Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Saj ne pravim, da jim zavidajo, da niso cepljeni. Če bi jim vsaj zavidali, bi mogoče dojeli, da to kar se dogaja ni OK za nikogar.

 

Tako pa se samo postavljajo na stran tistih, ki jih zatirajo. 

 

Ta koncept ful lažje razumeš, če nisi direktno vpleten vanj. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Ufff, veseli smo lahko kako uspešno "naši" hendlajo situacijo!

 

"Cepilni dnevi se zaključujejo. In kakšen je tokratni izkupiček cepilne akcije? Po trenutnih podatkih so v ljubljanskem zdravstvenem domu v treh dneh cepili več kot 2500 ljudi, v Mariboru pa nekaj manj kot 2500. Številke niso slabe, niso pa presegle pričakovanj. Druge cepilne akcije se je namreč udeležilo precej manj ljudi kot prve."

 

"V Ljubljani ni bilo dosti drugače. Dejstvo, da popoldne ni bilo običajne gneče, je izkoristilo približno 500 ljudi. S prvim odmerkom so jih cepili 15, z drugim pa 60."

 

Gg wp

 

uredilo bitje tomazek
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Avion reče pred 11 urami:

Saj ne pravim, da jim zavidajo, da niso cepljeni. Če bi jim vsaj zavidali, bi mogoče dojeli, da to kar se dogaja ni OK za nikogar.

 

Tako pa se samo postavljajo na stran tistih, ki jih zatirajo. 

 

Ta koncept ful lažje razumeš, če nisi direktno vpleten vanj. 

Se pravi kar hoces povedat je da demokracija zate ni "velja volja vecine" ampak "velja volja ki ustreza mojemu misljenju in nima veze koliksen procent ljudi ima tako misljenje" :lol:

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 59 minutami:

Ufff, veseli smo lahko kako uspešno "naši" hendlajo situacijo!

 

"Cepilni dnevi se zaključujejo. In kakšen je tokratni izkupiček cepilne akcije? Po trenutnih podatkih so v ljubljanskem zdravstvenem domu v treh dneh cepili več kot 2500 ljudi, v Mariboru pa nekaj manj kot 2500. Številke niso slabe, niso pa presegle pričakovanj. Druge cepilne akcije se je namreč udeležilo precej manj ljudi kot prve."

 

"V Ljubljani ni bilo dosti drugače. Dejstvo, da popoldne ni bilo običajne gneče, je izkoristilo približno 500 ljudi. S prvim odmerkom so jih cepili 15, z drugim pa 60."

 

Gg wp

 

Raje naj te ljudi dajo na testna mesta ne pa tole...

 

Tisti ki se je mislil bosterčkat se je, prav tako cepiti prvič in drugič...

 

 

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 9 urami:

Se pravi kar hoces povedat je da demokracija zate ni "velja volja vecine" ampak "velja volja ki ustreza mojemu misljenju in nima veze koliksen procent ljudi ima tako misljenje" :lol:

Tako je, kako si vedel?

 

Novak heroj, a ne zlocinac.

 

Cepite se!!!

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10407405/AOC-says-forcing-people-work-quarantine-sociopathic-claims-Omicron-not-mild.html

 

>zagovarja stroge ukrepe, kurca Florido

>>gre žurat na Florido, ne jebe ukrepov, ki jih par km stran strogo zagovarja

>>>faše covid

>>>>pametuje o spoštovanju ukrepov in o nekem long covidu, dokazi: fotka iz kavča pod deko 

 

Bravo, res. 

 

Even “mild” cases can result in long COVID, which includes a range of conditions like cognitive impairment, POTS, & chronic fatigue. This isn't to be a downer or induce fear, just a reminder that we need to be careful (N95s in crowded indoor spaces like stores) and if you do get it, it's key to care for yourself and REST.

 

Rofl, no, a dobesedno sama ni niti malo upoštevala nobenega od ukrepov, o katerih zdaj pametuje. This isn't to be a downer or induce fear, mhm, itak. 

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Kolegi so mi danes pokazali to sliko in mi zmanjkauje nasprotnih argumentov. Napisal sem, da je tole fake news in da je vlada plačala za te izmišljene številke, ampak ne bo dovolj. Sedaj se obračam na kolege atnivaxxerje. Kakšne argumente lahko še podam, da bodo videli, da je cepivo samo genska terapija polna čipov in nanodelcev. Hvala!

