Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

 

svit reče pred 2 urama:

Nimamo zastonj uradne in alternativne medicine. Če bi alternativna medicina delovala, bi bila del uradne medicine. 

 

 

 

To je splošno prepričanje ljudi, ki so samo nekaj prebral in nimajo izkušenj z obema zadevama. Jaz sem takoalitako za obe stvari, ker sem toliko izkusil da vem kdaj kakšni zadevi kaj zmanjka in kje so prednosti in slabosti. Seveda je pa vse odvisno od ljudi, ki prakticirajo eno in drugo stvar in kakšni mojstri so postali v tistem s čimer se ukvarjajo in na kakšen način lahko pomagajo v specifičnih situacijah. Pri obeh zadevah imaš dobre in slabe ljudi. Ni pa zdej, da je samo  uradna medicina vsemogočna, kot je trenutni narek in tukaj sem rekel da se je treba malo uravnotežit. Čeprav kot jaz ugotavljam se za narekom skrivajo interesi megakorporacij, ki se skrivajo za znanostjo in uradno medicino. Fak, mislm da tud uradna medicina in znanost nista tolk glupi, kot je glup ves ta narek in da so se interesi korporacij zakamufliral, kot da so medicina. 

Povezava do prispevka
Medeninček reče pred 2 urama:

COVID-19: Omicron variant 'highly infectious' and booster jabs may need 'double' dose, says Moderna CEO

"We've lowered the dose of a booster of a current vaccine, and so we have a lot of safety data showing that we could go back to a higher microgram dose at double the dose of a current vaccine, which should provide better protection than the third dose booster at 50 micrograms," he said.

 

Pa še več bodo lahko računali za višjo dozo

 

Win win

Povezava do prispevka

Ampak največje legende v tej kovid plandemiji so pa novinarji, majkemi. Miljon, miljarda, biljon, gazzilion, trillion. To je FDV strokovnjakom vse glih.

 

Navedek

V pandemiji je Pfizer s prodajo cepiva zaslužil 35 milijonov dolarjev (30,8 milijona evrov)

 

edit: aja link:

 

MarioKing reče pred 3 urami:
uredilo bitje UFO
Povezava do prispevka

Messi pa Ronaldo imata plače cca. 10 miljonov na teden. Samo plače. Zdaj pa malo premisli.

 

edit: pardon še jaz sem se zajebal. Ne 10 ampak 1 na teden. :rofl:  Torej 50 miljonov na leto + sponzorske pogodbe.

 

edit 2: :rofl: To ima zdaj plače 1 miljon na teden, ker je že za en kurac. Torej, ko je bil v Realu, Barci, sta imala tam okoli 5 miljonov na teden.

uredilo bitje UFO
Povezava do prispevka
UFO reče pred 59 minutami:

Ampak največje legende v tej kovid plandemiji so pa novinarji, majkemi. Miljon, miljarda, biljon, gazzilion, trillion. To je FDV strokovnjakom vse glih.

 

 

edit: aja link:

 

 

Sej najbrž majo tam samo študentarijo zaposleno, ki prepiše od nekje in se potem še parkrat zmoti. Pomoje je na temu forumu več "raziskovalnih novinarjev" kot pa na PopTV. Pa sej dohtarje so tud razvrednotl. Zdej ni treba imeti več nobenega znanja in kaj razmislt in imeti svoje mnenje. Narek je znan, bolezen je ena, rešitev zanjo je jab, ne razmišljaj, pikaj in gremo dalje. Simpl rešitve, za simpl probleme......

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 32 minutami:

 

Sej najbrž majo tam samo študentarijo zaposleno, ki prepiše od nekje in se potem še parkrat zmoti. Pomoje je na temu forumu več "raziskovalnih novinarjev" kot pa na PopTV. Pa sej dohtarje so tud razvrednotl. Zdej ni treba imeti več nobenega znanja in kaj razmislt in imeti svoje mnenje. Narek je znan, bolezen je ena, rešitev zanjo je jab, ne razmišljaj, pikaj in gremo dalje. Simpl rešitve, za simpl probleme......

Problem je, da imaš previsoko mnenje o svojem razmisljanju. 

 

Nihče od nas ne ve vsega. Če ti nekaj ropota v avtu posluša mehanika, če grades hiso ti svetuje arhitekt, elktricar ti popravlja napeljavo  za mnenje o cepivih bi pa poslusal nekoga, ki prakticira bioresonanco. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 3
  • Trol 2
Povezava do prispevka

:rofl:

 

zaslužek, revenue, sales, prihodek

Navedek

V pandemiji je Pfizer s prodajo cepiva zaslužil 35 milijonov dolarjev (30,8 milijona evrov)

 

Navedek

Pfizer says 2021 COVID-19 vaccine sales to top $33.5 bln, sees need for boosters

------------------------------------------

dobiček, profit

 

Jaz čisto v redu razumem številke.

