Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Navedek

Evo so facebook skupine, drugo direktno posti folka na mn3njalniku.

Si mogoče videl kakšen post v tej temi v katerem bi omenil, da sem pro ali anti cepljenju? Ne? Torej ne palamudi. Na vseh teh 628 straneh ni blo nič novega napisanega že lep čas ampak je samo prepucavanje iz ene strani na drugo, ki ni daleč od tistega kar je na facebooku, samo da je to tukaj malo lepše napisano.

uredilo bitje LeBron
Povezava do prispevka

No, no, tale je direkt rl. 

 

Meni je vrhunska ironija, ko mi certified roidnezi razlagajo se ne bodo cepili, ker je cepivo 'nepreverjeno', 'ne poznamo sestavin' in 'ne vemo kaksni so stranski ucinki'. 

 

Istocasno jim pa random steroidi iz madzarske ne vzbudijo prav nobenega pomisleka.

 

Totalna kognitivna disonanca.

Povezava do prispevka

Ko sem slišal da je prišel Omicron se mi je zdelo znano da sem to že nekje slišal:

"Omicron is a loyal, hard-working Decepticon who is respectful, yet not afraid to challenge authority. He will do what ever is necessary to further the Decepticon's conquest of the Universe, even if it costs him personal harm. He dreams of someday being the Decepticon leader, yet doesn't scheme against his current commanders. He applies great skill in battle, relying on his instincts to do his best in every aspect of his position. He feels he is meant for leading fellow Decepticons and feels great pride in his battlefield prowess. He is capable of moving at fast speeds with great agility, which he primarily relies on for defense. In F-16 mode, he can move at even greater speeds and attack swiftly and sharply. Omicron's greatest weakness is his slight over-confidence in battle; while an extremely fast warrior, he lacks raw power to back up his ambitions."

 

Drugače, a je ta zdej ver. B.1.1.529 je še "beta verzija" al je to "final" da vem če ves denar dvignem z banke (187,98 €) ter ga zagonim, ker bo šlo dokaj kmalu vse v franže... Tako ali drugače...

uredilo bitje MarioKing
Povezava do prispevka
ana reče pred 7 urami:

Tu so danes odobrili ceplenje mlajših od 50 s poživitvenim odmerkom. Ker je tu zanimanje za cepljenje visoko, gre po starostnih skupinah. Izjema je prednostno ceplenje nosečnic zato, ker so tako ranljiva skupina. 

 

Sedaj pa ne vem ali naj verjamem nimiousu in njegovem strokovnem vpogledu ali komisiji za ceplenje tu, kjer skupina strokovnjakov preuči vsa poročila in na njihovi podlagi da priporočila. 

 

Težka odločitev, kajti sem prepričana, da je nimious podrobno preučil zadeve na FB. 

Ja, ljudje k se ne strinjajo s tabo so preučili zadeve na FB. Definitivno. Sicer to da se gre proti vsem normativom ni nič kaj posebej alarmantno, popolnoma kul je recimo da se cepi 5 letnike (čeprav v EU najbrž ni noben umrl v tej skupini). In ne da bi se mogoče izvedlo to (popolnoma nepotrebno) cepljenje najprej na manjši skupini kot je to normalno, ne, treba je precepiti VSE 5 letnike (in dati PC pogoj za vrtec in šolo).

 

viddek reče pred 6 urami:

Vidim da mesas pasivno difuzijo z encimsko kinetiko asociacije.

Lahko rec koncava.

 

predpostavka: Tezko je medsebojno primerjati rezultate, dejmo gledat procente,...

 

Jah, moj point je da še če bi liposomom dali tarčne receptorske proteine, bi bila selektivnost premajhna da bi lahko z zagotovostjo trdil, da ne more iti nič narobe (in zato neodvisni organ ne bi smel dati dovoljenja za masovno uporabo, sploh delu populacije, ki jih bolezen ne ogroža). Če hočeš nekaj spraviti v določen tip celic je selektivnost 90% odlična (nekaj kar tudi s receptorji ne bi dosegli), če pa nekaj nočeš da gre v določen tip celic, je pa bistveno premalo.

