Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

NixoN reče pred 15 urami:

Pa verjamem, da chelavi nima nekega hudega vpliva na otoške prebivalce, vprašanje je kako vpliva nate. Ker glede psihoz kar obvladaš sceno. Če pa meniš, da je moje mnenje o neučinkovitev covid cepivu razlog za etiketo antivakserja inu sfrustriranega zblojenca okoli janeza se pa krepko motiš, mi pa gredo na organ osebki, ki radi pametujejo na daljavo...

Glede na to, da spadam med otoske prebivalce že več kot 15 let (ne tistega otoka, ampak unega malo bolj zadaj) bolj malo, kot si sam pronucljivo ugotovil. 

 

Torej lahko sklepam, da je tvoje mnenje o neučinkovitosti cepiv oblikovano na podlagi cel kup raziskav, ki si jih ignoral. Hvala bogu, je dovolj whacky you tube videov, ki te verjetno zaposlilujejo cele dneve. 

 

 

Povezava do prispevka
smarnca reče pred 2 urama:

daj ne nabijaj

 

list dobiš z možnimi stranskimi učinki pa kaj storiti

 

 

jst sm se cepu na zacetku poletja

Razen ustnih navodil, da naj počivam kakšen dan ali dva, pa da lahko vzamem lekadol ob bolečinah, nisem dobil ničesar...

 

Povezava do prispevka

Tu je sedaj okoli 23k primerov na dan. Vsaj uradno, neuradno pa vsaj dvakrat toliko, ker pcr sistem ne more normalno funkcionirati. (5 miljonov ljudi).

 

Število na intenzivni tu še naprej pada in je trenutno okoli 80, število skupaj v bolnici je pa okoli 650. Omicron definitivno ni tako nevaren je pa pol države na bolniški in so trgovine ali restavracije zaprte, ker nimajo nikogar, ki bi lahko delal. Šestega so nazaj šole in bo zanimivo videti ali bo dovolj učiteljev, da bi jih obdržali odprte. 

Povezava do prispevka
lynx reče pred 8 minutami:

Jaz sem se lansko poletje, pa je zdravnica prvo razložila možne stranske posledice, tisti list je bil pa za domov. Občutek sem imel, da je bilo precej vprašanj okrog tega, sicer ne bi bilo del standardnega protokola.

Ne vem kako je v Sloveniji, ampak tu je list s stranskimi učinki dan pred vsakim ceplenjem,  pri otroških cepivih moraš tudi podpisati, da se strinjaš s cepljenjem. 

Povezava do prispevka
kool reče pred 7 urami:

jst sm se cepu na zacetku poletja

Razen ustnih navodil, da naj počivam kakšen dan ali dva, pa da lahko vzamem lekadol ob bolečinah, nisem dobil ničesar...

 

Enako. In vidim, da nekateri pišejo o nekih zdravnikih nekaj, da so jim razlagali. Jaz imam že 3 doze... pa nikoli nisem videl zdravnika ob cepljenju, niti dobil kakega lista z možnimi stranskimi učinki. Jaz sem šel, ker imam kup drugih težav in tudi požrem celega kurca vsega in me boli kurac, če bo kaj narobe. Sem pa še vedno (in vedno bom) goreč nasprotnik obveznega cepljenja. Svoboda odločanja do konca. Tudi, če crknem od Covid, ne bom krivil soseda, kolega..., ki ni bil cepljen ampak naj bo kriv splet okoliščin (nekako kot pri drugih zdravstvenih zapletih). Družim se s vsemi non stop v skupinah - cepljenimi in necepljenimi.

 

Če nas cepivo, ki nam ga vsiljujejo, ne bo zaščitilo.... je "shame on them" ne pa komurkoli drugem.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Flosar reče pred 13 urami:

 

https://odysee.com/@altmedia96:2/dr-robert-malone-joe-rogan-experience-1093:e

 

 

toplo priporočam, razen quadruplevaxxmaxxerjem, ker si znate začet postavljat kakšna neprijetna vprašanja

 

lp

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02483-w

 

Kot triplevaxxer imam vprasanje zate - kaj je v biokemiki razlika med transformacijo in transfekcijo?

 

Bos kmalu ugotovil da je Malone delal eno od njih.

 

Shiet, kot da bi jaz rekel da sem naredil miRNA cepivo za ESRRA gen z dokazom delanja na HOS celicaj

Povezava do prispevka

čak kva hočeš povedat, da te kucanje po mn3njali nardi večjega strokovnjaka od doktorja z več strokovnimi publikacijami kot maš ti tle postov

 

pejt na rogana pa se dokaž, do takrat pa kot racionalen človek ne vešč tega področja seveda zaupam stroki

 

lp

Povezava do prispevka
viddek reče pred 9 urami:

Ampak niti priblizno ni niti pionir, niti doprinesel karkoli revolucionarnega

 

 

Je pa med glasnejsimi pezdeti

In late 1987, Robert Malone performed a landmark experiment. He mixed strands of messenger RNA with droplets of fat, to create a kind of molecular stew. Human cells bathed in this genetic gumbo absorbed the mRNA, and began producing proteins from it1.

