Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

https://www.24ur.com/novice/korona/za-bozic-potrdili-666-novih-okuzb-delez-pozitivnih-testov-skoraj-31-odstoten.html

 

Spet so privlekli ven številko 666, očitno je tudi  msm medijem zelo všeč, ker mislijo da če to cifro napišejo, da bo folk spet videl Satana, Luciferja, hudiča, zver in s tem vedno radi drezajo Kristjane, ki tudi ne vedo kaj pomeni ta cifra :))))). 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 7 urami:

Ne narod ni skeptičen do stroke, kje pa... samo za vsakega, ki ne dela tako kot oni mislijo so prepričani da pač ni stroka, oz je lažna stroka.

 

Ni važno, če ima človek triletno srednjo ali filofaks - vseeno "ve" da "Krek" ni stroka, saj so vsi strokovnjaki odšli s padcem Šarca... v stroko bi pa res zaupal.

 

Enako velja za medije.

 

FGy5YiOWYAMpRf7?format=jpg&name=900x900

 

 

 

kje je siol.net

 

komaj čakam da pristrižejo peruti tej janšistični medijski hobotnici, financirano z davkoplačevalskim in madžarskim denarjem, za te smeti itak noben ne bi plačal

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
berghaus reče pred 8 urami:

Enako kot anekdote anticepilcev, kjer vsak pozna nekoga, ki ga je sfukalo cepivo

Ja, ampak je malo drugace, ko stroka in mediji za vsako smrt in hospitalizacijo krivijo izkljucno covid, tudi vsaka anekdota povezana s covid obolenjem drzi kot sveta resnica, ko pa pride do vprasanj varnosti cepiv, pa so vsa varna in ucinkovita, malodane da so morebitni stranski ucinki samo bujna domisljija norih posameznikov, ki verjamejo v plosko zemljo.

 

In pol pa smo, kjer smo.

Povezava do prispevka

trdit da je cepivo 100% varno je glupost, resnica je samo da upamo (in je velika vrjetnost da se izkaže za res) da ima cepivo manj posledic kot jih ima covid, ter da nudi določeno zaščito, torej da je vsota posledic cepiva + zmanjšane posledice bolezni manjša za vsaj nek velik faktor od posledic bolezni če se ne cepimo

 

to je edina matematika za družbo ki bi morala štet, kot pri vsakem cepivu v zgodovini človeštva - za bolezni ki so zelo nalezljive

 

to ne pomeni da ljudje ne umirajo ali pa nimajo posledic pri cepljenju. sam so manjše številke kot pri kontracepcijskih tabletah, pa nism še vidu teme na tem forumu na temo

 

 

uredilo bitje DannySmit
Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 15 minutami:

trdit da je cepivo 100% varno je glupost, resnica je samo da upamo (in je velika vrjetnost da se izkaže za res) da ima cepivo manj posledic kot jih ima covid, ter da nudi določeno zaščito, torej da je vsota posledic cepiva + zmanjšane posledice bolezni manjša za vsaj nek velik faktor od posledic bolezni če se ne cepimo

 

to je edina matematika za družbo ki bi morala štet, kot pri vsakem cepivu v zgodovini človeštva - za bolezni ki so zelo nalezljive

 

to ne pomeni da ljudje ne umirajo ali pa nimajo posledic pri cepljenju. sam so manjše številke kot pri kontracepcijskih tabletah, pa nism še vidu teme na tem forumu na temo

 

 

Od kje ti te podatki? Spremljaš kaj uveljavljene znanstvenike ki izpostavljajo velike probleme s cepljenjem? Kakšen je tvoj pogled na omejevanje svobode necepljenim?

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 25 minutami:

trdit da je cepivo 100% varno je glupost, resnica je samo da upamo (in je velika vrjetnost da se izkaže za res) da ima cepivo manj posledic kot jih ima covid, ter da nudi določeno zaščito, torej da je vsota posledic cepiva + zmanjšane posledice bolezni manjša za vsaj nek velik faktor od posledic bolezni če se ne cepimo

 

to je edina matematika za družbo ki bi morala štet, kot pri vsakem cepivu v zgodovini človeštva - za bolezni ki so zelo nalezljive

 

to ne pomeni da ljudje ne umirajo ali pa nimajo posledic pri cepljenju. sam so manjše številke kot pri kontracepcijskih tabletah, pa nism še vidu teme na tem forumu na temo

 

 

Koliko starostnikov je vredna smrt mladega človeka?

Povezava do prispevka

Kmalu bo na voljo Novovax cepivo, ki je "to tapravo" klasično cepivo in ne "genska terapija" ala mRNK cepiva.

 

Se boste cepili zdaj ne-anticepilci? Nekaj časa nazaj, je bil eden izmed vaših argumentov za necepljenje prepričanje, da se ne nameravate cepit  z "eksperimentalnimi" cepivi in da boste raje počakali na "tapravo klasično" cepivo. Zdaj je to klasično cepivo na voljo.

 

Sicer pa je to pretiravanje z "nevarnostjo" omikrona preseglo vse meje dobrega okusa. Trenutno vsi podatki kažejo (na podlagi primerov v UK-ju in drugod), da je omikron precej blažja različica korone, ampak dajmo še naprej voditi tako propagando, kot da gre za samo črno kugo. Če bo komu v uteho... vojne so ponavadi najbolj krute in krvave tik pred koncem, tako da bo tudi ta stvar kmalu minila. Sam napovedujem da se bo po volitvah aprila in spremembi trenutnega SDS režima precej bolj svobodno zadihalo.