 

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/pfizer-raises-estimates-2021-sales-covid-19-vaccine-335-bln-2021-07-28/

uredilo bitje UFO
Povezava do prispevka
ana reče pred 2 urama:

Problem je, da imaš previsoko mnenje o svojem razmisljanju. 

 

Nihče od nas ne ve vsega. Če ti nekaj ropota v avtu posluša mehanika, če grades hiso ti svetuje arhitekt, elktricar ti popravlja napeljavo  za mnenje o cepivih bi pa poslusal nekoga, ki prakticira bioresonanco. 

 Ne vem sicer od kje si zdej potegnila točno bioresonanco in zakaj jo primerjaš s cepljenjem? Takoimenovana alternativa in uradna medicina imata obe veliko modalnosti zdravljenja.  Samo štos človeka je v tem, da je to malo bolj kompleksna stvar, kot vse te stvari skupaj ki si jih omenila (avti, stavbe,.....). Pa recimo da zna uradna medicina poštimat določen del tega kompleksnega mehanizma, nekje ji pa zaenkrat zmanjka dosega,  Torej medicina zna zlo dobr poštimat telo (arhitekt, mehanik) in še mnogo stvari, definitivno ji pa sfali pri elektriki v človeškem telesu (električar). No in obstajajo ljudje, ki znajo električni del človeka poštimat. In ker je človeško telo biološki stroj z vgrajenim biološkim računalnikom in je sposobno samoregeneracije, je od te nevidne električne napeljave zelo odvisno kako se bo vidno fizično telo generiralo in regeneriralo. Torej so takoimenovani alternativci, ki res obvladajo tako stvar potrebni, ker tudi obvladajo marsikaj. Seveda pa človeški električar ni vsemogočen, zato bi bilo fino da obstaja sinergija med uradnimi in alternativnimi modalnostmi in se poskuša postavit čim več stvari na svoje mesto, da bi ljudje prosperirali.  Te sinergije pa zaenkrat še ni.

 

Jaz ko komentiram bedarije pri narativi v tej krizi se bolj obregam ob to, da ne more biti samo ena resnica, samo ena rešitev in da ne more biti samo uradna medicina vsemogočna in da se tukaj že zdavnaj ne gre več za zdravje.

 

Pa sej tud medicina sama gre počasi v to smer:

 

81nKBF0oPQL._RI_.thumb.jpg.37adaf48b7207b0f959e3e4625eaff51.jpg

 

“In the future, medical treatments will be based on electroceuticals rather than pharmaceuticals. Instead of prescriptions for chemical molecules doctors will prescribe specific frequencies. This is not science fiction – it’s happening right now. Although it is not widely known about because of the near monopoly the pharmaceutical industry has on medicine.

 

uredilo bitje Mitsu
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Jaz se strinjam, da ima znanost vedno prav. Samo problemček je, da je včasih potrebno počakati kakšno leto ali desetletje ali stoletje, da se dokaže kdo je imel prav.

 

 

Pa brez skrbi. Imam še nekaj primerov na zalogi.

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 14 urami:

 Ne vem sicer od kje si zdej potegnila točno bioresonanco in zakaj jo primerjaš s cepljenjem? Takoimenovana alternativa in uradna medicina imata obe veliko modalnosti zdravljenja.  Samo štos človeka je v tem, da je to malo bolj kompleksna stvar, kot vse te stvari skupaj ki si jih omenila (avti, stavbe,.....). Pa recimo da zna uradna medicina poštimat določen del tega kompleksnega mehanizma, nekje ji pa zaenkrat zmanjka dosega,  Torej medicina zna zlo dobr poštimat telo (arhitekt, mehanik) in še mnogo stvari, definitivno ji pa sfali pri elektriki v človeškem telesu (električar). No in obstajajo ljudje, ki znajo električni del človeka poštimat. In ker je človeško telo biološki stroj z vgrajenim biološkim računalnikom in je sposobno samoregeneracije, je od te nevidne električne napeljave zelo odvisno kako se bo vidno fizično telo generiralo in regeneriralo. Torej so takoimenovani alternativci, ki res obvladajo tako stvar potrebni, ker tudi obvladajo marsikaj. Seveda pa človeški električar ni vsemogočen, zato bi bilo fino da obstaja sinergija med uradnimi in alternativnimi modalnostmi in se poskuša postavit čim več stvari na svoje mesto, da bi ljudje prosperirali.  Te sinergije pa zaenkrat še ni.

 

 

Tvoj link o alternativnem pogledu na ceplenje je spisala zenska, ki ima ambulanto za bioresonanco. 

 

Prevaranti, ki ponujajo magicno zdravljenje, ponavadi dobro sluzijo na ranljivih bolnikih. In ne mi razlagati kako ti ves. Ne ves nicesar, za kakrsno koli ovrednotenje je potrebno precej vec kot en pacient, ki se je malo bolje pocutil po obisku pri kiropraktiku. Podobna kot industrija prehrambenih dodakov oboji sluzijo na veliko in so veliko manj regulirani. Alternativna medicina je alternativna, ker njene metode niso dokazane. Res mislis, da veliki farmacevti ne bi raziskali kako lahko prodajajo ucinkovita "alternativna" zdravila za visok dobicek? 

