Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

https://www.news.com.au/finance/business/media/we-failed-danish-newspaper-apologises-for-not-questioning-government-covid19-numbers/news-story/5f360ab5764cf9bcfb0d8edae7160658

 

A nam je Danska še vedno lahko za zgled al ne vec? Ne sledim vec tem spremembam v narativi, ampak kogar zanima:

 

“A big difference. Precisely, the official hospitalisation numbers have been shown to be 27 per cent higher than the actual figure for how many there are in the hospital, simply because they have corona. We only know that now.”

 

 

Drugje po svetu so tudi konkretno zaceli sprasevati po teh stevilkah hospitalizacij. 

 

 

Povezava do prispevka
svit reče pred 3 urami:

Dajmo ločiti zdravstveni vidik in politični vidik, ki je kot vidim pri nekaterih nerazdružljiv. Covid ne bo spraševal, ali podpiraš mesečnika ali pa butalo iz SDS-a.

Okej, zakaj je potem treba v imenu zdravja in obveznega cepljenja financno oglobit posameznike? Pa jim groziti z odvzemom placila za opravljeno delo?

 

S tovrstnimi ukrepi NE MORES locit zdravstvenega vidika od politicnega, ffs.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Oh detektivski biser Avion je ugotovil nejaj kar sem omenila dneve nazaj. Sedaj se bo začela debata o goljufanju s statistikah in svobomiselni antivaxxerji bodo trepidation drug drugega, kako pametno so. 

 

Vsi ostali bomo pa zavijali z očmi, ker je število ljudi v bolnici se vedno isto. In recimo tisti, ki čakajo na nenujne operacije bodo se dalj časa čakali. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
reder reče pred 25 minutami:

Po novem torej na PCR ne moreš z napotitvijo zdravnika, zahtevajo pa PCR za izpolnjevanje PCT. Logično in pravično tako kot vedno...

Ja prioriteta bi morali biti tisti, ki rabite PCR zato, da lahko greste na kavo. Skoraj povsod po svetu je PCR pod nenormalnim pritiskom zaradi omikrona, tvoj glavni problem je pa, da nisi prioriteta pred tistimi, ki so zaradi korone najbolj ogroženi. 

 

Tukaj se drugače upa, da bodo vsi PCT pogoji (restavracije, gledalisca, fitnessi in mnozicni dogodki) odstranjeni marca. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 1 uro:

Ja prioriteta bi morali biti tisti, ki rabite PCR zato, da lahko greste na kavo. Skoraj povsod po svetu je PCR pod nenormalnim pritiskom zaradi omikrona, tvoj glavni problem je pa, da nisi prioriteta pred tistimi, ki so zaradi korone najbolj ogroženi. 

 

Tukaj se drugače upa, da bodo vsi PCT pogoji (restavracije, gledalisca, fitnessi in mnozicni dogodki) odstranjeni marca. 

Jaz izpolnjujem PCT kar pa ne pomeni, da ne opazim takih nepravičnosti. 

Povezava do prispevka
manakiin reče pred 24 minutami:

The CDC has revised its guidelines on masks, admitting that cloth masks do virtually nothing to stop the spread of COVID. The move prompted Senator Rand Paul to comment, reminding social media users that YouTube previously suspended him for saying the same thing.

To se je ze vedelo od zacetka.

 

Lp ana

 

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Avion reče pred 35 minutami:

To se je ze vedelo od zacetka.

 

Lp ana

 

Ne. Tega pa nisem nikoli trdila. Ni moja krivda, če si obicajno vsaj teden za novicami. 

 

Drugače pa je prišlo ven tudi, da ljudje ocenijo tiste, ki nosijo maske kot bolj privlačne. Najbolje so se odrezale modre za enkratno uporabo, nato tiste iz blaga, najmanj od mask pa FFP2 (ali karkoli se jim že reče). Najmanj so privlačni tisto brez mask. Jaz ne bi vrgla tistih mask iz blaga tako hitro stran. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Avion reče pred 15 minutami:

Ej a mi pokazes kje si ti to omenjala? 

12ga januarja. 

 

Drugače pa moje sožalje, ti in par tvojih kolegov ste dokazali, da je edin humor, ki ga premorete, norčevanje kako nekdo izgleda. Mene to ne prizadene, lepo pa kaže kako vas je povozil čas.

  • Trol 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Returning travellers made to hand over phones and passcodes to australian border force

 

Navedek

“We weren’t informed why they wanted to look at the phones. We were told nothing,” he told Guardian Australia.

The spokesperson said people can be questioned and their phone searched “if they suspect the person may be of interest for immigration, customs, biosecurity, health, law-enforcement or national security reasons”.

 

Najprej od tebe zahtevajo telefon pa geslo da ti nudse prečekirajo potem te pa po možnosti fuknejo še v koronakamp

 

LP in lep pozdrav iz Avstralije, najbolj svobodne in demokratične države na svetu

  • Groot, ki sir je 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Dej kokoš ena, sestavi se. 

 

1. nikoli nisem govoril o varnosti/nevarnosti cepiv.

2. članek navaja 2/3 blagih simptomov kot posledico "noceba", se pravi glavobol, povišana temperatura, slabo počutje po cepljenju; ti stranski učinki sploh nikoli niso bili predmet nobene debate, vsaj ne tu na forumu.

3. predmet debate so bili potencialni resnejši prijavljeni stranski učinki, kot je recimo vnetje srčne mišice. 

4. jaz sem vesel tudi zate, da je čim manj stranskih učinkov po cepljenju.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Ne vem kako da sem šele zdaj pogruntal, ampak največ ljudi ''zaradi'' covida umre na akutnem oddelku, torej je lahko še 100 drugih razlogov. Na intenzivni jih je umrlo manj kot tretjina vseh umrlih ''zaradi'' covida v Sloveniji.

 

Kako pol pišejo, da jih je tok pa tok umrlih ZARADI covida? Umrle na intenzivni bi še lahko šteli kot legit covid smrt, vsi ostali so nič drugega kot zavajanje.

 

In zmeraj sem ful pozoren pri poročilih kako rečejo, a zaradi ali s covidom... in je nekak pol pol.

 

Uglavnem! Ukrepi niso vredni pu pičke. Obolelih za covidom je kot še nikoli. Jaz, necepljen ždim doma, nikamor ne morem brez PCT, nebolan... ampak sem jaz eden izmed krivcev za širjenje te bolezni. Great!!!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...