Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

NixoN reče pred 4 urami:

A zdej so osebe, ki nosijo masko zaradi osebnih (zdravstvenih) razlogov že motene osebe al ka qrac? 

Evo ja, so ja... Do 2019 niti ene osebe nisem videl z masko po trgovinah, lokalih, ulicah, trgih, v avtu...

uredilo bitje MarioKing
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 2
Povezava do prispevka

@MarioKing Res je, pred tem nisi nikogar videl (pri nas), a v tem času se je zgodilo marsikaj in ljudje so se začeli obnašati drugače, kar se morda na prvi pogled zdi nenavadno, a da bi zato nekoga označil za motenega pa res ni razloga. Prej so motene osebe, ki se vtikajo v takšne "posebneže"...

uredilo bitje NixoN
Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Ja no evo jaz sem ga dobil že drugič (prebolel in 2x cepljen), pa gripe nikdar nimam, že več kot 10 let nisem imel gripe.

 

Čisto drugače kot prvič, sedaj boli grlo in je visoka vročina, ki pa zgleda traja samo par dni. Bolijo pa kosti in glava kar konkretno. Bi rekel, da je krajše ampak bolj intenzivno, pa pljuča so tokrat v redu.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 2 urama:

Ja no evo jaz sem ga dobil že drugič (prebolel in 2x cepljen), pa gripe nikdar nimam, že več kot 10 let nisem imel gripe.

 

Čisto drugače kot prvič, sedaj boli grlo in je visoka vročina, ki pa zgleda traja samo par dni. Bolijo pa kosti in glava kar konkretno. Bi rekel, da je krajše ampak bolj intenzivno, pa pljuča so tokrat v redu.

Evo točn to...

 

2 dni bolj zanič, 1 dan vročina in ta dan kosti pa glava...

 

4x zdele doma... v razmaku 3 - 4 dni.

 

 

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 16 urami:

nek ravnatelj glede ukrepov:

 

 

Gospoda Požar dajte še kaj od nekega ravnatelja. Bom dal js. 


Nek ravnatelj

 

grozijo mi s smrtjo, ker sem volil SDS. 

 

aja ne ni ravnatelj ampak kr Janša vsakič ko rab preusmerit pozornost 

 

Its all true 

uredilo bitje Lord Baltimore
Povezava do prispevka

En dohtar je na lastno pest znanstveno dokazal (najbrž je že n-ti ki je to naredil), da procesirana hrana ni v redu in rezultati so znanstveno potrjeni in alarmantni. A je to dost da zdravstvena stroka takoj zapre večino fastfood restavracij? Al pa da vsak ki gre v lokal s procesirano hrano, da se testira, če nima že preveč sala in podobno, da si ne bo še naprej uničeval zdravja in obremenjeval zdravstva. Oziroma če že gre notri (zaradi svobode gibanja) se mu recimo natakne  tako masko da ne more nič pojest in se mu jo potem sname ob izhodu   Aja sej res, če gre folk v take lokale in je tako hrano se  jim pojavijo zdravstvene težave in potem jim farmacija lahko proda hitre rešitve, da se rešijo težav ki so jih dobili s hitro hrano. 

 

 

Povezava do prispevka

Ce ti jes ogaben fastfood s tem ogrozas samo sebe. Je pa res, da zret to sranje cez piti pijaco polno sladkorja, se ga zvecer nazgati z alkoholom in zraven pokaditi tono cikov, ter potem jokati, da se ne bos cepil, ker ne bos v svoje telo vnasal necesa, kar je facebook rekel da ti skodi, se strinjam, debilno.

Povezava do prispevka

Kaj pa če sem se jest za necepljenje odloču zaradi poznavanja zdravstvenega sistema, zdravstvene politike in določenih posameznikov, ki propagirajo cepljenje in jih osebno poznam in sem imel osebno slabe izkušnje z njimi in ne na podlagi fakebuk propagande od ljudi ki jih ne poznam.  

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 21 urami:

Ce ti jes ogaben fastfood s tem ogrozas samo sebe. Je pa res, da zret to sranje cez piti pijaco polno sladkorja, se ga zvecer nazgati z alkoholom in zraven pokaditi tono cikov, ter potem jokati, da se ne bos cepil, ker ne bos v svoje telo vnasal necesa, kar je facebook rekel da ti skodi, se strinjam, debilno.

Sej ne da je blo posiljevanjem s cepljenjem "da ne obremenjuješ zdravstvenega sistema!!!!".

Tak da ja, s tem k žreš kot prašič ogrožaš vse okoli sebe ker obremenjuješ zdravstvo.

Povezava do prispevka

Tip bluzi o nekem testiranju ljudi, ces ce so dovolj zdravi za fast food in natikanju mask. Lol. Testiranje se je izvajalo zato, da se prepreci sirjenje okuzb. Maske prav tako. Torej imas korono, ostani doma da ne okuzis drugih. Maska je preventiva. Hrana ubija samo tebe.

 

Cepljenje sem dal kot primer v kaksnem smislu, bi jaz uporabil anologijo nezdravega zivljenja v zvezi s korono.

 

Glede nato da ljudje niso cepljeni, ocitno le niso bili tako zelo posiljeni. Jaz sem za, da se zacne precej bolj "posiljevat" ljudi o skodljivosti hrane, alkohola in tobacnih izdelkov. 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 33 minutami:

Glede nato da ljudje niso cepljeni, ocitno le niso bili tako zelo posiljeni. Jaz sem za, da se zacne precej bolj "posiljevat" ljudi o skodljivosti hrane, alkohola in tobacnih izdelkov. 

 

Pa zakaj bi posiljeval ljudi s čimerkoli? S posiljevanjem nikoli nič ne dosežeš. Nezdrava procesirana hrana je ekonomsko dobičkonosna in zdravju škodljiva. Cel naš potrošniški sistem je zgrajen okrog tega in cel sistem profitira. Razen končni uporabnik, ki misli da  konzumira poceni in dokaj v redu hrano, ker se ni dobro pozanimal in s tem izgublja zdravje. To je zdej že zgodovinsko dejstvo. Ne more bit profita, če ne daš v to hrano najcenejšega in najslabšega šrota, narediš reklamo med rajo po tv, kako je to dobr in potem colaš. Uporabnik požre, notri ma polno kemikalij, ki ga zasvojijo in hoče še....ne jutri, ne čez en teden, ampak čim prej. Ko se mu začnejo kazat zdravstvene težave spet gleda tv in vidi reklame za farmacevtske proizvode, ki naj bi hitro rešile težave ki so ga začele pestiti točno zaradi tega ker je neprimerno hrano. In ti spet predragi proizvodi mu ne rešijo vzroka težav, ker ne preneha jest te hrane, ampak mu samo skrijejo simptome za nekaj časa. In potrošnik je v začaranem krogu dokler se mu ne posveti kaj je narobe. Ampak najprej mora iti čez odvisnost od te hrane, kar je pa zelo težko in večina rajši išče čudežno tabletko dokler se mu ne pojavi res huda bolezen. Tko da tud ves ta shitshow glede covida je ista farsa kot zadeva s procesirano hrano, samo $trokovni zaščitniki, ki jih kao skrbi za naše zdravje, so jo mal drugač zapakiral, da ne najdeš pravih korelacij. Za zdravje mora skrbet vsak sam, noben drug ne bo. In to tako da sam spoznava svoje telo, se izobražuje, eksperimentira in na koncu dela v skladu s tem kar se je naučil. Vse ostalo je bullshit.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...