Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Flosar reče pred 1 minuto:

dosti folka poroča, da so na tretjo dozo imeli dosti hujšo reakcijo kot na prvi dve

 

pač eksperimentiranje v real timeu, v normalnih okoliščinah bi se tako cepivo testiralo 10+ let, tak pa mamo to emergency use only approved sranje, katere edini namen je verjetno to, da odpira vrata za razne genske terapije v prihodnosti (čekirajte unnatural selection na netflixu)

 

cepite se

In dost folka predvidevam je od soseda prijatelj pa od bratranca žena in tako naprej. 

 

Ostalo je pa itak še večja neumnost...

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 2
Povezava do prispevka
ana reče pred 9 minutami:

Ne ni, samo to je uradno porocanje, ki kaze, da so resni stranski ucinki redki. Roka te pa boli in utrujenost je tudi pogosta, ampak to so ucinki na ravni mačka. 

Really? 18k prijavljenih smrti je zate redko ? Za svinjsko gripo so cepljenje ustavili po 53.

Povezava do prispevka
MarioKing reče pred 7 minutami:

Skupaj na UKC Ljubljana in Maribor več kot 1000 zaposlenih na "bolniški"... ?! Kako če je skoraj "vojno" stanje?! A so jih prisilno dali na bolniško, ker se nočejo testirati, cepiti!? Več o tem v naslednji oddaji...

Ma recimo da bolniško štekam, čeprav že 400 od 3600 (ali koliko ima UKC Maribor zaposlenih) ni mala številka. Ampak da je pa 1200 od 3600 zaposlenih odsotnih, je pa tudi malo čudno? Pa v članku piše, da jih je toliko odsotnih samo v UKC Maribor in ne skupaj z Ljubljano, zato je še toliko bolj čudna ta številka.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
ana reče pred 25 minutami:

Sicer ne vem kje je število 18k navedeno, ampak procentualno si resni ucinki redki.

 

Mene je oseba, ki me je cepila, opozorila, da se lahko naslednji dan pojavita vročina, glavobol in slabost. In točno to se je vse pojavilo pri meni naslednji dan. Če me je opozorila, to najbrž pomeni, da so iste simptome opazili pri večjem številu ljudi. Tako da se to, da ni nekih večjih stranskih učinkov, niti približno ne strinjam. 

uredilo bitje twEEneR
Povezava do prispevka
Navedek

OpenVAERS is a project developed by a small team of people with vaccine injuries or who have children with vaccine injuries. We do not accept donations or solicit fees. There is zero monetization of this site. It is purely created in order to help others browse the VAERS records and to identify the reported signals that may otherwise get missed.

Brez imen in informacij kdo je za stranjo. Še največje kitajske knock off strani ponudijo več informacij. 

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 18 urami:

 

Mene je oseba, ki me je cepila, opozorila, da se lahko naslednji dan pojavita vročina, glavobol in slabost. In točno to se je vse pojavilo pri meni naslednji dan. Če me je opozorila, to najbrž pomeni, da so iste simptome opazili pri večjem številu ljudi. Tako da se to, da ni nekih večjih stranskih učinkov, niti približno ne strinjam. 

To je mogoce ob vsakem ceplenju in pogosta reakcija, da telo proizvaja proti telesa. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
svit reče pred 31 minutami:

Saj veš, da lahko v to bazo pišejo vsi? 

 

Še sama stran ti na dnu piše.

OpenVAERS is a private organization that posts publicly available CDC/FDA data of injuries reported post-vaccination. Reports are not proof of causality.

Ja javni podatki iz CDC/FDA predstavljeni na uporabniku bolj prijazen način. Itak da lahko pišejo vsi, that's how it works since always. Je pa oddaja lažne prijave zvezno kaznivo dejanje.

Povezava do prispevka

"K upadu prometa pa je po besedah naših članov pripomogla tudi uvedba pogoja PCT. Zato menimo, da bi bilo treba v PKP 10 vključiti kritje upada prometa v sorazmerni višini od upada prometa za gostinsko dejavnost in ostale dejavnosti." - OZS

 

Marš gamad kolaborantska, prav je da vam je promet padel, saj ste bili taki, ko se je uvedel PCT!