Povezava do prispevka
svit reče pred 2 minutama:

Sicer pa je to pretiravanje z "nevarnostjo" omikrona preseglo vse meje dobrega okusa.

Dobesedno sam si si odgovoril na prvi del.

 

Necepljeni so itak v zamudi, ce povzamem MSM članke in stroko, ki pravi, da so praktično 3 odmerki cepiva zanemarljivi in da zato države zdaj razmišljajo že o 4 odmerku. Dvomim, da je Novavax cepivo kaj noro bolj efektivno proti novim različicam, če še ta mrna cepiva niso (za katera imam v spominu, da naj bi se govorilo nekaj o hitrejšem prilagajanju na nove mutacije?).

Povezava do prispevka

Fora Novovax cepiva je v tem, da je en kup ljudi tukaj gor svoje necepljenje argumentiralo z naslednjimi "načeli":

  • oni niso proti cepivom, ampak so samo proti mRNA cepivu, ker gre za eksperimentalno cepivo, ki je v resnici "genska terapija" 
  • bodo počakali na "klasična" cepiva in se potem šli cepit

 

Zdaj sem jih samo "poklical" oziroma spomnil na njihovo dano besedo.

Povezava do prispevka
svit reče pred 10 minutami:

Fora Novovax cepiva je v tem, da je en kup ljudi tukaj gor svoje necepljenje argumentiralo z naslednjimi "načeli":

  • oni niso proti cepivom, ampak so samo proti mRNA cepivu, ker gre za eksperimentalno cepivo, ki je v resnici "genska terapija" 
  • bodo počakali na "klasična" cepiva in se potem šli cepit

 

Zdaj sem jih samo "poklical" oziroma spomnil na njihovo dano besedo.

 

No, ja. Jaz nisem cepljen, ker so mi glupi ukrepi (namenjeni po vecini promociji cepljenja) naredili dosti vec skode, kakor korona (sem prebolel).

 

Ce se bom moral cepit, se bom pa z Novavax.

Povezava do prispevka

Pa tale cepivo je testirano za lanski virus, njegova učinkovitost proti delti in omikronu ni znana afaik.

 

  

mangoforatango reče pred 16 minutami:

No, ja. Jaz nisem cepljen, ker so mi glupi ukrepi (namenjeni po vecini promociji cepljenja) naredili dosti vec skode, kakor korona (sem prebolel).

 

Ce se bom moral cepit, se bom pa z Novavax.

torej se boš cepil proti virusu, proti kateremu že imaš naravno imunost, yay science

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
svit reče pred 24 minutami:

Fora Novovax cepiva je v tem, da je en kup ljudi tukaj gor svoje necepljenje argumentiralo z naslednjimi "načeli":

  • oni niso proti cepivom, ampak so samo proti mRNA cepivu, ker gre za eksperimentalno cepivo, ki je v resnici "genska terapija" 
  • bodo počakali na "klasična" cepiva in se potem šli cepit

 

Zdaj sem jih samo "poklical" oziroma spomnil na njihovo dano besedo.

To je res, tudi sam se recimo bolj nagibam k tovrstnim cepivom, ne vem zakaj. 

 

Ampak valda se mnenje posameznikov lahko spremeni, saj se tudi dognanja stroke spreminjajo. In trenutno je mnenje takšno, da proti omicronu deluje šele vsaj 3. odmerek, najverjetneje pa za ziher 4., pa še to mrna in ne vektorskih cepiv, ki proti omicronu ponujajo praktično nično zaščito. To pač pravi stroka. Kaj naj se potem cepim iz načel z nekim vektroskim cepivom, ki ne deluje, samo zato, da ... dokažem svoj point? 

Povezava do prispevka

Pazi to... uporablja izraz "naravna imunost", ki je itak neumnost prve klase, ker implicira da imaš "naravno" imunost in "nenaravno" imunost. V resnici pa gre za eno in isto stvar -> imunost. In prebolevniki znajo čisto lepo ponovno zboleti z omikronom, tako kot zbolijo cepljeni, saj je virus že precej mutiral.

 

Povezava do prispevka

Prihaja nova roba na police. Kovid narkoti se že tresejo.:lol:

 

 

edit:

 

Kar se mene tiče, se bom še naprej držal do sedaj preverjenih doktrin slovenske zdravstvene stroke:

 

  • čas celi vse rane
  • saj si mlad, tako da ni nujno

 

:lol:

uredilo bitje UFO
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 38 minutami:

+ ta, ki je meni okužla in bila že drugič bolana, je rekla, da je blo 2. precej huje

Se pravi, ne njena naravna imunost ne tvoje cepivo ne delujeta? 

 

A jebiga pol?

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
svit reče pred 2 urama:

Se boste cepili zdaj ne-anticepilci?

 

če sem brez zdržal dve leti, bom tut še kšno več (če vmes crknem, zahtevam skrinšot tega posta na spomeniku, itak)

 

naj najprej zadevo dodobra stestirajo na vas tadobrih ljudeh, js pa moje štir odmerke zaenkrat prepuščam kšnemu, ki je res rizičen, da slučajno ne bi ostal brez

 

lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...