Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

black187 reče pred 7 minutami:

Folk zgleda res ne jebe več te vlade in ukrepov, to ni dobro stanje... Nekaj se mora spremeniti.

 

Bi dal analogijo iz fuzbala, ko se neha upoštevati trenerja in so slabi rezultati, kaj se potem ponavadi zgodi... pa ne bom

Ok pejmo nazaj. A pa res misliš da bodo taisti navadni smrtniki ubogali levo vlado z istimi ukrepi? Nekako ne verjamem...

Povezava do prispevka

Čedalje manj folka šljivi ukrepe, včeraj šel čez Domžale, če že imajo masko jo imajo na bradi, večina pa jih sploh nima. Nekaj sem jih videl z masko na komolcu.

 

In včeraj je bilo lepo sončno popoldne, pri nas je veliko folka prilezlo ven, ama niti en z masko, skupaj pljuckajo po vrtovih.

 

Pa tudi sekira se ne noben.

Povezava do prispevka

Pomojem neko henganje veni in nenosenje maske na sprehodu ni tak strasen problem kot sluzbe. Folk ima skupne cikpavze, skupaj se vozi na siht, skupaj malica. Pol imas se pa par pajacev, ki praznujejo rd od babice. To je pomojem neodvisno od vlade.
Sem pa vceraj slisal, da Interspar v MB pritiska na svoje okuzene delavce, da ne smejo povedat s katerimi sodelavci so bili v kontaktu, ostalim pa tajijo okuzbo prvih. Ce je res nimam pojma, se pa to zagotovo kje dogaja.

 

Povezava do prispevka
kola reče pred 26 minutami:

Pomojem neko henganje veni in nenosenje maske na sprehodu ni tak strasen problem kot sluzbe. Folk ima skupne cikpavze, skupaj se vozi na siht, skupaj malica. Pol imas se pa par pajacev, ki praznujejo rd od babice. To je pomojem neodvisno od vlade.
Sem pa vceraj slisal, da Interspar v MB pritiska na svoje okuzene delavce, da ne smejo povedat s katerimi sodelavci so bili v kontaktu, ostalim pa tajijo okuzbo prvih. Ce je res nimam pojma, se pa to zagotovo kje dogaja.

 

Itak, trenutno se največ okužb širi v delovnem okolju in se bo še naprej. Kaj ti pomaga zapiranje v občine, če greš itak delati v drugo občino in se pri delu okužiš ...

Povezava do prispevka
Death reče pred 1 uro:

Ok pejmo nazaj. A pa res misliš da bodo taisti navadni smrtniki ubogali levo vlado z istimi ukrepi? Nekako ne verjamem...

komunikacija z mlajšim bol razgledanim folkom je vlek problem te vlade, janez je dal kacina na don't shoot the messenger a kacina smo ubil že 10 let nazaj. medtem pa jim je uspel ustvarit nenormalno količino protislovij v družbi, na račun čist enostavne retardiranosti janše pa raznih toninov. to da stalno opažamo -mi mormo to-medtem ko oni delajo to- pove da nč ne laufa, janša pa je tak da bo vedno nardil double down nikol se ne bo pokesal pa reku pizda glede mask je bla bedna, policijska ura wtf? govorijo pa tud da jim je zdej prvo plan šole odpret pa vrtce, men se zdi da bi prvo se mogl znebit mask pa policijske ure a je to čudn? po 15 min maske me boli glava, to glih ni ok pa si bomo še en cel let to delal? 

 

predlog recimo naj rečejo gremo 14-20 dni brez mask pa naj se pokaže če je to sploh faking smiselno, kdor misli da s tem preveč tvegamo pretirava to je dejstvo in je čist logičn pristop in ideja. no oni bojo pa raj kazni dvignal

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

No, zanimivo, na enem fuzbal forumu sem zdaj nasel to sliko. Zgleda so v glavnem martinovali v DSOjih.... Toliko o nespostovanju ukrepov, vsaj med starejsimi cifre nabijajo DSO. Zal ni krivulj za mlajse populacije (oz jih nimam casa iskat), bi bilo pa zanimivo videt kaj podobnega.
 

Untitled.png

Povezava do prispevka
black187 reče pred 2 urama:

Folk zgleda res ne jebe več te vlade in ukrepov, to ni dobro stanje... Nekaj se mora spremeniti.

 

Bi dal analogijo iz fuzbala, ko se neha upoštevati trenerja in so slabi rezultati, kaj se potem ponavadi zgodi... pa ne bom

Zamenja se trenerja

Povezava do prispevka

To z Nemčijo ne verjamem.

Za DE res ne vem ampak v Borisovini so kritike ukrepov iz resnih krogov, iz Univerz ipd

Tak ne verjame da bi bilo v DE drugače in da bi hodili policaji na dom.

Pustimo sedaj aktiviste.

 

Kako komentirate tole:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/rozman-zalostno-je-da-imamo-v-zadnjih-sedmih-dneh-najvisjo-smrtnost-v-evropi/542791

 

 

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 uro:

sam headline berem, ampak virusi al ne mislim da je določenim jasno da mamo slovenci že 20 mortaliteto večjo ko nataliteto, poleg tega pa zlo staro populacijo, enkrat se bo to poznal, žal ne na intelektu ljudstva. tud če bi se spustil kitajski zmaj nad evropo bi naši stari nabil največ cifr

Povezava do prispevka
Janša reče pred 11 urami:

kako država pristopa k lajšanju stiske v zdravstvu? tako, da naganja zdravnike

 

a veš kaj je največja ironija? da je zahteve vrhunskega znanja slovenščine zlobiral zdravniški lobij, ker jim je pač v tistem trenutku ustrezalo, da se v Slovenijo 'ni dalo' rekrutirat (pre)več zdravnikov iz bivše skupne države. :D

 

DrAg0nBoY reče pred 6 urami:

Itak, trenutno se največ okužb širi v delovnem okolju in se bo še naprej.

 

točno tako, se strinjam. v zadnjih 14 dneh sem zaradi delovnih obveznosti obiskal več fabrk po Ljubljani in vse kar lahk rečem je,- jao, jao, jao. :rofl:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 minutami:

točno tako, se strinjam. v zadnjih 14 dneh sem zaradi delovnih obveznosti obiskal več fabrk po Ljubljani in vse kar lahk rečem je,- jao, jao, jao. :rofl:

Ma ja no, stvari laufajo kot v časih brez korone, razen vsi se morajo delat, da nosijo maske. Nobenega razloga ni, da so šole zaprte.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 10 urami:

A mi lahko nekdo ki bolj spremlja situacijo glede Covida itd razlozi te stevilke.

Maja ko smo imeli skupno ~1500 potrjenih okuzb so raziskave testiranja splosne populacije pokazale da je blo v stiku z virusom v resnici cca 66k ljudi pri nas. To je faktor x44. 

Zdej mamo skupno potrjenih ze 59k okuzb, pri tem faktorju bi moglo bit v stiku z virusom ze 2,5 miljona Slovencev. 

 

Ni to nek conspiracy theory post, da ne bo pomote, zanima me samo kaj se je tok spremenilo, da ce bi zdej delal raziskavo na splosni populaciji, da ta faktor nebi bil tok velik? Nacin in kolicina testiranja?

mogoče je lažje primerjat pomladne cifre preko števila hospitaliziranih in na intenzivni, očitno so se načini testiranja razlikovali, pogoji in kapacitete se skos spreminjajo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...