Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Slick reče pred 57 minutami:

Kje je logika za zapiranje meje s HR? Podatki zadnjih dveh tednov kazejo, da je vnos okuzb iz tujine zanemarljiv. Velika vecina prenosov okuzbe je znotraj drzave. Ce sledimo tej logiki, bi bilo bolj smiselno zapirati obcinske meje, kot zunanje. 

Kacin, si to ti? 

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 21 urami:

Kolega dela v Helli in so jim že začetk junija rekli da če gredo na dopust na hrvaško, grejo za dva tedna v karanteno. Se pravi dajo dopust al pa neupravičena odsotnost z dela. Zdej kako delodajalc ve a si bil na hrvaškem al ne, me ne sprašvat.


Mam kolegico ki dela tam. Niso direkt povedal da ne smejo it na hr, sam so jim dali vedt da bodo prvi za odstrel v primeru odpuscanj. 
 

Pri Geni-ju kjer dela žena je Direktor povedal zaposlenim naj si privoščijo preden vse zaprejo. Edino kar je, da morajo po vrnitvi 5 dni delat od doma. 

Povezava do prispevka
horror reče pred 1 uro:

Mam kolegico ki dela tam. Niso direkt povedal da ne smejo it na hr, sam so jim dali vedt da bodo prvi za odstrel v primeru odpuscanj. 

kako bodo pa vedeli, da so šli tja (brez šnofanja po fb ali zasliševanja)?

 

  

Waslich reče pred 1 uro:

To sem tudi jaz slišal. Da je dogovor z hrvaško, da pustimo odprte meje do takrat "no matter what" in potem se zapre. 

da lahko kacin pa janša še prideta nazaj ja.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

Hmmm, morda nas bodo Hrvatje prehiteli in severno mejo zaprli pred 15.8.

Navedek

Tri slovenske regije – pomurska, savinjska in zasavska – uvrščene na oranžni seznam
Belgija je medtem v petek posodobila seznam držav, za katere v povezavi s pandemijo covida-19 veljajo določena opozorila pri potovanjih v tujino, pri čemer je tri slovenske regije – pomursko, savinjsko in zasavsko – uvrstila na oranžni seznam, za katere velja "povečana pazljivost".

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/katalonija-zaprla-nocne-klube-kulturni-in-sportni-dogodki-odpovedani/531685

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 4 urami:

 

 

To sem tudi jaz slišal. Da je dogovor z hrvaško, da pustimo odprte meje do takrat "no matter what" in potem se zapre. 

 In zakaj naj bi bilo že odločeno, da se 15.8. zapre mejo? Verjetno zaradi korone, ne? Kako pa lahko kdorkoli ve, kakšno bo stanje 15.8.? To je čez 20 dni.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...