Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

SpaWn reče pred 38 minutami:

Kdo je šel to lajkat, je še bol šokantno od samega videa. Zanimivo, da dost ljudi, ki jih imam za idiote, ni na tem seznamu.

 

To je zato ker še niso vidl videa. Pr seb gledam so vsi dežurni tinfoil teoretiki, filozofi in fdvjevci že lajkal.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 minutama:

Kar niti ni težko, je pa nujno potrebno. 

Je težko, če populacija živi v prenaseljenih getih, kakor vidiš sam lockdown ne pomaga kaj dosti.

V državah z zmerno gostoto prebivalstva so pa dovolj osnovni higienski ukrepi, ni potrebno omejevati svobode, kot kaže primer Švedske.

In preden me napadeš s Švedsko statistiko, 3/4 smrti tam so 80+ letniki v domovih za ostarele in to bi se dalo omiliti tudi brez vsesplošne karantene. Karantena ne bi prinesla nobene razlike, če obolelih v DSO ne izoliraš.

Povezava do prispevka

Folk ne mara nosit mask in zdaj iscejo vse mozne argumente, zakaj je nosnja brezveze, kratenje pravic itd.

Primer zadnjic clanek v mladini od repovza: folk hvali prvi del, kjer kurca slovensko vlado, da je prakticno spustila ves folk nazaj iz hrvaske v slovenijo, namesto da bi uvedla testiranje kot avstrija in nemcija. Potem, ko omeni kako v nemskih solah vsi nosijo maske in so dober zgled, pa folk popeni :)

 

Povezava do prispevka
schatzi reče Dne, 30. 8. 2020 at 21:09:

 

 

Njegov post: "Se vedno sem preprican, da velika vecina ljudi na tem svetu ravna v prepricanju, da dela prav"

Oh the irony :lol:

 

Vcasih je bolje ne misliti s svojo glavo. Ali kot je rekel Mark Manson v zadnjem blogpostu: you dont have to have an opinion. 

Povezava do prispevka
lazaRus reče pred 7 urami:

 

Njegov post: "Se vedno sem preprican, da velika vecina ljudi na tem svetu ravna v prepricanju, da dela prav"

Oh the irony :lol:

 

Vcasih je bolje ne misliti s svojo glavo. Ali kot je rekel Mark Manson v zadnjem blogpostu: you dont have to have an opinion. 

Kar se tice lastnega mnenja, so pravila nekako taka kot za lastne spolne organe. 

 

Lepo je da ga imas, ok je tudi, ce si ponosen nanj. Ampak opletanje z njim v sirsi javnosti pa zna bit problematicno. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Dejte mi neki rect...

 

Bil za vikend v Čateških... Vse je blo po NIJZju :ranting:

 

Gužve na toboganih, čakanje v vrsti na recepciji, "prepolni" bazeni, otroci na 10cm na gusarskem otoku...

 

Pa dobro ajde tudi polne zelenice folka... 

 

Ampak hrvaške prazne plaže (vsaj tam ko smo bli mi) pa so strah in trepet...

 

Še eno vprašanje... Hrvaška je na rdečem seznamu... ampak zanimivo je da je veliko Hrvatov bilo v Čateških... Kako? 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...