Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 2 urama:

Kastor nehaj bit tako prestrašen osebek, tisti ki se niso hoteli cepiti se niso, vem da te blazno skrbi za naše zdravje - hvala, sam res ni potrebe bit tako razburjen okoli takih stvari, te bo še kap od naprezanja.

Evo, sem mal popravu, da je equal playing ground :)

 

Also, glede na to, da se je ana se nedolgo nazaj naslajala, da imamo mi se vedno omejitve zaradi slabe precepljenosti, evo, omejitev ni vec, precepljenost pa je isto slaba. Kaksno je pa stanje v bolnicah oziroma tista surova statistika zdaj en teden, ko se nihce vec ne ukvarja s tem?

 

Koga bomo krivili za slabo stanje oziroma koga bomo trepljali po ramah zaradi izboljsanja? Prosim za razlago v obliki nikoli prej slisanih paradoksov.

 

;)

Povezava do prispevka

A ni Pfizer trdil, da cepivo nudi 90% zaščito otrokom pod 12 let?

 

Navedek

Vaccine effectiveness against testing positive declined from 66% to 51% among children aged 12 to 17. In the younger group, effectiveness dropped from 68% to 12%.

 

In the last week of January, vaccine effectiveness against hospitalization among 12-year-olds was 67% – but just 11% for 11-year-olds.

 

https://www.theguardian.com/society/2022/feb/28/pfizer-vaccine-less-effective-children-ages-five-to-11-data

 

Ampak dejmo cepit otroke, da nebojo okužl babic in dedkov.

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 4 minutami:

https://www.theguardian.com/world/2022/mar/03/ukraine-authorities-say-seized-russian-tanks-dont-need-to-be-declared-on-tax-form

 

Država v čistem razsulu, ampak davčna pa še dela. :D

 

Tist rek, da sta samo dve stvari v življenju gotovi - davki in smrt, očitno drži. 

Očitno jim gre veliko slabše kot priznava propaganda, da se poslužujejo tako obupanih potez.

Povezava do prispevka

Ni res, mnogi (tudi tukaj) so v teh 2 letih postali obsedeni z korono, ironično večinoma antivaxerji. Je pa sreča, da se je večina teh prejšnji vikend prekvalificirala iz epidemiologa v geopolitika/vojnega stratega tako, da bodo lažje sfurali. 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
reder reče pred 3 urami:

Ni res, mnogi (tudi tukaj) so v teh 2 letih postali obsedeni z korono, ironično večinoma antivaxerji. Je pa sreča, da se je večina teh prejšnji vikend prekvalificirala iz epidemiologa v geopolitika/vojnega stratega tako, da bodo lažje sfurali. 

 

Lahko napises kar Qanon slovenski oddelek. Ko se zakljuci vojna v Ukrajini, bodo presedlali na okoljske spremembe, ki niso nic drugega kot Bill Gates zarota.

 

Je pa en velik lol, kako jih boli, da se covid situacija umirja.

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka
Marketa reče pred 4 minutami:

 

A je to zdej mogoče reverse simpsonov paradoks? 

Ne vem, bojo povedali tisti ki zaupajo znanosti, ampak trenutno nimajo časa. Pfizer je ravno dropal 10k strani znanosti via court order, sigurno so all over it.

Povezava do prispevka

Meni so smešni sedaj še vedno zagreti provaxerji, ki se ne morejo sprijazniti, da bojo vse skupaj ukinili zaradi prihajajočih volitev in vojne, čeprav je bilo še kakšen teden nazaj alarmantno stanje/zdravstveni sistem na robu kolapsa/zdravniki izčrpani od 20 urnih delovnikov. 

 

Vidim danes zagretega provax sodelavca z masko, čeprav je zadnje dva tedna ni imel niti enkrat na obrazu. 

"Kaj ti z masko strašiš?"

"Čisto sem navajen na masko, mi je čudno biti brez"

Nisem nič komentiral.

 

Eden je bil doma pozitiven in je imel po sedmih dneh še vedno siptome, po treh dneh zaporednih pozitivnih testih so mu v ZD rekli naj se več ne hodi testirat in gre lahko na šiht. Pa provaxerja malo piknem, da kakšne so to bedarije v zdravstvu

"Ne, ne, ne razumeš, on je pozitiven ampak ni več kužen"

"Aha, ko je negativen brez simptomov je lahko kužen, ko je pozitiven s simptomi pa ni več kužen po enem tednu?"

Pa samo skomigne z rameni

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka

Jaz sem se sicer cepil lani 1x zaradi pasoša, pa nisem nikjer kompliciral zaradi mask ali česa podobnega, pač sem proti ampak se ne obremenjujem preveč. Mi je pa uber smešno, kako se je še pred kratkim govorilo koliko let bo to trajalo, kako bo samo še huje, četrte doze ipd, potem pa pridejo volitve in se vse skensla :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...