Realizing that this discovery might have far-reaching potential in medicine, Malone, a graduate student at the Salk Institute for Biological Studies in La Jolla, California, later jotted down some notes, which he signed and dated. If cells could create proteins from mRNA delivered into them, he wrote on 11 January 1988, it might be possible to “treat RNA as a drug”. Another member of the Salk lab signed the notes, too, for posterity. Later that year, Malone’s experiments showed that frog embryos absorbed such mRNA2. It was the first time anyone had used fatty droplets to ease mRNA’s passage into a living organism.

Those experiments were a stepping stone towards two of the most important and profitable vaccines in history: the mRNA-based COVID-19 vaccines

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

 

Enako. In vidim, da nekateri pišejo o nekih zdravnikih nekaj, da so jim razlagali. Jaz imam že 3 doze... pa nikoli nisem videl zdravnika ob cepljenju, niti dobil kakega lista z možnimi stranskimi učinki. Jaz sem šel, ker imam kup drugih težav in tudi požrem celega kurca vsega in me boli kurac, če bo kaj narobe. Sem pa še vedno (in vedno bom) goreč nasprotnik obveznega cepljenja. Svoboda odločanja do konca. Tudi, če crknem od Covid, ne bom krivil soseda, kolega..., ki ni bil cepljen ampak naj bo kriv splet okoliščin (nekako kot pri drugih zdravstvenih zapletih). Družim se s vsemi non stop v skupinah - cepljenimi in necepljenimi.

 

Če nas cepivo, ki nam ga vsiljujejo, ne bo zaščitilo.... je "shame on them" ne pa komurkoli drugem.

 

Nevem kam se hodis cepit. Jaz sem se v Kranju. Tam je bilo vsaj 15 ljudi od zdravstvenega osebja. Verjetno vecinoma sestre, resevalci na standbyu. Na samem zacetku si moral navesti ce imas kaksne zdravstvene komplikacije in ce, si sel na posvet z zdravnikom. Po cepljenju si 15 minut sedel na opazovanju, po tem so ti zmerili pritisk in utrip. Punca polega mene je imela povisan utrip in so jo zadrzali, na opazovanju.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 47 minutami:

 

Nevem kam se hodis cepit. Jaz sem se v Kranju. Tam je bilo vsaj 15 ljudi od zdravstvenega osebja. Verjetno vecinoma sestre, resevalci na standbyu. Na samem zacetku si moral navesti ce imas kaksne zdravstvene komplikacije in ce, si sel na posvet z zdravnikom. Po cepljenju si 15 minut sedel na opazovanju, po tem so ti zmerili pritisk in utrip. Punca polega mene je imela povisan utrip in so jo zadrzali, na opazovanju.

 

Nič od navedenega. Notri so ble samo 3 sestre in ena je vprašala, če so kake alergije in rekla, da vzameš kak lekadol če bo vročina... Če ne zgine po 3 dneh pa se treba oglasiti pri zdravniku. Malo počakajte zunaj... Nikoli nisem čakal. Pa nikoli nikomur niso pritiska merili in podobno. 

 

V lokalnem zdravstvenem domu to. Tretja doza pa je bla pri osebnem zdravniku... Ampak ga tudi nisem niti videl. Sestra me je piknila in sem šel. Enako še ostala dva, ki sta bla hkrati z mano tam. Po dveh tednih, ko sem klical za neke recepte, da rabim... Me je vprašala, če sem imel kake učinke. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

kšno merjenje pritiska lol, ko sta šla mtka in foter tle v dom leona štuklja so sam spuščal enga za drugim v vrsti, k živino

 

da se o grotesknem cepljenju sred europarka niti ne menimo, kjer je šel folk v shopping in usput še po pikeca, k so glih tam

 

sam dobr, takrat je še kazalo, da nam grozi izumrtje civilizacije, mogoč se majo zdej več cajta posvečat vsakemu posebej

 

lp

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Flosar reče pred 26 minutami:

kšno merjenje pritiska lol, ko sta šla mtka in foter tle v dom leona štuklja so sam spuščal enga za drugim v vrsti, k živino

A sedaj, če moraš stati v vrsti, si pa že živina. 

 

Gre za cepivo, ki ga je dobilo miljarde ljudi in v veliki večini brez kakšnih koli resnih posledic (to, da roka boli ne šteje). Če misliš, da rabiš merjenje pritiska ali zdravniški pregled, potem se naroči na to posebej. Se tudi pritozujete, če ni zdravnika pri odvzemu krivi in to počne sestra? 

 

Mimogrede tako ceplenje izgleda tu. Verjetno smo vsi živina. To je sicer eden večjih centrov, ampak vsi delujejo po istem principu.

 

 

in vaccination 002.jpg

  • Trol 11
Povezava do prispevka
Flosar reče pred 1 uro:

kšno merjenje pritiska lol, ko sta šla mtka in foter tle v dom leona štuklja so sam spuščal enga za drugim v vrsti, k živino

 

da se o grotesknem cepljenju sred europarka niti ne menimo, kjer je šel folk v shopping in usput še po pikeca, k so glih tam

 

sam dobr, takrat je še kazalo, da nam grozi izumrtje civilizacije, mogoč se majo zdej več cajta posvečat vsakemu posebej

 

lp

Folk je ful proti cepljenu, sam če pa gre zarad tega lažje v šoping, dobi ekstra krof al pa petrol kavico, pa takoj rokico nastavi. Kje boš pa lažje precepil folk, kot pa tam kjer se fok nahaja. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...