Sploh so pa bli objavljeni članki, ki so liposome zaznali po celem telesu (najvišja koncentracija je bila v jetrih če me spomin ne vara, še višja kot na mestu cepljenja).

 

No, že prva študija ti je povedala, da cepljenje poveča šanso za 3,5x v primerjavi z necepljenjem.

Pa nikjer ni objavljeno kake so šanse za cepljene, ki zbolijo; in kakšne so za prebolele, ki se cepijo.

Drgač pa so športniki ful slaba skupina za čekirat. Za cepljenje in za prebolevanje. Ker v povprečju ful bolj najebejo, ker srce res ne ceni, če pretiravaš s fizičnim naporom ko prebolevaš.

 

Zato pa sem mnenja, da naj se pač cepi kdor se hoče cepit. Sploh ker je tveganje za hospitalizacijo bolj zmanjšano s tem da nisi debel, kot s tem da se cepiš.

Povezava do prispevka
MarioKing reče pred 1 uro:

Drugače, a je ta zdej ver. B.1.1.529 je še "beta verzija" al je to "final" da vem če ves denar dvignem z banke (187,98 €) ter ga zagonim, ker bo šlo dokaj kmalu vse v franže... Tako ali drugače...

 

Tole moraš dekodirat na drugačen način:

 

B 1+1+5+2+9 = B 18 = B 1+8 = B 9 = B NINE = BENIGN = Not harmful in effect   ;))))))))))

 

 

 

Povezava do prispevka

Model, pol kurca ti ni jasno zgleda. Oboje se bo zgodilo. Ne moreš ti shortat proti money printerju, house always wins. To je kokr folk k longa SLV proti JPM, ki lahko ustvarja iz zraka nove silver ETF-je. Kako misliš, da boš zmagal proti neskončnemu supplyu? Pred padcem veliki komot likvidirajo shorte raznih viddeksov in tomazekov. In most def bo nek nor blow-off top pred japonskim scenarijem.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Božični sejmi bodo morali biti ograjeni
"Vlada je zaostrila tudi pravila glede sejemske dejavnosti na odprtih površinah, gre za premične stojnice v nizu ali skupini (npr. božične stojnice). Območje sejemske dejavnosti mora biti ograjeno, vhod in izhod morata biti ločena, ob vhodu v lokal ali na prostor, kjer se izvaja gostinska dejavnost strežbe jedi in pijač, pa mora biti na vidnem mestu objavljeno dovoljeno največje število hkrati prisotnih oseb v lokalu ali na prostoru."

 

dhsga~2.jpg

 

Za Kranj priporočam:

Einsatzstation A: Pri "Čebelici"

Einsatzstation B: Pri "Stari Pošti"

Einsatzstation C: Pri "Pungartu" oz. na štengah pri vodnjaku

Einsatzstation D: Teli pa morajo kr hodit okoli ter pazit na "partizanske potke" v Kranj... Jih je kr nekaj...

uredilo bitje MarioKing
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Conspiracy theorists are pushing toxic bleach and other harmful treatments they claim can 'de-vaccinate' people

 

pricakujem da se bodo kmalu zaceli oglasevati strokovnjaki, ki bi z belilom in orgonskimi topovi iz teles odstranjevali zle 5G pedosatanisticne nanobote s katerimi reptilijanska kabala cepi ljudi

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
manakiin reče pred 3 urami:

Model, pol kurca ti ni jasno zgleda. Oboje se bo zgodilo. Ne moreš ti shortat proti money printerju, house always wins. To je kokr folk k longa SLV proti JPM, ki lahko ustvarja iz zraka nove silver ETF-je. Kako misliš, da boš zmagal proti neskončnemu supplyu? Pred padcem veliki komot likvidirajo shorte raznih viddeksov in tomazekov. In most def bo nek nor blow-off top pred japonskim scenarijem.

Offtopic, je tu na Mn3njalniku kje kakšen topic glede te teme (investiranje v delnice, day-trading, itd)?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...