Untitled.png

Povezava do prispevka

Nisem ravno fan AOC in definitivno nisem fan Dane Whitea, ampak s temi linki ste prav pateticni. Imate se kaj bolj butastega na zalogi. 

 

Predlagate transfuzijo z zdravili, ki stanejo na tisoce evrov namesto cepiva, ki stane par deset evrov. Katerim bolnikom bi odzrli ta denar, tistim z rakom, tistim s sladkorno...

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
assault7 reče pred 6 minutami:

Kolegi so mi danes pokazali to sliko in mi zmanjkauje nasprotnih argumentov. Napisal sem, da je tole fake news in da je vlada plačala za te izmišljene številke, ampak ne bo dovolj. Sedaj se obračam na kolege atnivaxxerje. Kakšne argumente lahko še podam, da bodo videli, da je cepivo samo genska terapija polna čipov in nanodelcev. Hvala!

Untitled.png

Daj "by age" graf.

Povezava do prispevka
ana reče pred 6 minutami:

Predlagate transfuzijo z zdravili, ki stanejo na tisoce evrov namesto cepiva, ki stane par deset evrov. Katerim bolnikom bi odzrli ta denar, tistim z rakom, tistim s sladkorno...

Kdo? Kje? 

 

Ajde, dejmo citate na plano. 

Povezava do prispevka

Point videa je bolj v cenzuri, ki se je pojavila skupaj s covidom in blokiranjem dostopa do zdravil, ki so bila prej prosto dostopna in ne toliko v tem, da 

ana reče pred 11 minutami:

Predlagate transfuzijo z zdravili, ki stanejo na tisoce evrov namesto cepiva, ki stane par deset evrov. Katerim bolnikom bi odzrli ta denar, tistim z rakom, tistim s sladkorno...

 

Tko da, ajde, kdo tu predlaga transfuzije z zdravili namesto cepiva? Saj zmoreš podkrepit svoje trditve s citati, ane? 

Povezava do prispevka

https://www.generali.si/nasveti/zavarovanje/-/blog/2021/Zdravje/zakaj-je-pomembno-da-pridobite-drugo-zdravnisko-mnenje-

 

Preverjanje različnih možnosti marsikomu od nas predstavlja bistven del sprejemanja odločitev, pa naj gre za izbiro fakultete ali nakup novega telefona. A ko pridemo do vprašanja svojega zdravja ali zdravja naših bližnjih, se najpogosteje zadovoljimo s prvim in edinim mnenjem, ki ga dobimo.

Drug pogled na vašo zdravstveno težavo pa vam lahko pomaga tako v zdravstvenem kot v finančnem smislu. Čeprav je prav, da zaupate vašemu lečečemu zdravniku, saj je strokovnjak na svojem področju, je posebej pri diagnozah, ki lahko močno spremenijo vaše življenje, dobro poiskati tudi drugo mnenje.

 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 48 minutami:

Bravo, res. 

 

Even “mild” cases can result in long COVID, which includes a range of conditions like cognitive impairment, POTS, & chronic fatigue. This isn't to be a downer or induce fear, just a reminder that we need to be careful (N95s in crowded indoor spaces like stores) and if you do get it, it's key to care for yourself and REST.

 

Cepivo ne ščiti pred blagim covidom, torej potemtakem tvegaš long covid in stranske učinke cepiva ?

 

assault7 reče pred 25 minutami:

Kolegi so mi danes pokazali to sliko in mi zmanjkauje nasprotnih argumentov. Napisal sem, da je tole fake news in da je vlada plačala za te izmišljene številke, ampak ne bo dovolj. Sedaj se obračam na kolege atnivaxxerje. Kakšne argumente lahko še podam, da bodo videli, da je cepivo samo genska terapija polna čipov in nanodelcev. Hvala!

Untitled.png

 

Večina ljudi je umrla s covidom, še preden je bilo cepivo sploh na voljo. Graf je verjetno od marca 2020.

Povezava do prispevka
hordak reče pred 21 minutami:

V enem tednu je pol umrlo 13,06 cepljenih in 1,44 cepljenega :rofl:

Ti v tekstu nad grafom vse piše. Preberi in vprašaj, če kaj ne razumeš. Mogoče se včasih splaca kaj prebral, preden se začneš posmehovat. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...