Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

hordak reče pred 14 urami:

Največja ironija je, da bi eni raje živeli pod režimom covid passportov in ostalih omejitev, kot priznali da so bili nategnjeni.

Nekateri smo ovce, kakor nam lepo onenite vsake toliko časa. 

 

Seveda ste pa 'volkovi' poslusali vsakega strokovnjaka za MMA in verjeli, da je zraven se strokovnjak za MRNA, ker črke so itak podobne. 

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 8 minutami:

Ta srokovnjak za MMA se je v treh dneh pocajtal z zdravili medtem, ko je stroka zdravila obolele z covidom tako, da so jih proklopoili na ventilator. Pol pa a se je človek sam pocajtal ali pa je umrl.

Kot rečeno mma in mrna, saj je vse isto...

 

Mimogrede cel kup ljudi je imelo covid brez simptomov, se moramo vprašati kakšna čudežna zdravila so oni jemali. Najbrž srečne vršičke. 

Povezava do prispevka

https://www.24ur.com/novice/slovenija/dvakrat-negativen-test-po-pravilnem-odvzemu-pa-pozitven-kdo-nadzoruje-izvajalce.html

 

A lahko ze nehamo s tem nesmislom? Jaz sem danes bil na testiranju, ze tretjic zapored (na treh razlicnih mestih) je bil odvzem brisa res za en kurac, da sem se tudi sam spraseval, a je to sploh pravilno odvzet bris.

Povezava do prispevka
Morski reče pred 13 minutami:

Če bi delali teste na proper način bi bil vsak raje 10x cepljen. Trust me:lol: po testu na metelkovi v bolj zgodni fazi sem bil eno uro fucked up. Te hitre grem lahko vsak dan parkrat

Pa saj tisti testi v zacetni fazi so itak bili PCR, a ne? Te ti se vedno odvzamejo na enako neprijeten nacin. 

 

Pac saj imas delno prav, res niso prijetni, ampak zdaj je dobeseden scenarij to, da smo zmetali milijone kesa za teste, ki ne delujejo in preplacali milijone kesa za folk, ki ne zna pravilno odvzemat brisov. Pac tist, bravo. :D

Povezava do prispevka

Zdaj ljudem ne paše, kako (ne)invazivno so vzeti brisi.  Neke vrste faušija. Ali prisila par procentov v cepljenje?

 

Pri nas v službi medicinsko osebje, po navodilih vodstva, jemlje HAG teste po principu PCR. Globoko. So vsi zajokani. Še uro ali več čutijo poseg. Je bilo kreganja. Sedaj pač nekateri hodijo na HAG točke izven firme.

Na navodilih HAG jasno piše, kako se izvede, in ni nek invaziven poseg. Čeprav se ne strinjam s tem PCT pogojem in vsesplošnim testiranjem vsega kar leze.

 

Ravno pa imam primer sodelavke, kjer je otrok doma dvakrat pozitiven na samotestiranju, PCR pa mu je z vsemi znaki "prehlada", pokazal negativno.

Če je sedaj nekomu pokazalo napačno, ni nujno pripisati napačnemu odvzemu. Je pa najlažje.

Povezava do prispevka
Dipling reče pred 19 minutami:

 

Ravno pa imam primer sodelavke, kjer je otrok doma dvakrat pozitiven na samotestiranju, PCR pa mu je z vsemi znaki "prehlada", pokazal negativno.

Če je sedaj nekomu pokazalo napačno, ni nujno pripisati napačnemu odvzemu. Je pa najlažje.

Tu so umaknili Genrui teste zaradi veliko pozitivnih rezultatov z rahlo črto, kjer je bil potem pcr negativen. EU jih ima še vedno odobrene za uporabo.

Povezava do prispevka

Meni so poleti v Španiji na hitrem testu tako izvedli test, da mi je scala kri iz obeh nosnic še pol dneva. Punci isto. Kr bolelo. Na začetku testiranja so bili tudi hitri testi v Sloveniji bolj ornk odvzeti se mi zdi, zdaj pa samo malo pobrskajo po začetku nosnice. In me res zanima v koliko primerih se zgodi, da ne zazna okužbe zaradi tega. Zdaj pozimi imamo itak bolj suh nos, ker je tko suh zrak in dvomim da zajamejo veliko "sluznice".