 

 

tumblr_2c74c4bc048d53566ff886bac41cc034_86891bb1_500.gif

Povezava do prispevka
Medeninček reče pred 15 minutami:

 

In čemu si spraševal mene, kaj imam jaz z gov.ru in facebookarstvom? Tvoja tribalistična zavest ti preprečuje, da bi sploh reagiral nedelitveno, zunaj polarizacijskega cikla. Kje vidiš anticepilce, sploh veš kaj ta izraz pomeni? Izpostavljalci zagovarjanja znanosti morate vedet, da ste to lahko le ko njeno metodologijo demonstrirate tudi pri delanju lastnih sklepov, sicer gre le za vaše zaupanje v statuse. Pri nas je epidemiolog Ivan Eržen v intervjuju rekel, da "Opažam, da ni toliko anticepilcev…”, enako ugotavljajo povsod v tujini, Svetovna zdravstvena organizacija je izdala 60 stransko poročilo, kjer je opozorila na nevarnost napačnega kategoriziranja in iz tega izhajajočih intervencij, “differentiating hesitancy from other reasons children/adults are unvaccinated or under-vaccinated is of critical importance”. Z antivaxerji zmerjate ljudi izključno zato, ker izraz predstavlja flat-earther nivo debilizma kar je v teh vaših plemenskih konfliktih sodobne ekstremne družbene dinamike čustveno zadovoljujoče orozje

 

Ker si bil pac nekdo, ki je izpostavil Novavax. Se ti opravicujem, imas prav, posplosil sem te v skupino bleachedanusov, ki so jako glasni v tej temi in dajejo obcutek, da gre za homogeno enoto zanikovalcev virusa, cepiv,... Sem pa, hecno, ravno sam tisti, ki je par sto strani nazaj poskusil izpostaviti nehomogenost znotraj skupine ljudi, ki problematizirate ukrepe in pomankanje osnovnega konsenza znotraj te skupine, kaj naj bi ti ukrepi bili, ce nebi poceli kar pocnemo zdaj. Jaz upam, da nam Novavax prinese ta konsenz. Samo v tem primeru bo moral ustrezati politicnim interesom Rusije, ki pa niso ravno naklonjeni EUju in nasim konsenzom. 

 

Facebook je leglo Ruske destabilizacijske propagande od migrantov, do Brexita, Trumpa, korone,...

 

Zgodbe okoli Rogana in CNNa so mi glupe. Jaz nimam nic s tem. Haha, pa smo na zacetku tvojega posta in posplosevanju. 

 

Edina stvar, ki me podzge v zvezi s tem carjem, je samo to, da je ves cas za svoje poslusalce downplayal korono, ko pa jo je dobil je imel pripravljeni 2 medicinski mnenji, steroide, tablete,... letel bi na luno, ce bi bil zivljensko ogrozen. Z drugimi besedami, ne mi opletat s tem hinavcem.

 

In ja moj komentar je bil provokacija.

 

 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
hordak reče pred 49 minutami:

Ja javni podatki iz CDC/FDA predstavljeni na uporabniku bolj prijazen način. Itak da lahko pišejo vsi, that's how it works since always. Je pa oddaja lažne prijave zvezno kaznivo dejanje.

Od koga? Kako natančno, ali za tem stoji zaupanja vredna organizacija? Več kot info@ email naslova jaz zanje nisem našla.

Povezava do prispevka
hordak reče pred 44 minutami:

Se pravi ni važno da so to reporti, ki jih dobivajo na CDC ali FDA

Važno je, kdo je postavil to stran.

 

Kako veš, da jih? Si primerjal stevilke? Zato ker so oni to rekli? Kdo so oni? 

 

Pri takih zadevah je treba imeti zaupanje v tiste, ki ti podajajo informacije. To je težko, ko ne veš kdo je za websiteom. 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...