Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Navsezadnje tudi, če je umrl v par dneh zaradi korone kaj zdaj? Fuck it... Jaz (in verjamem, da tudi čisto vsak izmed vas) poznam neprimerljivo več mladih ljudi, ki so umrli od kapi, raka, zapletov pri sladkorni, celo od pljučnice... kot od korone. V bistvu sploh ne poznam nobenega mlajšega (to mislim recimo pod 50 al 55 let, predhodno zdravega), ki bi umrl od korone. Verjamem pa, da lahko...zakaj pa ne. Tudi od vnetja žolča in komplikacij komot... vsak izmed nas.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Nova igrca

 

Vstavite random 4 mestno stevilko in dodajte "new cases" v google

 

 

Navedek

1,989 new cases in Kerala

 

Navedek

B.C. records 1,984 new cases

 

Navedek

Philippines records 6,666 new COVID-19 cases

 

Navedek

Victoria records 1,488 new cases of COVID-19 as regional communities are thrust into lockdown

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 urami:

enakega mnenja je bil znanec prejsni teden v torek. No v petek prejsni teden se je nalezel od sina in vceraj so ga pokopali. Star 42let 

 

sej statsi komu je covid najbolj nevaren in komu precej manj so drgač javno dostopni, hvala bogu se ne rabimo zanašat na tvoje mrtve znance

 

lp

Povezava do prispevka
Navedek

Poklukar po Dnevih cepljenja: Prihranili smo približno 2000 hospitalizacij in 300 smrti. 

 

V okviru akcije Dnevi cepljenja je bilo med 19. in 23. decembrom cepljenih več kot 76 tisoč ljudi. Minister za zdravje ob tem ocenjuje, da je bilo s tem prihranjenih 2000 hospitalizacij, 500 sprejemov v enote intenzivne terapije in približno 300 smrti.

Od teh 76 tisoč ljudi je "novih" samo cca 4k in on se hvali s tem rezultatom. Bravo res.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:
Navedek

Domnevajo, da gre v večini za okužbo z različico omikron, vendar pa se je le 197 okuženih (35 odstotkov) primarno zdravilo zaradi okužbe s covidom-19, pri preostalih 366 (65 odstotkov) bolnikih pa so okužbo zaznali šele po sprejemu v bolnišnico zaradi nekega drugega zdravstvenega stanja. 

Zajeban virus 

Povezava do prispevka

Sem ravno danes po parih letih odprl mn3 in pristal na tej temi, zabavno branje. :) Pred kratkim sem tudi zapravil ene 3 dni diskutiranja s kolegom, ki je izrazito pro-vax, o celotni situaciji in je ubistvu zanimivo, koliko podatkov zamudiš, če za vir informacij zgolj gledaš poročila. Propagandni stroj vsekakor uspeva, čeprav me je tema tud parkrat nasmejala, Slovenija je k sreči (sicer pomotoma) dokaj skeptična do avtoritete.

Povezava do prispevka
osis reče pred 2 urama:

smo Slovenci daleč od skeptičnega do avtoritete. Skeptični smo do MSM, znanstvene in zdravstvene stroke.

Ne narod ni skeptičen do stroke, kje pa... samo za vsakega, ki ne dela tako kot oni mislijo so prepričani da pač ni stroka, oz je lažna stroka.

 

Ni važno, če ima človek triletno srednjo ali filofaks - vseeno "ve" da "Krek" ni stroka, saj so vsi strokovnjaki odšli s padcem Šarca... v stroko bi pa res zaupal.

 

Enako velja za medije.

 

FGy5YiOWYAMpRf7?format=jpg&name=900x900

 

 

 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 1 uro:

Ne narod ni skeptičen do stroke, kje pa... samo za vsakega, ki ne dela tako kot oni mislijo so prepričani da pač ni stroka, oz je lažna stroka.

 

Ni važno, če ima človek triletno srednjo ali filofaks - vseeno "ve" da "Krek" ni stroka, saj so vsi strokovnjaki odšli s padcem Šarca... v stroko bi pa res zaupal.