 

Zadnjič sem prav prosil na odvzemni točki, če lahko naredi bolj "proper" test, ker sem imel rizični stik pa ni nič kaj bolj povrtala :)

Povezava do prispevka

da boš proper ziher da so vzeli konkreten sample jim naslednjič predlagaj kaj takega

 

spacer.png

 

mislim ziher je ziher

 

#za zdravje gre

 

 

Europe entering Covid pandemic 'ceasefire', says WHO 

 

Navedek

 

The World Health Organization's (WHO) Europe director says the continent could soon enter a "long period of tranquillity" in the Covid-19 pandemic.

Dr Hans Kluge cited high vaccination rates, the end of winter and the less severe nature of the Omicron variant.

Speaking to reporters, he said: "This period of higher protection should be seen as a 'ceasefire' that could bring us enduring peace."

It comes as a number of European nations end Covid-19 restrictions.

 

 

 

#prelet letal zmagal smo fantje,to je to

uredilo bitje Cinder
Povezava do prispevka

A je že bilo...

https://www.zurnal24.si/slovenija/hitro-testiranje-odslej-mozno-kar-na-domacem-naslovu-380847

 

Eno kraško, dunajc ter pomes pa dva testa prosim!

 

https://wolt.com/sl/svn/kranj/venue/hitri-testi-alfa

 

🤮 B O L A N O 🤮

 

P.S. itak nikoli naročeval prek teh "korporacij", zdej pa še manj, lahko zaradi mene spizdijo nazaj v ZDA... vedno direkt pri dobavitelju...

 

Pa uni, ki jamrajo da jim bris ne vzamejo pravilno so tudi 🤮...

uredilo bitje MarioKing
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Sem popolnoma presenečen........ NOT!

 

"Evropska komisija je predlagala podaljšanje evropskega digitalnega covidnega potrdila do 30. junija 2023. Podaljšanje bo zagotovilo, da bodo lahko potniki med potovanjem po EU še naprej uporabljali svoje potrdilo v primeru, da bodo države članice ohranile nekatere javnozdravstvene ukrepe, so pojasnili v Bruslju."

 

https://www.24ur.com/novice/korona/bruselj-predlaga-podaljsanje-digitalnega-covidnega-potrdila-za-eno-leto.html

 

Očitno temu ne bo konca, bo treba od starga ata M48 naoljit... Pa še zraven sem dobil zemljevid praznih jam...

uredilo bitje MarioKing
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Avion reče pred 7 urami:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/dvakrat-negativen-test-po-pravilnem-odvzemu-pa-pozitven-kdo-nadzoruje-izvajalce.html

 

A lahko ze nehamo s tem nesmislom? Jaz sem danes bil na testiranju, ze tretjic zapored (na treh razlicnih mestih) je bil odvzem brisa res za en kurac, da sem se tudi sam spraseval, a je to sploh pravilno odvzet bris.

to je res ćist absurdno, še pred cepivom smo mogl v sluzbi tedensko se testirat, palčko mal mn k v možgane, sodelavki in sodelavcu je tut kri 1x na polno začel lit, mene je ene 2x pokrivil tok mi jo je zabila not

"MORJO JIT TOK GLOBOKO FUL ZAJEBAN DRGAČ NAREST TA BRIS NEKI NEKI" SCIENTISTS AGREE PA TO, 'member ?

 

no, dons zvem da je sodelovc k smo včer pir pil bil pozitiven, jaz pa ker skrbim za nepokretno osebo sm se šel raj testirat za vsak slučaj

 

model komaj da se je dotaknu sploh notranje strani nosnice in to je blo to :D

a gre se za najbolj smrtonosni virus

 

kriv je folk ki se ni cepil

hahahahaha

*Breathes in*

aaahahahaha

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...