 

In ja znastveniki se motijo. Verjetnost je pa, da se motijo malo manj, kot kak saman, ki zdravi raka z mrzlo vodo ali kot kak filozof, ki na facebooku razlaga, kako ve, da so cepiva nepotrebna. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 5
  • Trol 3
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
UFO reče pred 17 urami:

Se mi je zgodilo, ko se s kom pogovarjam zakaj se ne cepim in rečem, da je vse samo biznis. In me folk gleda :blink:. Ampak zdaj, ko malo premislim, folk dejansko ne loči milijon in miljarda.

 

Poskusi jim naslednjič razložiti tako:

1. Milijon sekund je nekje 11 dni

1. Milijarda sekund je pa okol 31 let

 

:D

Povezava do prispevka
ana reče pred 1 uro:

Tvoj link o alternativnem pogledu na ceplenje je spisala zenska, ki ima ambulanto za bioresonanco. 

 

Prevaranti, ki ponujajo magicno zdravljenje, ponavadi dobro sluzijo na ranljivih bolnikih. In ne mi razlagati kako ti ves. Ne ves nicesar, za kakrsno koli ovrednotenje je potrebno precej vec kot en pacient, ki se je malo bolje pocutil po obisku pri kiropraktiku. Podobna kot industrija prehrambenih dodakov oboji sluzijo na veliko in so veliko manj regulirani. Alternativna medicina je alternativna, ker njene metode niso dokazane. Res mislis, da veliki farmacevti ne bi raziskali kako lahko prodajajo ucinkovita "alternativna" zdravila za visok dobicek? 

 

In ja znastveniki se motijo. Verjetnost je pa, da se motijo malo manj, kot kak saman, ki zdravi raka z mrzlo vodo ali kot kak filozof, ki na facebooku razlaga, kako ve, da so cepiva nepotrebna. 

 

Pa sej ne vem v čem je sploh problem? Puste nam, ki vidimo v širino da izberemo cepivo al pa alternativca in prevzamemo posledice naših odločitev. Vi ki vidite samo cepljenje se pocepite in se potem še naprej izsiljujte kdo bo večkrat cepljen in tekmujte med seboj, sej če se boste stalno cepili boste zaščiteni kot vam pravijo. Kje je tukaj problem? Aja bolnice so polne necepljenih in potem kao ne pridete takoj na vrsto če se vam zgodi nesreča?

 

Glej pred 25 leti sem si razsul hrbtenico, ker sem bil preveč pameten (mald in neumen) in sem se že dobesedno zajebavu pri letenju z jadralnim padalom in sem se seveda razmontiru. So me pelal v bolnico. Tam so me slikal (zlomljeno L2 vretence in še eno počeno) in sem se 9 dni obraču na postli iz boka na bok in niso v tem času nič naredili z mano. Na srečo sem mel tolk dobro mat, da mi je prek vez zrihtala kirurga in me je operiru in je res dobr naredu, čeprav je matki reku: Ja gospa kaj pa mislte da bom po devetih dneh lahko naredu? Takoj bi blo treba operirat. No to je bilo že nekaj časa nazaj in najbrž  tud lahk rečem da nisem takoj na vrsto pršu, pa ni blo nobene krize. Sicer pa če nimaš vez v zdravstvu si ga bolj ali manj na......

 

Hm, ja vidm da maš res velik izkušenj.............

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

@Mitsu

 

Ne z zlomi res nimam izkušenj, imam pa izkušnje s čim drugim in sem pristala v razlicnih bolnicah zaradi par različnih zadev v dveh državah. Nekatere izkušnje so pozitivne, nekatere manj. So pa povsem neuporabne za kakršnokoli ocenjevanje cepiv, epidemij ali zdravstvenega sistema na splošno. 

 

Ne mi nakladat o širini, nekaj je širina nekaj pa čiste bedarije. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 2
Povezava do prispevka
ana reče pred 10 minutami:

@Mitsu

 

Ne z zlomi res nimam izkušenj, imam pa izkušnje s čim drugim in sem pristala v razlicnih bolnicah zaradi par različnih zadev v dveh državah. Nekatere izkušnje so pozitivne, nekatere manj. So pa povsem neuporabne za kakršnokoli ocenjevanje cepiv, epidemij ali zdravstvenega sistema na splošno. 

 

Ne mi nakladat o širini, nekaj je širina nekaj pa čiste bedarije. 

 

Zdravsta pa nisem sprobal samo zaradi zloma, ampak kasneje  še zaradi psihične bolezni, ker sem se skuril na delovnem mestu. Kako pa ti potem lahko ocenjuješ delo alternativcev, če še nisi nič sprobala?

 

Pa sej jest govorim, da sta obe stvari potrebni. Sam tale faking kriza, mi je pa mal čudna.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...