 

Enako velja za medije.

 

 

 

Ma v bistvu ni točno tko. Tud Šarec bi nabral svojo "stroko" ki bi bluzila enako kot bluzi tale "stroka".  V bistvu je treba gledat msm in alternativo in si na podlagi tega narest eno "srednjo pot" sliko in probat ostat nekje v zlati sredini. Oboji bluzijo vsak na svoj način. Definitvno se iz vladnih potez, ki sledijo nareku vidi, da se s cepljenjem ne gre za zdravje, določeni alternativci pa tudi preveč strašijo in bluzijo - lep primer je recimo Šorli. Tko da je treba bit kar previden in sigurno sem tudi jaz kdaj nategnjen in s strani msm in s strani alternativnih medijev, ker vsega ne moreš preverit ali je res ali ni. Če malo gledaš alternativne zadeve vsaj izveš, da so recimo dohtarji, ki se malo postavijo po robu nareku  takoj zatrti v kali. Evo ravno včeraj so o tem govorili na SLM https://fb.watch/a7YXRXinbY/ kjer so imeli odvetnika in ustavnega pravnika in je bilo slišati marsikaj zanimivega, kar ne izveš po MSM, kjer samo lajnajo mantro Cepise po nareku. O tem začne govorit Domen na 1:10:35 v videu. Tega ne slišiš v MSM nikjer.

 

Tole kar si pa ti nalimal je pa tipično politično sranje, kjer so "levaki" proti "desnakom". Obojim se gre samo za denar, ker če se jim ne bi šlo, tale kriza v takšni obliki ne bi mogla obstajat. Ni nekih moralnih ljudi v politiki, samo iz otroštva ranjeni nedorasli otročki se jebejo v glavo med sabo, kdo bo več denarja pokradu v svoj žep in mislijo da narod tega ne vidi.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
maksi reče Dne, 24. 12. 2021 at 10:03:

To so te anekdote procepilcev, vsak pozna nekega trideset/štiridesetletnika, ki ga je pobrala korona.

 

Enako kot anekdote anticepilcev, kjer vsak pozna nekoga, ki ga je sfukalo cepivo :D

 

Še kar se greste to otroško vpitje iz enega brega na drugega? Ne samo da jim je ratalo sfukati samo hendlanje epidemije, folk se med sabo mlati, če kdo nima/ima masko/potrdilo. Pred leti smo južnjake zmerjali z žvalmi, ko so se v bratski vojni mlatili med sabo. K mi smo pa res diamant družbe, inteligentna bitja, nadrasa. 

 

Navadna zagovedana drhal smo, ki ne vidi dalj od svojega plota. Oziroma do roba ploščate zemlje.

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 uro:

Tenks...

itak težko pogledaš celega, sem pa pobrskal po straneh, ki preverjajo fakte...

Navedek

A Facebook post claimed that government agents murdered German chemist Andreas Noack after he revealed that Pfizer’s COVID-19 vaccine contains graphene.

Pfizer’s vaccine doesn’t contain graphene.

Noack’s partner said that he died from a heart attack, and Austrian police said that he died from natural causes. And the claim alludes to a raid by government agents, but that raid occurred a year before Noack died.

We rate the post False.

 

In potem folk to širi naokoli kot teorije zarote...

Povezava do prispevka
Amatteur reče pred 8 urami:

Sem ravno danes po parih letih odprl mn3 in pristal na tej temi, zabavno branje. :) Pred kratkim sem tudi zapravil ene 3 dni diskutiranja s kolegom, ki je izrazito pro-vax, o celotni situaciji in je ubistvu zanimivo, koliko podatkov zamudiš, če za vir informacij zgolj gledaš poročila. Propagandni stroj vsekakor uspeva, čeprav me je tema tud parkrat nasmejala, Slovenija je k sreči (sicer pomotoma) dokaj skeptična do avtoritete.

škoda da ne vidiš gnoja, tm je še bolj fun :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...