nas bodo pa ti, ki pobijajo ljudi. 

 

Zdravstvena kriza :))))

 

 

 

Povezava do prispevka

opa bato

 

Navedek

Vienna automatically books appointments for unvaccinated people

Online since today, 12.26 p.m

Viennese who have not yet been vaccinated against the coronavirus will now receive mail from the city: The letter consists of an invitation to be vaccinated and an appointment that has already been reserved, including the date and time.

 

 

uredilo bitje Spiralmind
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...