Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

GreX reče pred 2 urama:

V začetku marca smo preboleli COVID. Včeraj kliče sestra, da se lahko prideva z ženo cepit s pfizerjem. Ji omenim, da je 3 mesece od prebolelosti in pove, da so zdaj nova navodila, da ni treba čakati 6 mesecem ampak kadarkoli v 6 mesecih.

Mislim da je en mesec ali nekaj takega po prebolelosti.

Vsaj sodelavko so en mesec po prebolelosti tudi klicali na cepljenje. Tako da :D

Povezava do prispevka
GreX reče pred 7 urami:

V začetku marca smo preboleli COVID. Včeraj kliče sestra, da se lahko prideva z ženo cepit s pfizerjem. Ji omenim, da je 3 mesece od prebolelosti in pove, da so zdaj nova navodila, da ni treba čakati 6 mesecem ampak kadarkoli v 6 mesecih.

Klicali te bodo tudi za drugi odmerek. Pa ko jih vprašaš a ni prebolevnost plus en odmerek enako dvema, ti bodo rekli nimamo mi pojma, da ste preboleli, če želite še eno dozo lahko dobite. Odvisno kam potujete pa kaj zahtevajo.

Moramo zvišati cifre na vsak način.

Povezava do prispevka

Če bi bil point le zaščita pred boleznijo, nihče od prebolelih ne bi smel dobiti niti ene doze dokler niso precepljeni vsi, ki si to želijo in še niso preboleli. Na ta način bi prišli do najvišje mogoče številke prebivalstva, ki je varno pred težjim potekom covida. 

Povezava do prispevka

No... jaz vem samo to, da sta Janša in Kacin konec maja napovedovala 60% precepljenost v Sloveniji do konca junija 2021. No grdo sta se zmotila (nič novega).

 

Glede na to, da imajo težave z evidencami in samo eksekucijo cepljenja, se niti ne čudim, da so zdaj udarili taktiko "cepimo vse ki se prikažejo". 

 

V živo lahko spremljamo kako izgleda, ko se zadeve lotijo nesposobneži (Kacin in Janša). Sam sem dobil po drugem cepljenju ponovno termin za prvo cepljenje.

 

 

Povezava do prispevka
reder reče pred 16 urami:

Če bi bil point le zaščita pred boleznijo, nihče od prebolelih ne bi smel dobiti niti ene doze dokler niso precepljeni vsi, ki si to želijo in še niso preboleli. Na ta način bi prišli do najvišje mogoče številke prebivalstva, ki je varno pred težjim potekom covida. 

Kacin je pa prebolevnike uvrscal na prednostno listo :rofl:

Povezava do prispevka

You Can Get A Free Joint If You Get Vaccinated In Washington State

Navedek

Washington State will be handing out free joints in participating cannabis retailers for adults getting a COVID-19 shot.

 

In an effort to encourage vaccinations and speed the process up, Washington State has approved a “Joints for Jabs” policy, giving adults the chance to get a free joint with their COVID-19 shot.

This policy was approved by the state’s Liquor and Cannabis Board (LCB), allowing people to get a free pre-rolled joint when getting their first or second vaccine shot at a clinic located near a state-licensed cannabis retailer.

The joint must be claimed at the time of vaccination. The “Joints for Jabs” policy will stay in place until July 12, with retailers being able to advertise if they’re participating in the promotion.

Povezava do prispevka

Res poden od organizacije covid testiranja. Prejšnjič sem moral na dve lokaciji, ker je na prvi sestra spuščala kolegice preko vrste. Sem vsaj dobil SMS.

Danes ne dobim niti SMSa. Kličem na NIJZ. Delajo do 16h, lagano sportski. Epidemija taka, da smo bili zaprti KO PSI, policijska ura ni da ni in ne morejo normalno spravit enega testiranja skozi.

Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 15 urami:

Res poden od organizacije covid testiranja. Prejšnjič sem moral na dve lokaciji, ker je na prvi sestra spuščala kolegice preko vrste. Sem vsaj dobil SMS.

Danes ne dobim niti SMSa. Kličem na NIJZ. Delajo do 16h, lagano sportski. Epidemija taka, da smo bili zaprti KO PSI, policijska ura ni da ni in ne morejo normalno spravit enega testiranja skozi.

Sicer sem se samo enkrat hitro testiral, a tudi nisem dobil SMS-a. Je bilo pa takoj vidno na netu.

Povezava do prispevka

Vodja strategije za cepljenje pri Evropski agenciji za zdravila (EMA) Marco Cavaleri je dejal, da bi lahko opustili cepljenje s cepivom proti covidu-19 družbe AstraZeneca za vse starostne skupine, če so mogoče alternative.

 

Sedaj vemo zakaj je vlada vzela AZ od Madžarov in daje Čehom Pfizerja, ker nočejo dražjih alternativ.

Povezava do prispevka
maksi reče Dne, 13. 6. 2021 at 16:45:

Vodja strategije za cepljenje pri Evropski agenciji za zdravila (EMA) Marco Cavaleri je dejal, da bi lahko opustili cepljenje s cepivom proti covidu-19 družbe AstraZeneca za vse starostne skupine, če so mogoče alternative.

 

Sedaj vemo zakaj je vlada vzela AZ od Madžarov in daje Čehom Pfizerja, ker nočejo dražjih alternativ.

Danes naj bi se v službi cepil drugič z AZ.....

Torej naj se ne?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...