Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

amnesia reče pred 12 minutami:

 

dej plis rec, da se samo delas tok glupo

Ne. Pomaga, ce globoko dihas, kadar si tako besen.  

 

Drugace pa je moja minus balanca sla ze tako dol, da me je skrbelo, da je Flamingo bolan. Hvala bogu je vse uredu, edina bolj zabavna stvar kot antivaxxerji so namrec impotentni antivaxxerji. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 5 minutami:

Ne. Pomaga, ce globoko dihas, kadar si tako besen.  

 

Drugace pa je moja minus balanca sla ze tako dol, da me je skrbelo, da je Flamingo bolan. Hvala bogu je vse uredu, edina bolj zabavna stvar kot antivaxxerji so namrec impotentni antivaxxerji. 

Vse je kul, samo časa je bolj švoh zadnje čase.

Povezava do prispevka

 

Tkole en mejhn povzetek preteklih dveh let, brez neusmiljene surove statistike.

 

Na 1:39 je tudi razrešena enigma kako se pije kuhančka z masko (sam pol je pa kostanj mal težje jest). Jebiga, stroka nima vizije, tko kot jo majo Kitajčki, oziroma ne kupujejo pravih mask na Alibabi, ampak naročajo gumirane servetke, ki so samo kostanj friendly.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
shure reče pred 6 urami:

Vsa gimnastika, ki jo on in njegovi izvajajo + kar je objavil Spiegel glede njegove kode

image.png.437ed69e2d6a1ba7a8fd82602420eacd.png

 

Saj meni je dosti vseeno, samo meni je nekako logično, da so začeli Avstralci komplicirati, ker nekaj smrdi v vsej zgodbi. So le na nivoju kake Kitajske po nadzoru trenutno.

Kakšne kode?

Povezava do prispevka
ana reče pred 3 urami:

Ne. Pomaga, ce globoko dihas, kadar si tako besen.  

 

Drugace pa je moja minus balanca sla ze tako dol, da me je skrbelo, da je Flamingo bolan. Hvala bogu je vse uredu, edina bolj zabavna stvar kot antivaxxerji so namrec impotentni antivaxxerji. 

minuske imaš, ker si provakserski trol na fejk računu, mej jajca in uporabljaj pravi račun

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
osis reče pred 1 uro:

Kakšne kode?

https://www.spiegel.de/international/world/novak-djokovic-were-the-results-of-his-positive-pcr-test-manipulated-a-cf3e7344-e98f-4fc3-8bb3-7727d4795e97

Imaš link, ne da se mi pisat kaj več.


 

Anyhow, mi lahko kdo razloži zakaj nekomu, ki je prebolel in potem bil dvakrat cepljen velja potrdilo neomejeno in zakaj meni kot dvakrat cepljenemu in prebolelemu samo 180 dni?

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Anyhow, mi lahko kdo razloži zakaj nekomu, ki je prebolel in potem bil dvakrat cepljen velja potrdilo neomejeno in zakaj meni kot dvakrat cepljenemu in prebolelemu samo 180 dni?

 

Evo pa se je začel, cepljenci se bodo začel med sabo diskriminirat. Sem mislu da se bo začela diskriminacija s številom doz, se je pa začel s PCC proti CCP. Še dobr da vsi k mamo vozniškega smo  naredil CPP,  da še s tem ni težav. :)))) Ma ne se sekirat, sej bo stoka na kakšni seji tole mal premetala in prevetrila in bo spet drugač. Bojo mal scrabble preigral in bo naslednjič mogoče CCCP v čast našim bratom v Sovjetski zvezi, ki letijo v višave zaščitenosti s Sputnikom. Mogoče če boš mal več kostanj jedu  in ojačal imunski sistem, ti bojo priznal kakšno bonifikacijo.

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 uro:

 

Evo pa se je začel, cepljenci se bodo začel med sabo diskriminirat. Sem mislu da se bo začela diskriminacija s številom doz, se je pa začel s PCC proti CCP. Še dobr da vsi k mamo vozniškega smo  naredil CPP,  da še s tem ni težav. :)))) Ma ne se sekirat, sej bo stoka na kakšni seji tole mal premetala in prevetrila in bo spet drugač. Bojo mal scrabble preigral in bo naslednjič mogoče CCCP v čast našim bratom v Sovjetski zvezi, ki letijo v višave zaščitenosti s Sputnikom. Mogoče če boš mal več kostanj jedu  in ojačal imunski sistem, ti bojo priznal kakšno bonifikacijo.

 

 

Kam pa CPC spada potem?

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 12 urami:

 

hmmm, kdo je zdaj imun in kdo zdaj s svojim obstojem ogroža babico bomo morali raziskati povsem od začetka

 

 

LP

En špinel na dan odžene korono stran.

 

Pogoj THC+ za druženje when?

 

Make

Ganja

Legal

Again

 

🙃

uredilo bitje fokus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...